'Slot-bal eist slachtoffer: verrassende vertrekker Liverpool'

door
'Slot-bal eist slachtoffer: verrassende vertrekker Liverpool'

Liverpool FC is bezig aan een uitstekend seizoen tot dusver. Nochtans haalde de club afgelopen zomer amper verse krachten in huis voor nieuwe trainer Arne Slot. En de enige directe aanwinst zou inmiddels alweer willen vertrekken op Anfield.

De Reds begonnen met de nodige vraagtekens aan de huidige campagne en dat is niet onlogisch. Eind vorig seizoen had de club immers afscheid moeten nemen van Jürgen Klopp. En zijn vervanger Arne Slot had amper ervaring aan de Europese top. Maar voorlopig blijkt het een gouden zet om de Nederlander aan te duiden.

Slot is namelijk fantastisch aan zijn loopbaan op Anfield begonnen. Momenteel staat Liverpool alleen aan de leiding in de Premier League met alweer vijf punten voorsprong op titelverdediger Manchester City. En ook in de Champions League staat LFC helemaal bovenaan met een foutloze 12 op 12.

LEES OOK: 'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Italiaans koopje

Straf werk dus van Slot. Zeker gezien de club afgelopen zomer amper versterking aantrok om de selectie naar zijn hand te zetten. Liverpool betaalde wel een stevige som voor doelman Giorgi Mamardashvili, maar die werd meteen aan Valencia CF verhuurd. Bijgevolg werd slechts één directe aanwinst gestrikt.

In het slot van de zomermercato dokte LFC immers een slordige 13 miljoen euro voor de komst van Federico Chiesa. Een spotprijs voor de Italiaanse international, maar Juventus wou vooral van zijn hoge salaris af. Voorlopig is zijn overgang naar Anfield evenwel geen groot succes met amper drie optredens op de teller.

Terugkeer naar Serie A?

De concurrentie op de flanken is dan ook bijzonder groot. Bovendien lijken de andere aanvallers veel beter geschikt voor de speelwijze van Slot. En dus zou Chiesa zijn conclusies stilaan getrokken hebben. Bij Tuttosport meldt men dat de Italiaan in januari alweer zou willen vertrekken. Liefst met een terugkeer naar de Serie A. Al lijkt dat enkel een optie in de vorm van een huurdeal. Titelverdediger Internazionale zou alvast interesse tonen in zo'n deal.

Liverpool wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

39
39
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

14
14
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

40
40
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

95
95
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

68
68
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

58
58
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

99
99
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

230
230
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

207
207
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

59
59
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

151
151
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

48
48
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

300
300
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

146
146
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

128
128
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

68
68
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

132
132
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

44
44
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

440
440
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

65
65
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

195
195
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

94
94
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

358
358

Meer sportnieuws