SK Beveren profiteert en plukt sterkhouder weg bij Deinze

door
SK Beveren profiteert en plukt sterkhouder weg bij Deinze

De eerste dominosteen is gevallen bij KMSK Deinze. De club heeft een van zijn sterkhouders andere oorden zien opzoeken. Lennart Mertens verlaat het zinkend schip en stapte in Beveren, waar ze hem met open armen ontvangen.

LEES OOK: Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Mertens verlaat Deinze

"SK Beveren verwelkomt een nieuwe aanvaller op de Freethiel. Lennart Mertens (32) ondertekende zopas een contract dat hem minstens tot eind volgend seizoen aan geel-blauw bindt. Dit seizoen kwam Mertens voor Deinze in twaalf wedstrijden in actie. Daarin scoorde hij vier keer en gaf ook vier assists", klinkt het.

General manager Bob Peeters is zeer opgetogen met de nieuwe spits. "We hebben steeds gezegd dat wanneer er zich interessante opportuniteiten zouden voordoen, we deze zouden proberen te grijpen. De mogelijkheid om Lennart Mertens aan onze kern toe te voegen, is er zo een", verklaarde de ex-spits via de clubkanalen.

Beveren hapt toe

Beveren kent een matig seizoen, maar pakte recent wel een deugddoende zes op zes. De club miste een echte goalgetter, dat is Mertens wel. Beveren hoopt zo wat plaatsen te stijgen in de rangschikking. 

"De statistieken die hij kan voorleggen, spreken voor zich. 219 matchen voor Deinze waarin hij 101 keer wist te scoren, is behoorlijk indrukwekkend. Een balvaste targetspits die leeft van ballen in de zestienmeter kunnen we overigens zeker nog gebruiken. Bovendien kent Mertens de Challenger Pro League van binnen en van buiten. Met zijn ervaring en leiderschap is hij de ideale pion om onze jonge spitsen onder de arm te nemen en hen te helpen in hun ontwikkeling", klinkt het nog bij Peeters.

Toptransfer voor Beveren?

Meest recent

'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

32
32
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

169
169
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

143
143
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

82
82
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

146
146
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

232
232
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

273
273
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

146
146
Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken opnieuw verzamelen, want op het einde van de maand ...

63
63
'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

44
44
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

220
220
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

45
45
6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

71
71
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

171
171
Raman breekt helemaal na moeilijke periode

KV Mechelen zette vorig weekend een grote stap richting het veiligstellen van deelname aan de ...

70
70
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

99
99
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

223
223
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

144
144
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

500
500
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

77
77
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

123
123
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

51
51
'Diplomaprobleem Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Anderlecht zette op 1 februari Besnik Hasi op straat. Sindsdien zorgde het trainersdossier al voor ...

278
278
'Union sluit nieuwe megadeal met Benfica'

Union zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zijn titel te verlengen. Het ...

127
127
Van der Elst trekt keiharde conclusie over Leko en Club

De 28ste speeldag belooft enkele pittige affiches te brengen. De meeste ogen zullen gericht zijn op ...

484
484

Meer sportnieuws