'Lavia weg bij Chelsea? Topclub aast op winterdeal'

door
'Lavia weg bij Chelsea? Topclub aast op winterdeal'

Romeo Lavia kende nog maar weinig plezier aan zijn transfer naar Chelsea. De Belgische middenvelder blijft problemen ondervinden om topfit te zijn en blijven bij The Blues. Het Spaanse Sport meldt toch dat er interesse is in de speler. En die komt uit héél opvallende hoek.

LEES OOK: 'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

FC Barcelona aast op Lavia

FC Barcelona wil in januari zaken doen met Chelsea. De Catalanen hopen immers Carney Chukwuemeka of Romeo Lavia te huren om de kern te verbreden. Sportief directeur Deco zou al langer gecharmeerd zijn door de voormalige jeugdspeler van RSC Anderlecht.

Lavia maakte op jonge leeftijd de overstap van Anderlecht naar Manchester City. Hij stapte twee jaar later voor 23 miljoen euro over naar Southampton en daar brak hij helemaal door. Liverpool en Chelsea duwden door en het was Chelsea dat hem daar na één seizoen al voor 62 miljoen euro wegplukte. 

In november Rode Duivel?

Maar vanaf toen begon de miserie voor de nog altijd maar 20-jarige middenvelder. Lavia, die bij de jeugd van Anderlecht al regelmatig blessures had, speelde sindsdien nog maar 116 minuten in 4 duels. Hij begon het seizoen in de basis, maar kampte nadien met een hamstringblessure. De laatste twee competitieduels was hij weer fit, maar Chelsea springt uiteraard zeer voorzichtig met hem om. Hij mocht eind september nog 11 minuten invallen, de volgende partij bleef hij op de bank.

Domenico Tedesco hoopt dat de centrale middenvelder de komende weken kan spelen bij Chelsea. In een ideaal scenario kan hij Lavia dan oproepen voor de interlands tegen Italië en Israël. Voorlopig speelde hij door al dat blessureleed nog maar één keer voor de Rode Duivels.

Zou dat een goede oplossing zijn voor Lavia?

Meest recent

Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

4
4
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

5
5
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

62
62
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

49
49
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

101
101
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

54
54
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

61
61
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

42
42
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

88
88
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

160
160
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

47
47
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

367
367
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

64
64
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

222
222
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

158
158
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

83
83
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

109
109
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

93
93
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

67
67
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

363
363
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

322
322
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

298
298
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

65
65
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

74
74

Meer sportnieuws