‘Zéér verrassende transferwending Samuel Mbangula’

38 stemmen
‘Zéér verrassende transferwending Samuel Mbangula’

Samuel Mbangula kende een droomstart bij Juventus. Het 20-jarige Belgische talent mocht van T1 Thiago Motta plots in de basis opdraven en stelde niet teleur. Met een goal, assists én knappe acties werd hij een sensatie in de Serie A, maar vervolgens verdween hij naar de achtergrond.

De afgelopen wedstrijden maakte Mbangula amper minuten bij Juventus. In de Italiaanse media werd een winters vertrek naar voren geschoven, maar nu meldt journalist Sacha Tavolieri een verrassende transferwending. 

LEES OOK: Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Groot talent

Mbangula is een jeugdproduct van Club Brugge en Anderlecht, maar ging al op jonge leeftijd naar Juventus. Daar brak hij dit seizoen onverwacht door. De buitenspeler heeft nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van acht miljoen euro bij Juventus. De Italianen zouden al willen cashen op Mbangula, maar niets lijkt minder waar.

Mbangula zit dit seizoen aan één doelpunt en drie assists in zeven wedstrijden. Tavolieri laat weten dat Juve hem helemaal niet wil lozen tijdens de wintermercato. De Italianen geloven rotsvast in de kwaliteiten van de winger. Ook Mbangula zelf ziet een vertrek bij de Oude Dame niet zitten.

Rode Duivels

Mbangula zal aldus ook na de winterstop bij Juventus te zien zijn. Het talent gelooft in zijn kansen bij Juventus en wil dan ook bij Motta en consorten blijven. Ondertussen gaat het op internationaal vlak zeer snel. De buitenspeler werd door bondscoach Domenico Tedesco van de Jonge Duivels naar de A-kern geheveld. Zal Mbangula speelminuten krijgen tegen ‘zijn’ Italië?

Moet Samuel Mbangula zijn kans krijgen tegen Italië?

Meest recent

'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

24
24
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

35
35
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

33
33
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

62
62
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

53
53
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

87
87
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

224
224
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

498
498
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

189
189
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

402
402
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

321
321
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

194
194
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

85
85
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

84
84
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

149
149
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

170
170
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

341
341
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

340
340
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

272
272
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

480
480
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

146
146
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

676
676
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

102
102
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

69
69
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

374
374

Meer sportnieuws