'EK-sensatie slechts invaller: Leverkusen op vinkenslag'

door
'EK-sensatie slechts invaller: Leverkusen op vinkenslag'

Tijdens het voorbije Europees kampioenschap wisten verschillende jonge smaakmakers zich in de kijker te spelen, maar een aantal daarvan heeft het lastig om te bevestigen. Arda Güler bijvoorbeeld, moet bij Real Madrid doorgaans vrede nemen met een invallersrol. De jonge Turk zou echter al een uitweg hebben.

Güler staat in eigen land al jaren te boek als een absoluut goudhaantje en kreeg al op erg prille leeftijd zijn kans bij Fenerbahçe. Na het vertrek van Mesut Özil brak hij zelfs compleet door bij de topclub uit Istanbul. Maar lang zou hij niet bij Fenerbahçe blijven. Met amper één volledig seizoen in de benen, maakte de spelmaker/aanvaller al een absolute toptransfer.

FC Barcelona trok lange tijd aan zijn mouw, maar uiteindelijk was het Real Madrid dat hem wist te strikken. Vorige zomer legde de Spaanse kampioen zo'n 20 miljoen euro neer voor hem. Vervolgens moest Güler, mede door blessureleed, echter vrede nemen met een beperkte bijrol in het Estadio Santiago Bernabeu.

LEES OOK: Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Uitblinker op EK, invaller bij Real

Tegen het einde van het vorige seizoen kreeg hij dan toch volop zijn kans van coach Carlo Ancelotti en vond de Turk plots vlot de weg naar doel. Die goede lijn trok hij vervolgens door op het EK. Zo werd de jongeling de grote ster van de Turkse nationale ploeg, die uiteindelijk strandde in de kwartfinales.

Maar die knappe prestaties kregen voorlopig geen gepast vervolg. Bij Real Madrid moet hij zich dit seizoen alwéér neerleggen bij een invallersrol. Zo versierde hij tot dusver nog maar zes basisplaatsen, waarbij afgelopen weekend nog tegen Girona FC. En die basisplaatsen had hij ook nog eens grotendeels aan blessureleed bij de concurrentie te danken.

Bayer Leverkusen op vinkenslag

Een al dan niet tijdelijk vertrek uit de Spaanse hoofdstad is dan ook niet uitgesloten. Güler zou zelfs al een concrete optie op zak hebben. Sky-transferexpert Florian Plettenberg meldt namelijk dat Bayer Leverkusen aan zijn mouw trekt. De Duitse kampioen zou zelfs al in contact staan met zijn zaakwaarnemers en familie.

Real is voorlopig echter niet van plan om hem in januari te laten gaan. Maar als zijn situatie niet veranderd, zou Güler in de zomermercato wel eens elders op zoek kunnen gaan naar speelgelegenheid op regelmatige basis. In dat geval staat Leverkusen klaar om toe te slaan.

Real is geen geschikte club voor jonge talenten ...

Meest recent

Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

15
15
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

78
78
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

51
51
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

211
211
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

259
259
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

37
37
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

552
552
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

246
246
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

36
36
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

463
463
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

41
41
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

127
127
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

281
281
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

127
127
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

120
120
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

525
525
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

67
67
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

39
39
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

190
190
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

168
168
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

10
10
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

138
138
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

89
89
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

139
139
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

149
149

Meer sportnieuws