‘Frankrijk in shock: échte reden afwezigheid Mbappé onthuld’

door
‘Frankrijk in shock: échte reden afwezigheid Mbappé onthuld’

De afgelopen dagen werd er veel gezegd en geschreven over Kylian Mbappé. De aanvaller van Real Madrid zit niet in de selectie van Didier Deschamps en zal aldus ook niet aantreden tegen de Rode Duivels. Mbappé zou geblesseerd zijn, maar de Franse superster speelde vlak voor de interlandperiode wél bij Real Madrid.

Dat zorgde al voor veel onbegrip in Frankrijk en vervolgens werd Mbappé ook nog eens gespot in het Zweedse nachtleven. De goaltjesdief krijgt kritiek en analisten vinden dat hij zijn aanvoerdersband moet inleveren. Journalist Santi Aouna gaat echter nog een stapje verder en onthulde de échte reden voor zijn afwezigheid.

LEES OOK: Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

Frankrijk in shock

Mbappé laat de wedstrijden in de Nations League tegen Israël en België aan zich voorbijgaan. Naar verluidt liet de aanvaller dat al een tijdje geleden aan Deschamps weten en zal het in de toekomst nog voorvallen dat Mbappé niet zal uitkomen voor de Franse nationale ploeg.

De sterspeler wil zich namelijk zo goed mogelijk beschermen tegen blessures omdat hij vol voor de Ballon d’Or wil gaan in 2025. Daarom zou Mbappé enkel in de grote wedstrijden voor Frankrijk willen spelen. Een clash tegen de Rode Duivels wordt aldus niet gezien als een interessante affiche.

De ploegmakker van Thibaut Courtois bij Real Madrid zit dit seizoen aan zeven doelpunten en één assist in elf competitieve wedstrijden. Het ziet er naar uit dat hij liever potten breekt bij Real Madrid met het oog op de Ballon d’Or. De spits wil geen blessures oplopen en zo veel mogelijk spelen in clubverband.

Snap jij de keuze van Kylian Mbappé?

Meest recent

'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

59
59
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

65
65
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

131
131
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

26
26
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

122
122
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

68
68
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

397
397
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

140
140
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

77
77
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

145
145
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

47
47
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

332
332
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

425
425
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

130
130
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

200
200
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

81
81
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

87
87
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

169
169
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

92
92
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

274
274
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

23
23
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

237
237
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

149
149

Meer sportnieuws