STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC Midtjylland pronkt het met zes op zes. Donderdag staan de Kanaries tegen het Noorse SK Brann voor hun volgende opdracht, maar die vatten ze wel aan met een andere trainer.
Begin deze week werd Frédéric De Meyer immers op straat gezet als gevolg van de tegenvallende resultaten in de competitie. De trainer betaalde het gelag voor vijf nederlagen op een rij, met een 1-2-verlies tegen OH Leuven vorig weekend als de spreekwoordelijke druppel.
LEES OOK: 'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'
De Roover wil andere accenten leggenIn afwachting van een definitieve opvolger voor De Meyer zit straks tegen Brann assistent Sepp De Roover als T1 op de bank. Het is maar de vraag of hij spectaculaire veranderingen zal gaan doorvoeren. "Ik heb de groep toegesproken en ook een aantal individuele gesprekken gevoerd. Ik denk dat we vooral niet mogen vergeten wat wel goed liep. Op veel vlakken presteerden we wel zoals het hoorde", merkt hij immers op bij Het Nieuwsblad.
Al is De Roover natuurlijk niet blind voor de gebreken van zijn team. "Alleen waren we niet consistent genoeg en waren er ook een aantal dingen die minder goed waren. Tegen Brann gaan we enkele andere accenten leggen die ons kunnen helpen om een goed resultaat neer te zetten."
Geen invloed op toekomst
Komend weekend zal De Roover tegen Zulte Waregem wellicht ook nog op de bank zitten, maar daarna moet hij in principe weer plaats ruimen. STVV zou immers onderhandelen met Jonas De Roeck om de nieuwe hoofdtrainer te worden. Zelf weigert De Roover te zeggen dat hij T1 wil blijven.
"Ik denk niet dat dat aan de orde is in deze situatie", maakt hij immers duidelijk. "Dat is iets wat de club moet bepalen en waar ik zelf weinig invloed op heb."
Jannick Lanckriet