Tottenham start 2025 met tiende (!) Premier League-nederlaag

door
Tottenham start 2025 met tiende (!) Premier League-nederlaag

Tottenham Hotspur had gehoopt om in het nieuwe kalenderjaar een remonte in te zetten binnen het Premier League-klassement. Maar die goede voornemens kregen met een een flinke knauw. Ondanks een vroege voorsprong verloor Spurs zaterdagmiddag met 1-2 van Newcastle United.

Tottenham had voor aanvang van het seizoen gehoopt om opnieuw de aansluiting te kunnen maken met de Engelse top. Daar slaagde de ploeg van coach Ange Postecoglou echter niet in. De aanvallende speelstijl van de Australiër is weliswaar aantrekkelijk, maar levert veel te weinig rendement op.

LEES OOK: 'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Flitsende start

In de laatste matchen van het voorbije kalenderjaar liet Tottenham opnieuw heel wat steken vallen. Het drieluik tegen Liverpool, Nottingham Forrest en Wolverhampton leverde amper één puntje op. En dus wou men zaterdag op eigen veld tegen Newcastle aanknopen met een goed resultaat.

De Londenaren moesten dat duel wel aanvatten met een gehavende achterhoede. Zo miste Postecoglou liefst zeven defensieve krachten. Desondanks ging de partij toch voortvarend van start voor Spurs. Na enkele minuten wist Dominik Solanke de score al te openen voor de thuisploeg.

Complete ommekeer

Vervolgens liep het echter opnieuw helemaal mis. Na een knappe actie wist Anthony Gordon immers voor de gelijkmaker te zorgen. Newcastle klom voor rust zelfs op voorsprong via de onvermijdelijke Alexander Isak. Voor de Zweedse spits was het alweer zijn 13de treffer in 18 competitieduels.

Na de pauze ging de thuisploeg nog op zoek naar de gelijkmaker, maar ondanks de nodige kansen bleef het bij 1-2. Tottenham blijft zo al sinds begin november wachten op een thuiszege en staat op een pijnlijke elfde plaats in het klassement. Newcastle pronkt daarentegen op een knappe vijfde plek.

Tottenham hoort niet langer bij de Engelse topclubs ...

Meest recent

Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

48
48
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

85
85
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

123
123
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

73
73
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

242
242
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

236
236
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

284
284
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

87
87
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

69
69
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

358
358
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

458
458
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

376
376
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

343
343
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

249
249
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

1854
1854
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

128
128
Debuut Hayen verpest na zinderende Genkse rollercoaster

Geen fan van kerstvoetbal? Mogelijk bent u het na deze wedstrijd wel geworden. Racing Genk en Club ...

322
322
Winterleegloop bij Zulte? Vandenbroeck reageert

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn al volop bezig met transferdossiers. ...

441
441
Één Club Brugge-speler afgemaakt: “Al maanden slecht!"

KRC Genk en Club Brugge zijn er een spektakelstuk van aan het maken in de Cegeka Arena. Na een uur ...

241
241
De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

192
192
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

238
238
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

269
269
'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

97
97
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

96
96
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

71
71

Meer sportnieuws