Frankrijk vlak voor Duivels in rep en roer: Mbappé afgemaakt

door
Frankrijk vlak voor Duivels in rep en roer: Mbappé afgemaakt

De Rode Duivels nemen het in de komende Nations League-wedstrijd op tegen Frankrijk. Kylian Mbappé is niet aanwezig bij de Fransen door een blessure, maar afgelopen speeldag stond hij in Spanje wel in de basis bij Real Madrid. Nu werd hij gespot in het Zweedse nachtleven.

Mbappé is de aanvoerder én sterspeler van de Franse nationale ploeg, maar Didier Deschamps nam de aanvaller niet op in de selectie. Naar verluidt zou de aanvaller met een blessure kampen, maar bij Real Madrid speelde hij vlak voor de interlandperiode gewoon. Nu gaat het van kwaad naar erger.

LEES OOK: 'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

Frankrijk in rep en roer

De Franse natie staat in rep en roer nadat Mbappé werd gespot in het Zweedse nachtleven. De aanvaller heeft een paar dagen vrij nu dat hij zich niet moest melden bij de nationale ploeg en ging op vakantie met vrienden. De goaltjesdief had een mondkapje op, maar werd toch herkend. Hij zou volgens verschillende media na een etentje naar een nachtclub zijn getrokken.

En dat schiet in het verkeerde keelgat bij de Fransen. Er was al ophef over het feit dat Mbappé niet aanwezig was bij Frankrijk, maar wel speelde bij Real Madrid en zijn nachtelijke escapades zijn de druppels die de emmer doet overlopen. “Onvergeeflijk”, zegt voormalige international Jerome Rothen. Hij wilt dat de kapiteinsband wordt afgenomen. 

Ex-Arsenal-speler Emmanuel Petit ging nog een stapje verder en vindt dat Mbappé het dieptepunt heeft bereikt. "Je kan dus altijd nog dieper zakken. Hij speelt met zijn imago, en dat is gevaarlijk spel", klinkt het hard.

Rode Duivels

Maandag ontvangen de Rode Duivels zwarte beest Frankrijk in een uitverkocht Koning Boudewijnstadion. Bondscoach Domenico Tedesco hoopt op een driepunter na de nieuwe teleurstelling tegen Italië. Ondanks de Rode Duivels een 2-0 achterstand konden omzetten naar een 2-2 gelijkspel kreeg de Italiaan veel kritiek op zijn tactische keuzes.

Gaat Kylian Mbappé hier in de fout?

Meest recent

KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

1
1
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

4
4
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

39
39
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

33
33
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

25
25
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

204
204
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

33
33
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

73
73
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

33
33
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

97
97
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

103
103
Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Er is bij de Rode Duivels heel wat weelde op de flanken. Bondscoach Rudi Garcia koos in het voorbije ...

65
65
Albert tegen de stroom in: Lukaku beter thuis

Weldra mag Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bekend gaan maken. De Rode Duivels trekken ...

184
184
Kljestan onthult wat Anderlecht echt mist

Het blijven woelige tijden voor Anderlecht en dat doet pijn aan het hart voor heel wat oude bekenden ...

189
189
‘Titelstrijd Club Brugge overschaduwd door Leko-ruzie’

Bij Club Brugge staat alles op scherp. Ivan Leko bracht opnieuw vuur in de ploeg, maar tegelijk ...

527
527
'Hét geheim van successeizoen STVV onthuld'

STVV ging vorige week dan wel ietwat verrassend onderuit tegen Antwerp, maar de Kanaries blijven ...

89
89
‘Grote clash: Genk en AC Milan willen dezelfde speler’

KRC Genk staat voor cruciale weken. Het moet zijn zesde plaats in de Jupiler Pro League over de ...

146
146
Oude bekende van Anderlecht moet Marokko op WK leiden

Op 11 juni gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van start. Iets meer dan drie ...

41
41
Club Brugge vreest exodus: smaakmaker kondigt vertrek aan

Club Brugge belooft een hete transferzomer tegemoet te gaan. Het lijkt opnieuw de nodige smaakmakers ...

378
378
Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

190
190
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

104
104
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

79
79
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

433
433
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

469
469
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

230
230

Meer sportnieuws