Hasi haalt snoeihard uit na discutabele penaltyfases

door
Hasi haalt snoeihard uit na discutabele penaltyfases

De wedstrijd tussen KV Mechelen en Club Brugge heeft zaterdagavond een sensationele ontknoping gekend. Dankzij een goal van Ordoñez in minuut 101 ging Blauw-Zwart alsnog winnen Achter de Kazerne, waar ze met grote frustraties achterbleven.

LEES OOK: De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

KV Mechelen claimt tevergeefs twee strafschoppen

In het Mechelse kamp was er achteraf maar één gespreksonderwerp: het optreden van scheidsrechter Bram Van Driessche en de VAR. Twee keer maakte KV Mechelen immers aanspraak op een strafschop, maar twee keer kwam het uiteindelijk van een kale reis thuis.

Vroeg in de tweede helft kreeg Spileers in de zestien de bal tegen de arm, maar besloot Van Driessche uiteindelijk na het bekijken van de beelden om geen penalty te geven. In de slotminuut legde hij de bal wél op de stip nadat Lauberbach neergegaan was, maar draaide de VAR die beslissing nog terug.

Hasi haalt hard uit naar refs

Besnik Hasi was daar uiteraard niet over te spreken. "Die tweede strafschop was er geen, maar die eerste ... Dat wil ik ergens anders wel eens zien: zouden ze hem fluiten of niet?", haalde hij uit bij Sporza. "Wat is nu hands? Moet hij de bal met twee handen pakken, misschien? Wat zijn de regels? Die scheidsrechters passen de regels aan zoals ze willen en zoals het hen op dat moment uitkomt."

Ondanks dat hij het ermee eens was dat het geen penalty was, vond de coach van Malinwa bovendien ook dat de tweede penaltyfase niet goed aangepakt werd. "Komt daar nog bij: bij die tweede fase hadden wij eigenlijk ook nog balbezit. Maar hij gaf de bal terug aan Club Brugge. Dat moet je mij eens uitleggen, want daar begrijp ik helemaal niets van."

Is zijn kritiek terecht?

Meest recent

Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

0
0
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

17
17
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

32
32
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

53
53
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

221
221
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

29
29
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

212
212
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

712
712
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

48
48
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

98
98
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

170
170
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

456
456
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

495
495
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

366
366
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

509
509
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

151
151
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

470
470
'KRC Genk zoekt coach: De Condé broedt op verrassing'

Door het ontslag van Thorsten Fink moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe coach, en dus wordt er druk ...

639
639
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

49
49
De Cat zéér streng bij Anderlecht: “Dat moet echt beter"

Nathan De Cat is stilaan één van de grote publiekslievelingen van het Lotto Park aan ...

117
117
HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Thorsten Fink is de volgende trainer die ontslagen is in de Jupiler Pro League. Na desastreuze ...

182
182
Schokkende bekentenis John Terry: “Bijna zelfmoord”

John Terry maakte jarenlang furore bij Chelsea en de Engelse nationale ploeg. Nu is de voormalige ...

39
39
Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

213
213
Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

269
269
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

74
74

Meer sportnieuws