‘Zéér verrassende transferwending Samuel Mbangula’

door
‘Zéér verrassende transferwending Samuel Mbangula’

Samuel Mbangula kende een droomstart bij Juventus. Het 20-jarige Belgische talent mocht van T1 Thiago Motta plots in de basis opdraven en stelde niet teleur. Met een goal, assists én knappe acties werd hij een sensatie in de Serie A, maar vervolgens verdween hij naar de achtergrond.

De afgelopen wedstrijden maakte Mbangula amper minuten bij Juventus. In de Italiaanse media werd een winters vertrek naar voren geschoven, maar nu meldt journalist Sacha Tavolieri een verrassende transferwending. 

LEES OOK: ‘Échte reden vertrek Leko bekend: KAA Gent-clash onthuld’

Groot talent

Mbangula is een jeugdproduct van Club Brugge en Anderlecht, maar ging al op jonge leeftijd naar Juventus. Daar brak hij dit seizoen onverwacht door. De buitenspeler heeft nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van acht miljoen euro bij Juventus. De Italianen zouden al willen cashen op Mbangula, maar niets lijkt minder waar.

Mbangula zit dit seizoen aan één doelpunt en drie assists in zeven wedstrijden. Tavolieri laat weten dat Juve hem helemaal niet wil lozen tijdens de wintermercato. De Italianen geloven rotsvast in de kwaliteiten van de winger. Ook Mbangula zelf ziet een vertrek bij de Oude Dame niet zitten.

Rode Duivels

Mbangula zal aldus ook na de winterstop bij Juventus te zien zijn. Het talent gelooft in zijn kansen bij Juventus en wil dan ook bij Motta en consorten blijven. Ondertussen gaat het op internationaal vlak zeer snel. De buitenspeler werd door bondscoach Domenico Tedesco van de Jonge Duivels naar de A-kern geheveld. Zal Mbangula speelminuten krijgen tegen ‘zijn’ Italië?

Moet Samuel Mbangula zijn kans krijgen tegen Italië?

Meest recent

'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

0
0
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

18
18
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

69
69
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

41
41
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

86
86
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

36
36
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

86
86
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

279
279
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

208
208
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

241
241
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

244
244
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

332
332
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

289
289
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

145
145
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

54
54
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

246
246
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

67
67
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

538
538
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

442
442
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

167
167
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

253
253
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

44
44
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

968
968
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

149
149
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

581
581

Meer sportnieuws