Deinze failliet: Cissé haalt zwaar uit naar bewindvoerders

door
Deinze failliet: Cissé haalt zwaar uit naar bewindvoerders

Zoals verwacht is woensdag het doek definitief gevallen over KMSK Deinze. De tweedeklasser was de voorbije maanden in diepe financiële problemen beland en de ondernemingsrechtbank van Gent heeft de club nu ook officieel failliet verklaard.

De overname door AAD Invest Group heeft Deinze dus geen soelaas gebracht. Zij maakten een drietal weken geleden hun intrede en beloofden snel de financiële problemen op te lossen, maar daar kwam uiteindelijk niets van in huis.

Sterke man Doudou Cissé verklaarde een tijdje geleden in een interview met Sporza dat er nochtans wel centen waren, maar dat de strenge Belgische regelgeving hem parten speelde. Bovendien klaagde hij dat hij zich niet welkom voelde in Deinze.

AAD Invest haalt uit naar bewindvoerders Deinze

En nu wast hij nogmaals zijn handen in onschuld. Op de website van AAD Invest Group is immers een statement verschenen, gedateerd op dinsdag 10 december. Daarin wordt hard uitgehaald naar de bewindvoerders die door de rechtbank aangesteld werden.

AAD geeft aan dat ze de bewindvoerders al op 3 december op de hoogte gebracht hadden van hun beslissing om de club te verkopen. "Omwille van de aanhoudende administratieve moeilijkheden en het discriminerende gedrag dat de implementatie van ons project verhinderden", klinkt het.

Statement beweert dat overnemer gevonden was

Daarnaast beweren ze zelfs een overnemer gevonden te hebben in de vorm van Charter HCP Ltd en dus dat de bewindvoerders in de rechtbank gelogen hebben over het feit dat er geen potentiële koper was. Ze beweren bovendien dat de bewindvoerders weigerden om met Cissé te spreken.

"Deze acties getuigen duidelijk van slechte wil en verhinderden onze inspanningen om een overname af te ronden en zo een ongelukkige uitkomst als een faillissement te vermijden", besluit AAD dan ook. "Onze initiatieven werden systematisch tegengewerkt door administratieve hindernissen en gedrag dat tegen het belang van de club inging."

Hecht je nog geloof aan de verklaringen van AAD Invest Group?

Meest recent

Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

19
19
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

28
28
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

45
45
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

207
207
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

173
173
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

26
26
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

105
105
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

300
300
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

248
248
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

821
821
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

560
560
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

218
218
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

166
166
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

356
356
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

168
168
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

326
326
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

239
239
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

212
212
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

403
403
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

280
280
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

431
431
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

207
207
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

193
193
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

654
654
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

241
241

Meer sportnieuws