'KV Kortrijk mag oude bekende terug verwelkomen'

door
'KV Kortrijk mag oude bekende terug verwelkomen'

De wintermercato is in België nog niet eens officieel begonnen, maar bij KV Kortrijk zijn ze al zeer actief. De Kerels sloten al verschillende deals af en er zitten nog meer transfers in de pijplijn.

Kortrijk nam de voorbije dagen al afscheid van Roko Simic en Takura Kaneko, terwijl Tom Vandenberghe weldra zijn handtekening bij AA Gent lijkt te gaan zetten. Aan inkomende zijde streek er zaterdag met Mouhamed Gueye een eerste versterking neer.

LEES OOK: KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Tsunoda keert terug bij KV Kortrijk

Mogelijk komt daar snel een tweede aanwinst bij. Het zou bovendien gaan om een oude bekende. Volgens WalesOnline keert Ryotaro Tsunoda immers terug in het Guldensporenstadion.

De 25-jarige Japanse verdediger werd in de tweede helft van vorig seizoen al gehuurd van moederclub Cardiff City. Hij kwam toen negen keer in actie en maakte een uitstekende indruk. Dit seizoen mocht hij zijn kans gaan in Wales, maar dat werd geen succes.

Blessure gooide bij Cardiff roet in het eten

Tsunoda arriveerde immers met een spierblessure die hij bij Kortrijk opgelopen had en stond nog maanden aan de kant. Intussen is hij weer fit, maar speelkansen kreeg hij bij Cardiff nog niet. Daarom wil de club hem opnieuw verhuren.

Daar profiteert Kortrijk dus van. Er zouden nog een aantal details geregeld moeten worden, maar de verwachting is dat Tsunoda na het weekend snel kan neerstrijken. In Kortrijk zullen ze hopen dat hij snel weer zijn beste niveau kan halen.

Goede transfer voor KV Kortrijk?

Meest recent

Anderlecht in nesten op Sclessin: "Hoe kan hij profvoetballer zijn?!"

Sclessin vormde zondagmiddag het decor van een immer geladen clash tussen aartsrivalen Standard en ...

55
55
'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

110
110
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

16
16
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

300
300
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

147
147
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

270
270
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

322
322
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

79
79
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

64
64
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

69
69
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

232
232
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

244
244
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

112
112
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

363
363
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

556
556
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

73
73
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

275
275
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

129
129
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

106
106
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1272
1272
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

461
461
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

377
377
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

168
168
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

128
128
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

636
636

Meer sportnieuws