Einde verhaal Rode Duivel? “Komt mannetje niet meer voorbij”

318 stemmen
Einde verhaal Rode Duivel? “Komt mannetje niet meer voorbij”

Johan Bakayoko kon vorig seizoen indrukwekkende cijfers voorleggen bij PSV. Ook dit seizoen domineert PSV weer in de Eredivisie, maar de Rode Duivel is naar de achtergrond verdwenen. In Nederland zijn ze snoeihard voor de buitenspeler.

Bakayoko was een gesel voor elke verdediging afgelopen seizoen, maar zijn vorm is ferm achteruitgegaan. Dat zien ze ook bij het Nederlandse NOS, daar velden iconen Rafael Van der Vaart en Theo Janssen hun oordeel over PSV.

LEES OOK: Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Einde verhaal?

Terwijl ex-Club Brugge-speler Noa Lang volledig boven water komt bij PSV lijkt het einde verhaal te worden voor Bakayoko. "Hij valt erg tegen. Het lijkt alsof de snelheid er een beetje af is. Hij komt zijn mannetje niet meer voorbij. De frisheid is er al een tijdje vanaf”, laat Van der Vaart weten.

En dat terwijl PSV oppermachtig is in de Eredivisie. De club lijkt op weg naar een nieuwe titel. "Ik vind PSV indrukwekkend. Heel veel individuele kwaliteit en erg goed spel. Peter Bosz is een trainer naar mijn hart, met altijd aanvallend voetbal”, aldus Van der Vaart.

Toptransfer

Bakayoko weigerde vorige zomer nog een toptransfer. Er waren verschillende clubs geïnteresseerd, maar het waren de Saudische rijke clubs die meer dan zestig miljoen euro over hadden voor de Rode Duivel. Bakayoko heeft echter de ambities om de Europese top te halen.

Lang is dé uitblinker en ook Duivel Matteo Dams is een revelatie. Bakayoko moet echter beginnen vrezen want er is véél concurrentie bij PSV. "Uitmuntend. Voor de eredivisie. Daar zijn ze op alle posities de betere. Ook de bank is nog beter dan wat basis staat bij Ajax. Ze kunnen twee elftallen vullen. Ik geniet elke week van PSV”, zegt Theo Janssen.

Rode Duivels

Bakayoko werd afgelopen EK door bondscoach Domenico Tedesco geselecteerd voor het EK. De buitenspeler moest echter genoegen nemen met een reserverol. Ook nadien kreeg Bakayoko niet veel speelkansen meer. Bij de Belgische nationale ploeg staan verschillende nieuwe talenten op. De vorm van Bakayoko betekent mogelijk ook het (tijdelijke) einde bij de Rode Duivels.

Vind jij dat Bakayoko altijd in de selectie moet zitten bij de Rode Duivels?

Meest recent

L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

23
23
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

123
123
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

96
96
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

97
97
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

70
70
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

171
171
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

247
247
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

482
482
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

408
408
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

363
363
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

93
93
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

734
734
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

79
79
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

310
310
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

63
63
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

126
126
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

438
438
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

147
147
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

118
118
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

75
75
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

221
221
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

667
667
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

932
932
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

739
739
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

121
121

Meer sportnieuws