Zorgde podcast voor penaltymisser Heymans?

door
Zorgde podcast voor penaltymisser Heymans?

Charleroi ging zaterdag op zeer pijnlijke wijze onderuit op het veld van OH Leuven. Het verloor met 1-0 nadat het twee rode kaarten pakte én een strafschop miste. Die misser had Daan Heymans bovendien mogelijk over zichzelf afgeroepen.

De topschutter van de Carolo's mocht in de 77ste minuut vanop de stip aanleggen, maar trapte de bal recht op doelman Tobe Leysen. Die liet na om een hoek te kiezen en stond dus op de juiste plaats toen Heymans recht door het midden trapte.

LEES OOK: Genk krijgt fikse opsteker voor clash met Antwerp

Leysen stopt penalty Heymans dankzij... podcast

Na de wedstrijd kwam Leysen met een opvallende uitleg voor zijn redding. "Een doelman blijft bijna nooit staan bij een penalty, maar Heymans had er iets over gezegd in zijn podcast", onthulde hij immers aan Het Nieuwsblad.

Heymans is een vast panellid in de podcast 90 Minutes van Sporza en zijn uitspraken daar hebben Charleroi nu dus mogelijk een punt. "Dus ik dacht: ik waag de gok. De druk lag bij mij en daarom zal Heymans gedacht hebben dat ik een hoek zou kiezen. Het was niet alleen door de podcast, maar het hielp wel."

OHL kan eindelijk weer winnen

Voor OHL is de misser dan weer een enorme opsteker. Ze pakten immers hun eerste competitiezege sinds eind oktober. Daarna volgde een reeks van vijf matchen zonder overwinning, al speelden ze daarin wel vier keer gelijk.

"Ondertussen hebben we zes matchen niet verloren. Het was goed dat we niet verloren, maar we wonnen ook niet", besefte ook Leysen. "Vandaag was misschien wel onze minste match, maar we gaan toch met drie punten lopen. Hopelijk kunnen we hier nu op bouwen."

🔥 Wat iedereen nu leest

'Mourinho choqueert Real Madrid met telefoontje'
'Mourinho choqueert Real Madrid met telefoontje'
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'

Moet Heymans beter op zijn uitspraken gaan letten in de podcast?

Meest recent

'KV Kortrijk verliest op de valreep nog sterkhouder'

Volgende week gaat ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen van start. KV Kortrijk hoopt ...

57
57
Leko trekt belangrijke conclusie na nipte Gentse zege

Zijn debuut werd vorige week nog een ontgoocheling met een nederlaag op Stayen, maar zaterdagavond ...

60
60
'Antwerp kent duidelijke voorwaarde voor miljoenentransfer'

Bij Antwerp is het alweer een drukke transferzomer. De Great Old moest deze zomer alweer op zoek ...

77
77
AA Gent haalt opgelucht adem na zeer nipte zege

AA Gent begon vorige week dramatisch aan zijn seizoen met een nederlaag in Sint-Truiden. De ...

101
101
Club Brugge maakt stevig statement met Europese lijst

Club Brugge heeft vrijdag zijn eerste nederlaag van het nieuwe seizoen geleden door met 2-1 te gaan ...

351
351
'Antwerp blijft maar gaan: derde aanwinst in één klap'

Antwerp heeft nog heel veel transferhuiswerk voor de boeg, maar het lijkt erop dat ze op de Bosuil ...

267
267
Oude bekende behoedt Salzburg voor drama in aanloop naar Club

Club Brugge ging vrijdagavond verrassend onderuit op het veld van KV Mechelen. Het leed zo op de ...

115
115
Rednic kondigt volgende transfer bij Standard aan

Standard is er zaterdag niet in geslaagd om een foutloos rapport te behouden, want in de slotfase ...

200
200
Volgende smaakmaker hint op vertrek bij Westerlo

Westerlo heeft zich zaterdag herpakt na de zware nederlaag van vorige week op Anderlecht. Dankzij ...

72
72
'Antwerp gaat hard en rondt dubbelslag snel af'

Voor Antwerp wacht zondag alweer een grote test, want dan moeten ze op bezoek bij Genk. De Great Old ...

206
206
Standard geeft op 6 op 6 in slot nog uit handen

Standard heeft de kans laten liggen om met een zes op zes aan de leiding te komen in de Jupiler Pro ...

120
120
Vrancken brengt transfervuurwerk met spannende boodschap

STVV kende al een zeer lucratieve zomermercato. De Limburgers verkochten met Adriano Bertaccini ...

152
152
Karetsas lanceert zeer verrassende transferboodschap

Bij KRC Genk verkochten ze al stevig. Christopher Bonsu Baah bracht al heel wat geld op en Tolu ...

343
343
'Grote verrassing rond Leandro Trossard'

Leandro Trossard lijkt Arsenal te gaan verlaten. De club staat niet weigerachtig vertrek van de ...

267
267
Transferchaos bij Club: Vanaken doorbreekt het stilzwijgen

Bij Club Brugge halen ze nog geen goed niveau, dat beseffen ze ook. Tegen RB Salzburg zal het ...

1269
1269
'Topspeler verlaat Antwerp: bestemming lijkt bekend'

Michel-Ange Balikwisha gaat Antwerp FC deze zomer allicht verlaten. De dure flankaanvaller wordt al ...

745
745
Sporting CP verrast iedereen met Belgische transfer

Sporting CP heeft vandaag een toch wel verrassende Belgische transfer meegedeeld. De Portugezen ...

130
130
Westerlo zorgt in vernieuwd Kuipje meteen voor feest

Om 16u namen KVC Westerlo en Zulte Waregem het tegen elkaar op in 't Kuipje. De fans van de ...

75
75
'Knaltransfer Openda: jongensdroom wordt werkelijkheid'

Loïs Openda is gewild op de zomermercato. De aanvaller van RB Leipzig is klaar voor een nieuwe ...

132
132
'Transferbom bij AA Gent: Gudjohnsen op weg naar uitgang'

Gaat AA Gent weldra een volgende uitgaande transfer afronden? Het zou zomaar kunnen, want er beweegt ...

706
706
Westerlo wacht 'bang' af: "Wat als hij nog vertrekt?"

Bij KVC Westerlo zullen ze toch dringend versterking moeten halen. Daarmee bedoelen we: meer ...

59
59
'Mourinho choqueert Real Madrid met telefoontje'

In Turkije hebben ze blijkbaar ergens nog enorme zakken geld gevonden, want plots lijkt er alles te ...

223
223
Hasi scherp voor Dolberg en Hazard: "Moét anders bij hen"

Bij RSC Anderlecht lijkt het dezer dagen enkel en alleen nog maar over mentaliteit en intensiteit te ...

491
491
Straf! NBA-ster kijkt met open mond naar... Anderlecht-pion

Heel wat voetballers volgen de NBA en kijken ook wel op naar de sterren in de populaire Amerikaanse ...

65
65
'Cercle Brugge en Charleroi passeren langs de kassa'

Cercle Brugge en Sporting Charleroi moeten de kassa vullen met uitgaande transfers om de tekorten af ...

109
109

Meer sportnieuws