SK Beveren profiteert en plukt sterkhouder weg bij Deinze

door
SK Beveren profiteert en plukt sterkhouder weg bij Deinze

De eerste dominosteen is gevallen bij KMSK Deinze. De club heeft een van zijn sterkhouders andere oorden zien opzoeken. Lennart Mertens verlaat het zinkend schip en stapte in Beveren, waar ze hem met open armen ontvangen.

Mertens verlaat Deinze

"SK Beveren verwelkomt een nieuwe aanvaller op de Freethiel. Lennart Mertens (32) ondertekende zopas een contract dat hem minstens tot eind volgend seizoen aan geel-blauw bindt. Dit seizoen kwam Mertens voor Deinze in twaalf wedstrijden in actie. Daarin scoorde hij vier keer en gaf ook vier assists", klinkt het.

General manager Bob Peeters is zeer opgetogen met de nieuwe spits. "We hebben steeds gezegd dat wanneer er zich interessante opportuniteiten zouden voordoen, we deze zouden proberen te grijpen. De mogelijkheid om Lennart Mertens aan onze kern toe te voegen, is er zo een", verklaarde de ex-spits via de clubkanalen.

Beveren hapt toe

Beveren kent een matig seizoen, maar pakte recent wel een deugddoende zes op zes. De club miste een echte goalgetter, dat is Mertens wel. Beveren hoopt zo wat plaatsen te stijgen in de rangschikking. 

"De statistieken die hij kan voorleggen, spreken voor zich. 219 matchen voor Deinze waarin hij 101 keer wist te scoren, is behoorlijk indrukwekkend. Een balvaste targetspits die leeft van ballen in de zestienmeter kunnen we overigens zeker nog gebruiken. Bovendien kent Mertens de Challenger Pro League van binnen en van buiten. Met zijn ervaring en leiderschap is hij de ideale pion om onze jonge spitsen onder de arm te nemen en hen te helpen in hun ontwikkeling", klinkt het nog bij Peeters.

Toptransfer voor Beveren?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

5
5
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

23
23
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

43
43
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

165
165
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

158
158
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

38
38
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

227
227
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

219
219
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

171
171
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

286
286
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

237
237
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

27
27
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

220
220
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

43
43
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

107
107
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

228
228
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

191
191
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

149
149
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

200
200
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

392
392
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

22
22
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

536
536
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

833
833
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

186
186
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

30
30

Meer sportnieuws