Bertaccini fulmineert na STVV-Genk: "Regelrechte schande"

door
Bertaccini fulmineert na STVV-Genk:

STVV is er zondagmiddag niet in geslaagd om de Limburgse derby naar zich toe te trekken. De ploeg van coach Felice Mazzu leek nochtans op weg naar een verdienstelijke overwinning tegen KRC Genk. Maar een discutabel doelpunt besliste daar anders over.

De Truienaars waren in de eerste helft op achterstand gekomen. Na een goede lang bal waagde Tolu Arokodare nogal opportunistisch zijn kans, waarna zijn poging via een been van de tegenstander tegen de netten vloog. Maar de reactie van de thuisploeg mocht gezien worden.

In de tweede helft nam STVV de match namelijk stevig in handen. En de Kanaries leken ook loon naar werken te krijgen. Adriano Bertaccini zorgde eerst voor de gelijkmaker met een knappe plaatsbal. Vervolgens omspeelde hij Hendrik Van Crombrugge om de 2-1 enig mooi tegen de touwen te mikken.

Bertaccini haalt vernietigend uit

Maar de publiekslieveling op Stayen zag zijn rol als matchwinnaar uiteindelijk nog door de neus geboord. In de slotminuten werkte Ibrahima Bangoura een verlengde hoekschop in doel. De Genkse middenvelder leek de bal daarbij wel met de arm te beroeren, toch besloot de arbitrage om de treffer goed te keuren.

Die beslissing werd op heel wat onbegrip onthaald bij de thuisploeg. Mazzu stormde al vloekend de catacomben in en ook Bertaccini hield zich niet in bij zijn reactie achteraf. "Het is een regelrechte schande. Het gebeurde vlak voor mijn neus, het was overduidelijk handspel. Dit kan alleen in België gebeuren", fulmineerde hij bij Het Belang van Limburg.

Bangoura wast handen in onschuld

Bij Genk reageerde men dan weer sereen op de veelbesproken fase. Volgens coach Thorsten Fink ging het gewoon om een geldig doelpunt en greep de wedstrijdleiding daarom niet in. Ook Bangoura zelf beweerde dat hij zich van geen fout bewust was. "Het leek misschien alsof er een hand aan te pas kwam, maar ik raak de bal wel degelijk met mijn knie", maakte de jonge middenvelder zich sterk.

JOUW MENING TELT:
Het doelpunt moest afgekeurd worden ...

Meest recent

Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

0
0
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

13
13
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

153
153
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

43
43
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

35
35
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

335
335
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

100
100
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

156
156
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

165
165
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

128
128
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

53
53
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

161
161
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

455
455
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

281
281
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

454
454
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

215
215
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

524
524
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

1382
1382
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

94
94
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

133
133
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

172
172
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

102
102
'Toptransfer nadert: De Cuyper geeft groen licht'

Voorlopig liet Club Brugge deze zomer nog geen spelers vertrekken, maar het lijkt slechts een ...

608
608
'Overbodige pion kan Union aan topaanwinst helpen'

Het zal ongetwijfeld weer een drukke transferzomer worden bij Union. De Brusselaars zullen zich ...

38
38
'Lommel SK plukt ervaren middenvelder weg bij Beerschot'

Bij Beerschot gaat er veel volk vertrekken deze zomer, waardoor een aantal ploegen uiteraard ...

192
192

Meer sportnieuws