'Munoz (ex-KRC Genk) versiert absolute droomtransfer'

1747 stemmen
'Munoz (ex-KRC Genk) versiert absolute droomtransfer'

Daniel Munoz trok ongeveer een jaar geleden van KRC Genk naar Crystal Palace. De Colombiaanse rechtsachter doet het bijzonder goed in de Premier League. Volgens buitenlandse media geniet de energieke verdediger stilaan de nodige belangstelling van topclubs.

Volgens die media hebben Manchester City, Chelsea en FC Barcelona interesse in Munoz. Vooral Pep Guardiola zou wel graten zien in de komst van de voormalige speler van KRC Genk. Kyle Walker is een speler op retour en het is duidelijk dat de club daar versterking kan gebruiken.

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

Munoz op de radar van Man City & co

Munoz heeft op een jaar tijd heel veel indruk gemaakt. Crystal Palace haalde hem voor 8 miljoen euro in huis en daar konden via bonussen nog wat miljoenen bijkomen. Genk bedong ook een doorverkooppercentage op de meerwaarde.

En bij Genk mogen ze hopen op nog wat extra geld, want de waarde van Munoz is op een jaar tijd flink gestegen. De Colombiaanse international zou een marktwaarde van 25 miljoen euro hebben. Hij gaat Crystal Palace zeker veel geld opleveren. 

25 miljoen euro

De 28-jarige verdediger ligt immers ook nog tot medio 2027 onder contract. Het is bizar dat Munoz nu pas opvalt bij de grotere ploegen, want hij was vele jaren met afstand de beste rechtsachter in de Jupiler Pro League.

Pas na 3,5 jaar verliet hij KRC Genk, wat op zich knap was van de Limburgse club. Zien we Munoz weldra aan de slag bij een van de grote ploegen in de Premier League of La Liga? Het wordt dus afwachten, maar het zou dus een mooie wintermercato kunnen worden voor de speler.

Gaat Munoz een toptransfer versieren?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

25
25
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

46
46
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

72
72
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

39
39
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

15
15
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

39
39
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

72
72
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

235
235
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

52
52
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

28
28
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

48
48
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

351
351
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

173
173
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

634
634
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

135
135
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

120
120
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

451
451
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

26
26
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

659
659
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

494
494
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

74
74
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

417
417
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

508
508

Meer sportnieuws