Makelaar schenkt klare wijn over wintertransfer Mbangula

door
Makelaar schenkt klare wijn over wintertransfer Mbangula

Samuel Mbangula kroonde zich dit weekend tot Man van de Match bij Juventus. De jonge Rode Duivel voorkwam dat zijn team een eerste nederlaag van het seizoen leed in de Serie A door in blessuretijd tegen Bologna nog een punt uit de brand te slepen.

Dat deed hij bovendien met een zeer knap doelpunt. Het zal de 20-jarige flankaanvaller deugd gedaan hebben, want na een sensationeel seizoensbegin kwam hij de voorbije maanden minder aan de bak. Bovendien werd zijn toekomst in Turijn de voorbije weken in twijfel getrokken.

LEES OOK: ‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Geruchten over vertrek Mbangula bij Juventus

Er doken immers geruchten op dat Juventus tijdens de wintermercato Mbangula van de hand zou willen doen. Ze willen zich immers graag achterin versterken, maar moeten eerst spelers verkopen voor ze daaraan kunnen beginnen.

De makelaar van Mbangula spreekt echter duidelijke taal over een mogelijke transfer. "Ik zou willen vragen om te stoppen met die geruchten", vertelt Grace Diamouangana aan TuttoJuve. "Samuel is een jonge speler die hard moet werken om te blijven groeien en dat in stilte doet."

Voor Mbangula is transfer niet aan de orde

"Dit soort geruchten zijn niet fijn en zouden zijn mentale rust kunnen verstoren", gaat Diamouangana verder. "Hij is nog jong en dit is zijn eerste ervaring op het hoogste niveau, maar hij is een sterke jongen die goed omringd is. Hij negeert dit allemaal en focust zich op zijn doelstellingen."

Van een transfer is voor Mbangula dan ook geen sprake. "Ik herhaal dus nog eens: ik ben niet op de hoogte van een eventueel vertrek in januari en ik zou graag willen dat deze discussie voor eens en voor altijd gesloten wordt", besluit zijn makelaar.

Zal Mbangula nog een basisplaats veroveren bij Juventus?

Meest recent

Burgess haalt snoeihard uit na vroege rode kaart

Twee weken geleden riepen velen Union al uit tot kampioen toen het na een zege in de kraker tegen ...

81
81
Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Er werd zaterdagavond ook in het buitenland nog gevoetbald. In LaLiga staat FC Barcelona na een late ...

30
30
Na knotsgek einde: Union lijdt dure nederlaag op Stayen

De titelstrijd heeft zaterdag mogelijk een nieuwe wending gekregen. Leider Union leedt immers een ...

233
233
'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Vorig seizoen was hij nog één van de uitblinkers bij het Union dat de titel pakte, ...

60
60
Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

62
62
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

156
156
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

193
193
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

59
59
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

23
23
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

23
23
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

59
59
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

604
604
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

41
41
Kompany over 'Bayern-probleem': "Of ik mij zorgen maak?"

Bayern München speelde een zwakke partij tegen Heidenheim. Het speelde 3-3 en na de partij ...

58
58
Vanden Borre opent deur: “Kompany in die rol bij RSCA?"

Romelu Lukaku keert nog terug naar RSC Anderlecht. Het is niet duidelijk wanneer. Vincent Kompany ...

149
149
Camara bijzonder scherp voor Belgische voetbalbond

Ilay Camara is weer fit bij RSC Anderlecht, wat een zeer goede zaak is voor de Brusselaars. Er ...

81
81
"De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

Bij KRC Genk kenden ze een zeer goed Europees seizoen, maar een zwakke jaargang in België. Er ...

72
72
Saliba héél duidelijk over zomers vertrek bij Anderlecht

Nathan Saliba werd door Olivier Renard voor 2 miljoen euro naar RSC Anderlecht gehaald. Hij is een ...

161
161
Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

KVC Westerlo kon KRC Genk onder druk zetten als ze in eigen huis konden winnen van een uitgeblust OH ...

35
35
West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

In de Premier League stonden er drie matchen op de menukaart. De topclubs kwamen niet aan de bak, ...

44
44
Kompany en Bayern pakken punt in minuut 100

In de Bundesliga stonden er om 15u30 een aantal duels op het programma. Onder meer Bayern ...

29
29
'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

RSC Anderlecht en alle andere Belgische clubs hebben de afgelopen dagen uitgepakt met heel wat jonge ...

122
122
El Hadj looft ploegmaat: "Klaar voor volgende stap"

Bij Union SG hebben ze minder aanvallende smaakmakers in de rangen dan andere jaren, maar er zijn ...

23
23
Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Het is geen geheim dat Vincent Kompany en Wouter Vrancken een goed contact hebben. De coach van STVV ...

148
148
Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

220
220

Meer sportnieuws