Van Crombrugge briest na 'blunders': “Omvergelopen”

door
Van Crombrugge briest na 'blunders': “Omvergelopen”

KRC Genk ging in het Jan Breydelstadion met 2-0 onderuit tegen Club Brugge. Blauw-Zwart is nu tot op één punt genaderd van de competitieleider. Na afloop kreeg onder meer Hendrik Van Crombrugge de wind van voren.

De doelman zag er niet goed uit bij het openingsdoelpunt van Brandon Mechelen. De fans rekenden hem dat tegendoelpunt dan ook aan. Na afloop reageerde Van Crombrugge onder meer over die fase en de wedstrijd.

Correcte weergave

Van Crombrugge zoekt geen smoesjes en zag een verdiende winnaar. "Die 2-0 is een correcte weergave van het spelbeeld. Brugge had in de eerste helft drie open kansen. Zij misten die, waardoor wij wel in de wedstrijd bleven”, citeert Sporza.

KRC Genk kon vervolgens niet veel terugdoen. "De tweede helft ging het voetballend iets beter, maar kansen creëerden we niet. Dan krijg je wel die kans vanaf de stip, maar maak je die niet, waarna je een lullig doelpunt slikt. Bij de 1-0 voelde je wel, dat we niet in staat waren om het te keren."

Omvergelopen

Van Crombrugge ging niet voluit bij het openingsdoelpunt van Club Brugge. "Bij die hoekschop bots ik op Sadick, waardoor er wel een reactie ontstond. Maar ja, je bent aan het kijken naar de bal en je wordt ineens omvergelopen. Als het je eigen speler is, kan je er niets over zeggen.”

De 2-0 was een ingestudeerd nummertje van Hans Vanaken en Andreas Skov Olsen. Van Crombrugge sprak van een 'gezamenlijke blunder'. “Bij de tweede stonden we dan weer slecht opgesteld, want Skov Olsen stond helemaal alleen. Je weet als hij daar staat, dat hij dodelijk is met zijn linker. Dat is een gedeelde verantwoordelijkheid."

De doelman van KRC Genk bleef echter ook positief. "We moeten vooral hard blijven werken. We staan niet voor niets op kop. Hier vandaag verliezen, is een zure, maar is er geen man overboord. Nu is het aan ons om de rug te rechten, want er komen nog twee belangrijke matchen aan. Daarin een goed resultaat pakken en er is niets aan de hand in 2024."

POLL: Vind jij Van Crombrugge een goede doelman?

Meest recent

OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

1
1
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

15
15
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

89
89
Zulte Waregem onthult transferplannen voor terugkeer in 1A

Na twee seizoenen afwezigheid keert Zulte Waregem straks terug op het hoogste niveau. De ...

103
103
'Anderlecht hakt knoop over Vertonghen definitief door'

Voor Anderlecht breekt een zeer belangrijke vierdaagse aan. Daarbij is het vizier vooral gericht op ...

98
98
'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

205
205
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

111
111
AA Gent zwaar verzwakt naar Club: Milicevic moet puzzelen

In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker ...

117
117
'Anderlecht in shock: pittig prijskaartje toptarget bekend'

RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen verzekeren van een Europees ticket. Ook op financieel ...

157
157
'Mignolet versus Jackers: Hayen hakt knoop nu al door'

Mits een zege in eigen huis tegen AA Gent kan Club Brugge straks opnieuw haasje-over doen met Union. ...

278
278
'Antwerp all-in: Ulderink neemt risico tegen Anderlecht'

Na de fraaie vier op zes tegen KRC Genk barst Antwerp plots weer van het vertrouwen. Een lijn die ...

165
165
Club Brugge betaalt nu de prijs voor één grote fout

Club Brugge kampt met een ernstig spitsenprobleem. In de cruciale wedstrijden tegen Union SG werd ...

271
271
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het ...

123
123
'Kassa kassa in Genk: toptransfer in stroomversnelling'

Na nagenoeg een heel seizoen op kop te hebben gestaan is KRC Genk plots op achtervolgen aangewezen ...

413
413
'Hasi experimenteert: verrassende vervanger Simic bekend'

Als generale repetitie voor de cruciale bekerfinale tegen Club Brugge hoopt RSC Anderlecht eerst nog ...

234
234
'Hayen verbaast vriend en vijand met opstelling Club Brugge'

Club Brugge hoopt de een op zes tegen Union straks door te spoelen met een klinkende zege in eigen ...

712
712
Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

244
244
'City all-in voor opvolger De Bruyne: bod van ruim 100 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

67
67
'Club Brugge neemt beslissing over bliksemvertrek Jashari'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer waarbij verschillende sterkhouders in ...

540
540
Sensatie in UCL! Barça en Inter houden groots voetbalspektakel

De tweede heenmatch in de halve finales heeft een absoluut spektakelstuk opgeleverd. Internazionale ...

119
119

Meer sportnieuws