Frankrijk vlak voor Duivels in rep en roer: Mbappé afgemaakt

100 stemmen
Frankrijk vlak voor Duivels in rep en roer: Mbappé afgemaakt

De Rode Duivels nemen het in de komende Nations League-wedstrijd op tegen Frankrijk. Kylian Mbappé is niet aanwezig bij de Fransen door een blessure, maar afgelopen speeldag stond hij in Spanje wel in de basis bij Real Madrid. Nu werd hij gespot in het Zweedse nachtleven.

Mbappé is de aanvoerder én sterspeler van de Franse nationale ploeg, maar Didier Deschamps nam de aanvaller niet op in de selectie. Naar verluidt zou de aanvaller met een blessure kampen, maar bij Real Madrid speelde hij vlak voor de interlandperiode gewoon. Nu gaat het van kwaad naar erger.

LEES OOK: Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Frankrijk in rep en roer

De Franse natie staat in rep en roer nadat Mbappé werd gespot in het Zweedse nachtleven. De aanvaller heeft een paar dagen vrij nu dat hij zich niet moest melden bij de nationale ploeg en ging op vakantie met vrienden. De goaltjesdief had een mondkapje op, maar werd toch herkend. Hij zou volgens verschillende media na een etentje naar een nachtclub zijn getrokken.

En dat schiet in het verkeerde keelgat bij de Fransen. Er was al ophef over het feit dat Mbappé niet aanwezig was bij Frankrijk, maar wel speelde bij Real Madrid en zijn nachtelijke escapades zijn de druppels die de emmer doet overlopen. “Onvergeeflijk”, zegt voormalige international Jerome Rothen. Hij wilt dat de kapiteinsband wordt afgenomen. 

Ex-Arsenal-speler Emmanuel Petit ging nog een stapje verder en vindt dat Mbappé het dieptepunt heeft bereikt. "Je kan dus altijd nog dieper zakken. Hij speelt met zijn imago, en dat is gevaarlijk spel", klinkt het hard.

Rode Duivels

Maandag ontvangen de Rode Duivels zwarte beest Frankrijk in een uitverkocht Koning Boudewijnstadion. Bondscoach Domenico Tedesco hoopt op een driepunter na de nieuwe teleurstelling tegen Italië. Ondanks de Rode Duivels een 2-0 achterstand konden omzetten naar een 2-2 gelijkspel kreeg de Italiaan veel kritiek op zijn tactische keuzes.

Gaat Kylian Mbappé hier in de fout?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

4
4
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

8
8
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

28
28
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

69
69
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

46
46
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

75
75
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

335
335
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

172
172
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

57
57
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

359
359
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

117
117
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

730
730
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

109
109
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

102
102
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

82
82
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

198
198
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

368
368
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

338
338
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

565
565
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

922
922
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

150
150
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

978
978
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

222
222

Meer sportnieuws