Zaterdag staan Adrie Koster en Mario Been voor het eerst tegenover elkaar in een officiële wedstrijd. De Nederlanders trainden vroeger nog dezelfde club en beide oefenmeesters zijn altijd vrienden gebleven.
"Ik leerde hem kennen bij Excelsior als coach van de amateurs. Later werd hij trainer van de A-juniores en tenslotte had ik hem aan mijn zijde als mijn assistent", overloopt Koster. "Wij kennen de kwaliteiten van mekaar door en door. Na mijn Rotterdamse periode verloor ik Mario nooit uit het oog. Wij zien mekaar nog en hebben regelmatig telefonisch contact", aldus de oefenmeester van
Club Brugge.
Kan Been dan wel een verrassing uit zijn hoed toveren tegen Brugge? "Mario zal me niet snel verwonderd laten opkijken", lacht Koster. "Maar Mario is een fantastisch trainer. Hij heeft voetbalverstand en leest vooral uitstekend een wedstrijd. Door zijn ingrepen kan hij een match doen kantelen! Kortom, hij ziet het spelletje", besluit de Nederlander.