‘Zéér verrassende transferwending Samuel Mbangula’

door
‘Zéér verrassende transferwending Samuel Mbangula’

Samuel Mbangula kende een droomstart bij Juventus. Het 20-jarige Belgische talent mocht van T1 Thiago Motta plots in de basis opdraven en stelde niet teleur. Met een goal, assists én knappe acties werd hij een sensatie in de Serie A, maar vervolgens verdween hij naar de achtergrond.

De afgelopen wedstrijden maakte Mbangula amper minuten bij Juventus. In de Italiaanse media werd een winters vertrek naar voren geschoven, maar nu meldt journalist Sacha Tavolieri een verrassende transferwending. 

LEES OOK: 'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

Groot talent

Mbangula is een jeugdproduct van Club Brugge en Anderlecht, maar ging al op jonge leeftijd naar Juventus. Daar brak hij dit seizoen onverwacht door. De buitenspeler heeft nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van acht miljoen euro bij Juventus. De Italianen zouden al willen cashen op Mbangula, maar niets lijkt minder waar.

Mbangula zit dit seizoen aan één doelpunt en drie assists in zeven wedstrijden. Tavolieri laat weten dat Juve hem helemaal niet wil lozen tijdens de wintermercato. De Italianen geloven rotsvast in de kwaliteiten van de winger. Ook Mbangula zelf ziet een vertrek bij de Oude Dame niet zitten.

Rode Duivels

Mbangula zal aldus ook na de winterstop bij Juventus te zien zijn. Het talent gelooft in zijn kansen bij Juventus en wil dan ook bij Motta en consorten blijven. Ondertussen gaat het op internationaal vlak zeer snel. De buitenspeler werd door bondscoach Domenico Tedesco van de Jonge Duivels naar de A-kern geheveld. Zal Mbangula speelminuten krijgen tegen ‘zijn’ Italië?

Moet Samuel Mbangula zijn kans krijgen tegen Italië?

Meest recent

'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

3
3
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

70
70
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

17
17
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

302
302
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

331
331
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

59
59
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

332
332
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

101
101
Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

112
112
Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Yves Vanderhaeghe werd een kleine twee maanden geleden verrassend aangesteld als nieuwe T1 van ...

59
59
Verschueren kondigt volgende 'transfer' aan: "Kindermans?"

Bij RSC Anderlecht gebeurde er weer te veel in 2025. Héél veel transfers, een ...

671
671
'PSG wil voormalige Jupiler Pro League-ster vastleggen'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

74
74
Verschueren ziet één gigantische blunder van Vandenhaute

Vincent Kompany keerde in 2019 terug naar RSC Anderlecht. Michael Verschueren en Marc Coucke zorgden ...

436
436
Pro League haalt zeer grote slag thuis: DAZN baalt énorm

DAZN en de Pro League liggen al een tijdje overhoop met elkaar. Het Laatste Nieuws weet dat er nu ...

534
534
'Antwerp heeft masterplan met Dennis Praet'

Dennis Praet tekende in de zomer van 2024 voor Royal Antwerp FC. Ondertussen is hij er dus anderhalf ...

350
350
'Supertransfer De Cat: titanenstrijd met vier topclubs'

Zijn laatste matchen waren weliswaar iets minder, maar Nathan De Cat kan terugblikken op een sterke ...

591
591
‘Club & co ontdekken enorme vraagprijs voor JPL-smaakmaker’

De wintermercato loert om de hoek en de geruchtenmolen draait op volle toeren. Bij Sporting ...

284
284
Old Trafford houdt adem in: actie Lammens gaat Europa rond

Manchester United heeft in zijn laatste wedstrijd van 2025 opnieuw averij opgelopen in de Premier ...

389
389
'Hayen vloekt: steunpilaar naar uitgang bij Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. ...

1134
1134
'Anderlecht hakt knoop door over job Olivier Renard'

De winterse transferperiode zal bij RSC Anderlecht in goede banen geleid worden door Olivier Renard. ...

469
469
Club Brugge davert: plant Leko comebackstunt op Jan Breydel?

De naam van Ivan Leko doet opnieuw iets bewegen in Brugge. Want als hij écht meteen wil ...

513
513
Trossard heerst in titelclash: Engelse pers laat zich gaan

In de Engelse Premier League heeft Arsenal FC dinsdag een serieus statement gemaakt. De koploper won ...

134
134
Transfergeruchten barsten los na opvallend bezoek Tzolis

Club Brugge zal in 2026 opnieuw enkele grote uitgaande transfers realiseren. Eén van de ...

249
249
Opvolger voor Mignolet: één grote favoriet, vier outsiders

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

388
388

Meer sportnieuws