Makelaar schenkt klare wijn over wintertransfer Mbangula

80 stemmen
Makelaar schenkt klare wijn over wintertransfer Mbangula

Samuel Mbangula kroonde zich dit weekend tot Man van de Match bij Juventus. De jonge Rode Duivel voorkwam dat zijn team een eerste nederlaag van het seizoen leed in de Serie A door in blessuretijd tegen Bologna nog een punt uit de brand te slepen.

Dat deed hij bovendien met een zeer knap doelpunt. Het zal de 20-jarige flankaanvaller deugd gedaan hebben, want na een sensationeel seizoensbegin kwam hij de voorbije maanden minder aan de bak. Bovendien werd zijn toekomst in Turijn de voorbije weken in twijfel getrokken.

LEES OOK: De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Geruchten over vertrek Mbangula bij Juventus

Er doken immers geruchten op dat Juventus tijdens de wintermercato Mbangula van de hand zou willen doen. Ze willen zich immers graag achterin versterken, maar moeten eerst spelers verkopen voor ze daaraan kunnen beginnen.

De makelaar van Mbangula spreekt echter duidelijke taal over een mogelijke transfer. "Ik zou willen vragen om te stoppen met die geruchten", vertelt Grace Diamouangana aan TuttoJuve. "Samuel is een jonge speler die hard moet werken om te blijven groeien en dat in stilte doet."

Voor Mbangula is transfer niet aan de orde

"Dit soort geruchten zijn niet fijn en zouden zijn mentale rust kunnen verstoren", gaat Diamouangana verder. "Hij is nog jong en dit is zijn eerste ervaring op het hoogste niveau, maar hij is een sterke jongen die goed omringd is. Hij negeert dit allemaal en focust zich op zijn doelstellingen."

Van een transfer is voor Mbangula dan ook geen sprake. "Ik herhaal dus nog eens: ik ben niet op de hoogte van een eventueel vertrek in januari en ik zou graag willen dat deze discussie voor eens en voor altijd gesloten wordt", besluit zijn makelaar.

Zal Mbangula nog een basisplaats veroveren bij Juventus?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

41
41
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

38
38
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

33
33
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

143
143
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

69
69
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

241
241
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

258
258
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

73
73
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

298
298
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

39
39
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

452
452
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

319
319
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

398
398
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

151
151
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

68
68
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

123
123
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

104
104
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

54
54
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

227
227
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

290
290
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

138
138
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

82
82
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

818
818
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

533
533
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

303
303

Meer sportnieuws