Duivels lonken naar Genkie: Mannaert neemt contact op

503 stemmen
Duivels lonken naar Genkie: Mannaert neemt contact op

Na een ietwat mindere periode heeft KRC Genk zondag opnieuw indruk gemaakt met een overtuigende zege tegen RSC Anderlecht. Verschillende spelers wisten zich daarbij in de kijker te plaatsen. Niet in het minst goudhaantje Kostantinos Karetsas.

Hoewel hij nog altijd maar 17 jaar is geworden, geldt Karetsas als één van de grootste talenten op de Belgische velden. In de voorbije seizoenen liet hij op regelmatige basis flitsen van zijn onmiskenbare talent zien bij Jong Genk. En in de huidige jaargang wist hij inmiddels ook al indruk te maken bij de eerste ploeg van Racing.

Dat deed de technischvaardige aanvaller/spelmaker zondag opnieuw. In de topper tegen ex-club Anderlecht mocht Karetsas in de basis starten van coach Thorsten Fink en hij bedankte ruimschoots voor het vertrouwen. Uiteindelijk bekroonde hij zijn sterke match zelfs met zijn eerste doelpunt namens de Genkse A-ploeg.

LEES OOK: Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

Mannaert schiet in actie

Indien hij gefocust en gezond kan blijven, bestaat er dan ook weinig twijfel over dat Karetsas een grote carrière tegemoet gaat. En daar kan ook de nationale ploeg uiteraard van profiteren. Maar hoewel hij bij de jeugd telkens voor de Belgische selectie uitkwam, kan hij ook nog steeds voor Griekenland kiezen.

De Griekse bond trekt alvast nadrukkelijk aan zijn mouw. En dus is ook de KBVB in actie geschoten. Bij Het Laatste Nieuws weet men immers dat sportief directeur Vincent Mannaert onlangs contact opnam met de entourage van het jonge talent. Weldra zou een gesprek volgen om zijn toekomst bij de nationale ploeg te bespreken.

Hulp van Vandevoordt

Aan Mannaert dus om het goudhaantje en zijn familie te overtuigen met een mooi sportief traject. Daarbij kan hij mogelijk rekenen op de hulp van enkele Rode Duivels om Karetsas in de juiste richting te pushen. Maarten Vandevoordt, zondag te gast bij zijn ex-club, staat daar alvast voor open. "Ik zag vorig seizoen al dat Kos heel goed kan voetballen. Als hij blijft werken wordt hij een hele goede. Of hem ga overtuigen voor België te kiezen? Ik ga mijn best doen, ja! Het zou toch mooi zijn", aldus de doelman voor de camera's van DAZN.

Spelers zouden pas vanaf hun 18de moeten kiezen voor een nationale ploeg ...

Meest recent

Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

77
77
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

54
54
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

366
366
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

244
244
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

180
180
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

265
265
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

185
185
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

245
245
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

140
140
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

483
483
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

197
197
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

320
320
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

379
379
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

278
278
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

323
323
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

93
93
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

185
185
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

108
108
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

274
274
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

389
389
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

485
485
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

1083
1083
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

132
132
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

211
211
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

143
143

Meer sportnieuws