'Union SG en AA Gent lieten ex-RSCA'er links liggen'

181 stemmen
'Union SG en AA Gent lieten ex-RSCA'er links liggen'

Onze redactie gaf afgelopen zomer een aantal updates over de transfer van Simion Michez. Het was uiteindelijk Slavia Praag die hem aantrok. Waarom hapten de Belgische topclubs niet voor hem? De speler verklaarde zijn transfer in La Dernière Heure.

Simion Michez speelde zeer sterk bij Beerschot en ploegen als AA Gent en Union SG lonkten naar hem. De flankspeler trok voor 3 miljoen euro (inclusief bonussen) naar Slavia Praag. Daar is hij voorlopig vooral invaller bij de ploeg die een waanzinnige 50 op 54 boekte in de competitie.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Geen AA Gent of Union SG

De Belgische topclubs vonden hem ' te duur'. Nochtans is Michez een jonge Belg met heel veel potentieel. Liever werd er geld betaald aan de witte merels uit het buitenland. Niet altijd het beste idee.

Michez is tevreden met zijn keuze voor Slavia Praag. "Ik ben blij dat ik Beerschot een mooi bedrag heb kunnen laten verdienen. De keuze voor Slavia was goed doordacht, een volgende stap in mijn carrière. Er is bijvoorbeeld de druk om kampioen te spelen na drie jaar zonder landstitel. Op dit moment hebben we tien punten voorsprong op de eerste achtervolger", vertelde hij aan de Waalse krant.

Transfer naar Slavia Praag

Michez kreeg zijn jeugdopleiding bij Anderlecht, waar hij het goed deed bij RSCA Futures. Een overstap naar de A-kern zat er niet in, waardoor hij besloot om een stapje terug te zetten en aan de slag te gaan bij Beerschot. Daar presteerde hij sterk.

Hij begon het seizoen nog op het Kiel, maar al snel bleek dat hij de club zou gaan verlaten. Beerschot had geld nodig en Michez was grof wild. Uiteindelijk koos hij dus voor Slavia Praag.

🚀

Flater van de Belgische ploegen?

Meest recent

Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

0
0
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

118
118
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

16
16
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

66
66
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

72
72
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

364
364
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

86
86
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

77
77
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

258
258
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

18
18
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

508
508
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

410
410
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

64
64
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

372
372
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

398
398
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

193
193
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

218
218
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

411
411
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

583
583
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

152
152
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

337
337
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

107
107
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

757
757
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

145
145
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

134
134

Meer sportnieuws