Frankrijk vlak voor Duivels in rep en roer: Mbappé afgemaakt

100
Frankrijk vlak voor Duivels in rep en roer: Mbappé afgemaakt

De Rode Duivels nemen het in de komende Nations League-wedstrijd op tegen Frankrijk. Kylian Mbappé is niet aanwezig bij de Fransen door een blessure, maar afgelopen speeldag stond hij in Spanje wel in de basis bij Real Madrid. Nu werd hij gespot in het Zweedse nachtleven.

Mbappé is de aanvoerder én sterspeler van de Franse nationale ploeg, maar Didier Deschamps nam de aanvaller niet op in de selectie. Naar verluidt zou de aanvaller met een blessure kampen, maar bij Real Madrid speelde hij vlak voor de interlandperiode gewoon. Nu gaat het van kwaad naar erger.

LEES OOK: Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

Frankrijk in rep en roer

De Franse natie staat in rep en roer nadat Mbappé werd gespot in het Zweedse nachtleven. De aanvaller heeft een paar dagen vrij nu dat hij zich niet moest melden bij de nationale ploeg en ging op vakantie met vrienden. De goaltjesdief had een mondkapje op, maar werd toch herkend. Hij zou volgens verschillende media na een etentje naar een nachtclub zijn getrokken.

En dat schiet in het verkeerde keelgat bij de Fransen. Er was al ophef over het feit dat Mbappé niet aanwezig was bij Frankrijk, maar wel speelde bij Real Madrid en zijn nachtelijke escapades zijn de druppels die de emmer doet overlopen. “Onvergeeflijk”, zegt voormalige international Jerome Rothen. Hij wilt dat de kapiteinsband wordt afgenomen. 

Ex-Arsenal-speler Emmanuel Petit ging nog een stapje verder en vindt dat Mbappé het dieptepunt heeft bereikt. "Je kan dus altijd nog dieper zakken. Hij speelt met zijn imago, en dat is gevaarlijk spel", klinkt het hard.

Rode Duivels

Maandag ontvangen de Rode Duivels zwarte beest Frankrijk in een uitverkocht Koning Boudewijnstadion. Bondscoach Domenico Tedesco hoopt op een driepunter na de nieuwe teleurstelling tegen Italië. Ondanks de Rode Duivels een 2-0 achterstand konden omzetten naar een 2-2 gelijkspel kreeg de Italiaan veel kritiek op zijn tactische keuzes.

Gaat Kylian Mbappé hier in de fout?

Meest recent

Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

5
5
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

2
2
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

14
14
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

6
6
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

17
17
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

59
59
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

55
55
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

42
42
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

16
16
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

19
19
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

26
26
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

107
107
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

38
38
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

221
221
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

104
104
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

203
203
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

73
73
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

66
66
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

235
235
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

59
59
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

53
53
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

270
270
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

58
58

Meer sportnieuws