Beerschot ontvangt om 20u45 RSC Anderlecht op het Kiel. Het belooft een pittig duel te worden, want Beerschot heeft dringend nood aan een zege. Bij de Brusselaars willen ze dan weer een volgende stap zetten.
LEES OOK: Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"
Dendoncker achteraanBij Anderlecht geen Jan Carlo-Simic, de Serviër is geschorst. Doordat ook Jan Vertonghen ontbreekt, was het uitkijken wie centraal in de defensie naast Mathias Jorgensen zou gaan spelen. Zoals verwacht is het Leander Dendoncker die achteraan postvat. Killian Sardella en Colin Coosemans zijn de andere spelers in de defensie.
Edozie terug in de basiself
Opvallend: Ludwig Augustinsson is zijn basisplaats kwijt aan Moussa N'Diaye. Tristan Degreef ruimt plaats voor Samuel Edozie. Verder zijn Mats Rits, Théo Leoni, Yari Verschaeren, Mario Stroeykens en Kasper Dolberg van de partij.
Bij Beerschot zit Colassin op de bank tegen zijn ex-ploeg.
Het elftal van Hubert. 🟣⚪️ #BEEAND pic.twitter.com/kSs0d119ca
— RSC Anderlecht (@rscanderlecht) October 18, 2024
𝐋𝐞𝐠𝐞𝐧𝐝𝐬 𝐨𝐟 𝐭𝐡𝐞 𝐠𝐚𝐦𝐞. 👑💜
— K. Beerschot V.A. (@kbeerschotva) October 18, 2024
Welcome home Lozano & Van Abeny! #Weare13 #Legends pic.twitter.com/2uK4a92Ul2
𝐓𝐎𝐆𝐄𝐓𝐇𝐄𝐑!#BEEAND #Vitalic pic.twitter.com/hU5Sv2lihe
— K. Beerschot V.A. (@kbeerschotva) October 18, 2024
Claudio Reulens