'Kompany's grootste deal tot nu toe: loon van 25 miljoen'

door
'Kompany's grootste deal tot nu toe: loon van 25 miljoen'

Na drie opeenvolgende matchen zonder zege, mpet het Bayern München van coach Vincent Kompany na de interland-break zo snel mogelijk met een overwinning aanknopen. Ondertussen werkt de Duitse topclub echter ook al aan de langere termijn. Zo zou de nieuwe posterboy op weg zijn naar een contractverlenging.

Bayern verraste afgelopen zomer met de aanstelling van Kompany. Die had als trainer immers geen ervaring bij een Europese topclub en degradeerde vorig seizoen zelfs met Burnley FC uit de Premier League. Er werden dan ook de nodige bedenkingen geplaatst bij deze keuze. De twijfels kon hij echter al grotendeels wegnemen.

LEES OOK: 'Bayern heeft beet: Kompany krijgt aanwinst van 75 miljoen'

Beresterke spelersgroep

Zo charmeerde Kompany met zijn spectaculaire en aanvallende speelstijl, waarmee hij zelfs enkele van de grootste Bayern-critici enthousiast kreeg. Al moet hij er wel over maken dat de resultaten navenant blijven. Zo niet, dreigt er snel een negatieve spiraal te komen. Maar de coach beschikt over voldoende kwaliteit in zijn selectie om zo'n scenario te voorkomen.

De selectie was immers al erg sterk. Daarnaast werd Kompany tijdens de zomermercato met Michael Olise, Hiroki Ito en Joao Palhinha van nog enkele stevige aanwinsten voorzien. In de komende transferperiodes zal dat lijstje ongetwijfeld nog langer worden. Daarnaast hoopt de club ook om een groot deel van de huidige sterkhouders aan boord te houden.

Gesprekken met Musiala

Dat laatste wordt echter nog een heuse klus. Jongens als Alphonso Davies, Joshua Kimmich, Leroy Sané, Manuel Neuer, ... zijn immers hun laatste contractjaar ingegaan. De sportieve leiding zal dus met hen om de tafel moeten gaan. Dat is overigens ook de bedoeling met Jamal Musiala.

De Duitse spelmaker geldt als één van de grootste talenten op de Europese velden en moet dé toekomst van Bayern worden. Maar zijn huidige overeenkomst loopt in 2026 af. En dus zou Der Rekordmeister actie hebben ondernomen, zo raakte vorige maand bekend dat er gesprekken lopen over een verlenging.

Nieuw mosntersalaris

En die gesprekken gaan nu de goede richting op. Florian Plettenberg, transferwatcher bij Sky Sports Germany, meldt namelijk dat Musiala enthousiast is om zijn verbintenis in München te verlengen. Niet onlogisch gezien de spectaculaire voorwaarden die daar aan gekoppeld zijn. Zo zou zijn huidige salaris van zo'n 8 à 9 miljoen euro opgetrokken worden tot liefst 25 miljoen euro per jaar, weliswaar met bonussen inclusief. De verbintenis zou ook duren tot 2029 of zelfs 2030. Daarmee lijkt de toekomst van Musiala bij Bayern dus verzekerd, wat logischerwijs uitstekend nieuws is voor Kompany.

🔥 Wat iedereen nu leest

''Nachtmerrie' op komst bij RSC Anderlecht'
''Nachtmerrie' op komst bij RSC Anderlecht'
'DAZN zorgt voor onrust: rampscenario gevreesd'
'DAZN zorgt voor onrust: rampscenario gevreesd'

Musiala is het grootste U23-talent van Europa ...

Meest recent

'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Aanstaande woensdag opent Club Brugge KV zijn campagne in de voorrondes van de Champions League op ...

83
83
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'

We maakten al melding van het feit dat Achraf Hakimi in een verkrachtingszaak moet vrezen voor een ...

74
74
'Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over vertrek Dolberg'

RSC Anderlecht speelde donderdag een ronduit belabberde wedstrijd op het veld van BK Häcken, ...

111
111
'Club speelt met vuur: bizarre beslissing op transfermarkt'

In aanloop naar het Europese duel tegen RB Salzburg heeft Club Brugge geen goede beurt gemaakt. ...

443
443
'Frutos flikt het en haalt ex-speler Anderlecht'

Nicolas Frutos heeft bij La Louvière heel wat oude bekenden van RSC Anderlecht gehaald. ...

97
97
'Renard raast door: Anderlecht strikt wéér een spits'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Olivier Renard en Tim Borguet gaan ...

263
263
Vanaken boos: "Dit is goedkoop en moet eruit!"

Club Brugge heeft vanavond zijn eerste nederlaag geleden op het veld van KV Mechelen. Blauw-Zwart ...

368
368
KV Mechelen stuurt Club Brugge met kater richting CL

KV Mechelen ontving vanavond Club Brugge. Altijd een interessant duel en ook deze keer was het dat. ...

236
236
Transfer Genk: “Híj belichaamt waar wij voor staan”

KRC Genk maakt de afgelopen maanden werk van heel wat contractverlengingen van jonge gasten. De club ...

224
224
Vanderbiest verklapt: “Er speelt iets rond hém”

Bij KV Mechelen zullen er wellicht nog wat spelers gaan vertrekken. De Maneblussers praten over een ...

188
188
Club Brugge in de problemen bij KVM: "Hij is een catastrofe"

KV Mechelen en Club Brugge hebben vanavond de tweede speeldag in de Jupiler Pro League op gang ...

565
565
STVV deelt transferboodschap mee na vertrek Bertaccini

STVV heeft Adriano Bertaccini verkocht aan RSC Anderlecht. De Kanaries verdienen miljoen euro's aan ...

142
142
OH Leuven slaat stevig toe: "Getekend tot 2029"

Oud-Heverlee Leuven is allerminst klaar op de transfermarkt. David Hubert verwacht nog wel het een ...

54
54
Spanning stijgt: plannen met Witsel liggen op tafel

Een tweetal maanden geleden droomden de fans van Standard luidop van een terugkeer van Axel Witsel. ...

273
273
Häcken-pandoering zorgt voor explosie in Lotto Park

De crisis loert om de hoek bij RSC Anderlecht. En het is amper 1 augustus. We haalden ruim een week ...

745
745
'Droomtransfer Lukebakio op til: topclub meldt zich'

Dodi Lukebakio kent een zeer mooie buitenlandse carrière. De flankaanvaller krijgt weinig ...

98
98
KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

238
238
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

210
210
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

288
288
Bertaccini heeft beet: toptransfer eindelijk officieel

De kogel is door de kerk: Adriano Bertaccini is een speler van RSC Anderlecht. Dat maakte de club ...

307
307
‘Anderlecht niet klaar: Renard smeedt nog transferplannen’

RSC Anderlecht is ferm aan het uitpakken op de zomertransferperiode. Anderlecht zal na het fiasco in ...

376
376
KAA Gent zweet peentjes: Leko al ferm onder druk

KAA Gent ging op de eerste speeldag van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met 3-1 onderuit ...

294
294
Zulte Waregem haalt nieuw goudhaantje binnen

Zulte Waregem hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De kampioen van ...

146
146
‘Club Brugge verbaast met vreemde Jashari-beslissing’

De soap rond Ardon Jashari is een dagelijkse bezigheid op de zomermercato. AC Milan duwt ferm door ...

1755
1755
Bekende voetbaltrainer redt twee meisjes van de dood

Een geweldig verhaal in de marge van het voetbal: voormalig Inter-trainer Andrea Stramaccioni heeft ...

101
101

Meer sportnieuws