Volgens diverse Duitse media wil de Duitse voetbalbond Slobodan Rajkovic voor de komende drie duels schorsen. De verdediger van Hamburger SV kreeg tijdens het duel met 1. FC Kaiserslautern al binnen een half uur een rode kaart voorgeschoteld wegens een elleboogstoot.
De oud-speler van onder andere FC Twente, Vitesse en Chelsea zat niet lekker in de wedstrijd en ging al vroeg in de fout. Met een zwaai naar achteren raakte hij Christian Tiffert in het gezicht, waardoor hem een langdurige schorsing opgelegd wordt. Het duel eindigde in een 1-1 gelijkspel.
Frank Arnesen, technisch manager van HSV, heeft al weten in beroep te gaan tegen de schorsing. "Hij deed het niet met opzet, hij heeft niet geslagen, dit was geen aanval ten opzichte van Tiffert."