Kompany verrast Bayern met krachtige uitspraak: “Ik kom uit België"

door
Kompany verrast Bayern met krachtige uitspraak: “Ik kom uit België

Vincent Kompany en Bayern München zaten vlak voor de interlandperiode in een mindere vorm. Komende speeldag wacht het Stuttgart van Ameen Al-Dakhil en Deniz Undav, dat het dit seizoen ook weer goed doet in de Bundesliga. De Belgische oefenmeester gaf een persconferentie.

Kompany startte furieus bij Bayern München en de voormalige speler van onder meer Anderlecht en Man City ligt duidelijk goed in de groep. De laatste drie wedstrijden kon er echter niet gewonnen worden en kwam de interlandperiode misschien wel op een goed moment.

LEES OOK: Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Kompany houdt voet bij stuk

In de Champions League ging Kompany voor een eerste keer onderuit met Bayern München. Het Aston Villa van Youri Tielemans en Amadou Onana verraste de Duitse grootmacht. Kompany houdt echter voet bij stuk en zal zijn tactiek niet zomaar overhoop halen na enkele mindere resultaten.

Kompany vindt dat de huidige tactische richtlijnen het beste bij Bayer en de spelersgroep passen. “We weten dat we het beter moeten doen, maar we hebben er 100% vertrouwen in dat onze aanpak succesvol zal zijn. Hopelijk zetten we de volgende stap in de volgende wedstrijd”, citeert Het Nieuwsblad Kompany.

Tevreden T1 slaat terug 

Kompany is tevreden over de prestaties van zijn manschappen en slaat terug. “Ik kom uit België, dus we zijn heel pragmatisch, net als de Duitsers. Maar het gaat niet alleen om de resultaten, maar ook om wat we kunnen zien uit de analyses. We waren dominant in de wedstrijden tegen Villa en Eintracht.” 

De Belgische T1 vindt dat Bayern dominant is, ondanks er twijfels waren over het plan van Kompany. “We hadden heel veel meer kansen dan onze tegenstanders. Natuurlijk moeten we beter zijn en optimaliseren, maar ik geloof dat als we objectief zijn, het dom zou zijn om alles te veranderen alleen maar omdat de resultaten niet goed waren.”

Heeft Kompany gelijk met zijn tactiek niet aan te passen?

Meest recent

'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

44
44
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

43
43
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

72
72
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

20
20
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

624
624
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

25
25
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

35
35
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

230
230
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

99
99
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

157
157
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

198
198
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

45
45
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

194
194
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

346
346
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

807
807
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

151
151
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

43
43
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

403
403
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

109
109
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

578
578
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

653
653
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

450
450
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

69
69
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1124
1124
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

333
333

Meer sportnieuws