Duivels lonken naar Genkie: Mannaert neemt contact op

door
Duivels lonken naar Genkie: Mannaert neemt contact op

Na een ietwat mindere periode heeft KRC Genk zondag opnieuw indruk gemaakt met een overtuigende zege tegen RSC Anderlecht. Verschillende spelers wisten zich daarbij in de kijker te plaatsen. Niet in het minst goudhaantje Kostantinos Karetsas.

Hoewel hij nog altijd maar 17 jaar is geworden, geldt Karetsas als één van de grootste talenten op de Belgische velden. In de voorbije seizoenen liet hij op regelmatige basis flitsen van zijn onmiskenbare talent zien bij Jong Genk. En in de huidige jaargang wist hij inmiddels ook al indruk te maken bij de eerste ploeg van Racing.

Dat deed de technischvaardige aanvaller/spelmaker zondag opnieuw. In de topper tegen ex-club Anderlecht mocht Karetsas in de basis starten van coach Thorsten Fink en hij bedankte ruimschoots voor het vertrouwen. Uiteindelijk bekroonde hij zijn sterke match zelfs met zijn eerste doelpunt namens de Genkse A-ploeg.

Mannaert schiet in actie

Indien hij gefocust en gezond kan blijven, bestaat er dan ook weinig twijfel over dat Karetsas een grote carrière tegemoet gaat. En daar kan ook de nationale ploeg uiteraard van profiteren. Maar hoewel hij bij de jeugd telkens voor de Belgische selectie uitkwam, kan hij ook nog steeds voor Griekenland kiezen.

De Griekse bond trekt alvast nadrukkelijk aan zijn mouw. En dus is ook de KBVB in actie geschoten. Bij Het Laatste Nieuws weet men immers dat sportief directeur Vincent Mannaert onlangs contact opnam met de entourage van het jonge talent. Weldra zou een gesprek volgen om zijn toekomst bij de nationale ploeg te bespreken.

Hulp van Vandevoordt

Aan Mannaert dus om het goudhaantje en zijn familie te overtuigen met een mooi sportief traject. Daarbij kan hij mogelijk rekenen op de hulp van enkele Rode Duivels om Karetsas in de juiste richting te pushen. Maarten Vandevoordt, zondag te gast bij zijn ex-club, staat daar alvast voor open. "Ik zag vorig seizoen al dat Kos heel goed kan voetballen. Als hij blijft werken wordt hij een hele goede. Of hem ga overtuigen voor België te kiezen? Ik ga mijn best doen, ja! Het zou toch mooi zijn", aldus de doelman voor de camera's van DAZN.

JOUW MENING TELT:
Spelers zouden pas vanaf hun 18de moeten kiezen voor een nationale ploeg ...

Meest recent

'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

21
21
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

204
204
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

39
39
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

699
699
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

484
484
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

378
378
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1314
1314
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

448
448
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

498
498
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

416
416
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

188
188
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

132
132
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

121
121
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

180
180
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

81
81
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

544
544
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

169
169
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

388
388
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

67
67
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

91
91
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

572
572
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

115
115
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

140
140
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

773
773
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

250
250

Meer sportnieuws