Anderlecht-Westerlo: Hubert maakt statement met basiself

door
Anderlecht-Westerlo: Hubert maakt statement met basiself

In de Croky Cup wordt donderdagavond het laatste ticket voor de kwartfinales uitgereikt. Daarvoor kruist RSC Anderlecht de degens met KVC Westerlo. Scheidsrechter Jasper Vergoote fluit de bekermatch in het Lotto Park om 20u30 op gang.

Paars-Wit werd afgelopen zondag met de voeten op de grond gezet na een sterke reeks en bleef op een teleurstellend 0-0-gelijkspel steken op OH Leuven. De Brusselaars willen in de bekercompetitie dan ook aanknopen met een overtuigende prestatie. Bovendien wil de recordkampioen zover mogelijk doorstoten in de bekercompetitie.

Coach Hubert maakt dan ook een statement door amper te roteren en brengt een sterke basiself aan de aftrap. Dendoncker krijgt bijvoorbeeld weer een plekje op het middenveld. Daarnaast is het uitkijken naar de jonge Degreef, een week geleden nog uitblinker tegen FC Porto. Augustinsson is ook weer van de partij, maar begint op de bank net als Verschaeren, Amuzu en Leoni.

LEES OOK: 'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Rotaties bij Westerlo

Westerlo is op zijn beurt bezig aan een degelijk seizoen in de middenmoot van de Jupiler Pro League, afgelopen weekend werd nog een knap punt tegen AA Gent veroverd. Maar ook de beker is wel degelijk een doel voor de Kempense club. Dat bevestigde coach Simons nog in aanloop naar het duel van donderdag.

Desondanks voert hij toch de nodige rotaties door. Onder meer Vuskovic, Devine, Sayyadmanesh en Yow beginnen op de bank, Reynolds en Bayram staan niet eens op het wedstrijdblad. Dat biedt dan weer kansen aan jongens als Piedfort, Van den Keybus en Seigers om zich te tonen.

Trending:

Vanaken waarschuwt nu al:
Vanaken waarschuwt nu al: "Het zal stevig worden"

Wie haalt de kwartfinale volgens u?

Meest recent

'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

13
13
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

33
33
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

197
197
'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Eind deze maand trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ...

71
71
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Club Brugge zet alles op alles om een jonge ster uit Italië naar Westkapelle te halen. De ...

448
448
'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

SSC Napoli blijft na het behalen van de Italiaanse titel niet bij de pakken zitten. De club ...

96
96
'Cashbom bij Club Brugge: uitzondering voor toptransfer'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato al een aanzienlijke som aan transfergelden op en er ...

398
398
Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?

De spelersgroep Antwerp FC bevindt zich momenteel in Oostenrijk waar een oefenkamp wordt ...

152
152
Opruiming Anderlecht: 10 potentiële vertrekkers staan klaar

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in het Nederlandse Renesse voor een zomerstage. ...

502
502
DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?

Binnen een drietal weken gaat de bal alweer rollen in de Jupiler Pro League. Traditiegetrouw staat ...

453
453
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt ...

600
600
'Club Brugge hakt knoop door: Jashari out, Stankovic in?'

De voorspelde leegloop neemt steeds meer concrete vormen aan, en dus maakt Club Brugge stilaan ook ...

519
519
‘Antwerp slaat opnieuw toe: Overmars sleept deal binnen’

Marc Overmars is bezig aan een zomermercato aan twee snelheden bij Antwerp, dat met Muhammadali ...

261
261
Alarm bij RSCA: ziekenboeg barst al uit zijn voegen

Vorig seizoen werd RSC Anderlecht geteisterd door blessures, een trend waar de Brusselaars uiteraard ...

434
434
‘Club Brugge vreest rampstart door onheilspellend nieuws’

Club Brugge bereidt zich in het Verenigd Koninkrijk momenteel voor op de start van het nieuwe ...

780
780
‘Ngonge-deal ontploft: Club moet miljoenen dokken’

Club Brugge haalde in de voorbije dagen weer een pak miljoenen binnen op de transfermarkt. Een ...

615
615
Standard blijft gaan: 9e aanwinst nu al binnen

Net zoals verschillende andere eersteklassers is ook Standard vertrokken op zomerstage. Maar dat ...

221
221
'Genk hakt knoop door: middenvelder kan beschikken'

De spelers en staf van KRC Genk hebben maandag hun intrek genomen in het Duitse Marienfeld. Daar ...

360
360
‘Anderlecht legt 5 miljoen neer voor volgende prooi’

De selectie van RSC Anderlecht is maandag afgereisd naar het Nederlandse Renesse voor een oefenkamp. ...

1386
1386
'Medische proeven al afgelegd: tweede zomeraanwinst Barça'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

95
95
Geen genade: Jashari zet Rigaux zwaar te kijk

Ardon Jashari was hét prestigeproject van Dévy Rigaux, zijn eerste grote vis als ...

1817
1817
0 op 6 voor Flames: Spanje geeft België zesklapper om de oren

Op het Europees kampioenschap in Zwitserland staan de Red Flames op de rand van de uitschakeling. Na ...

122
122
‘Jashari sleept Club en AC Milan mee in transferoorlog’

De afgelopen weken en dagen is er al veel inkt gevloeid over Ardon Jashari, die Club Brugge allicht ...

381
381
'Anderlecht all-in: Renard mikt op peperdure verdediger'

RSC Anderlecht haalde tot dusver reeds zes versterkingen in huis, maar daarmee is de honger van ...

469
469
'Pech voor Van Crombrugge: Genk strikt opvolger Penders'

In afwachting van eventuele vertrekkers maakt KRC Genk louter nog werk van een paar gerichte ...

583
583

Meer sportnieuws