Opsteker Pogba bevestigd, toekomstplan bijna bekend

69
Opsteker Pogba bevestigd, toekomstplan bijna bekend

De voorbije jaren ging de carrière van Paul Pogba stevig de dieperik in. Op vrij korte tijd ging de Franse middenvelder van wereldtopper naar de vergeetput. Door blessures kwam hij amper nog aan de bak en het voorbije jaar hield een dopingschorsing hem aan de kant.

In augustus 2023 had Pogba immers positief getest op het gebruik van testosteron na een competitiewedstrijd van Juventus tegen Udinese. Toen die positieve test bevestigd werd, kreeg hij prompt een schorsing van maar liefst vier jaar opgelegd. Pogba hield echter altijd staande dat hij zich nooit bewust gedopeerd had.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Schorsing Pogba officieel teruggeschroefd

Hij ging dan ook in beroep bij het internationaal sporttribunaal CAS en dat leverde ook succes op. Maandag kwam de officiële bevestiging van het eerder al gemelde nieuws dat zijn schorsing teruggebracht zou worden van vier jaar naar 'slechts' achttien maanden.

Daardoor komt een comeback plots verrassend snel in zicht. Vanaf januari zou Pogba immers alweer de trainingen mogen hervatten, terwijl hij in maart weer wedstrijden zou mogen gaan spelen. Al zal dat normaliter niet bij Juventus gaan gebeuren.

Akkoord met Juventus in de maak

Eerder kwam al naar buiten dat het contract van Pogba bij Juventus ontbonden zou worden en dat wordt nu ook door Fabrizio Romano bevestigd. Een akkoord om de overeenkomst in onderling overleg op te zeggen, zou in de maak zijn. Ook Pogba zou immers vinden dat hij toe is aan een propere lei.

De vraag rest dan enkel nog waar zijn toekomst wél zal liggen. De Amerikaanse MLS en Saudi-Arabië worden alvast naar voor geschoven als meest waarschijnlijke opties. Pogba heeft nog enkele maanden om die knoop door te hakken.

Heeft Pogba nog zijn plaats bij een topclub?

Meest recent

Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

2
2
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

29
29
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

71
71
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

92
92
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

38
38
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

38
38
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

84
84
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

62
62
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

50
50
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

102
102
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

244
244
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

60
60
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

158
158
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

115
115
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

412
412
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

154
154
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

263
263
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

111
111
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

430
430
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

165
165
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

355
355
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

246
246
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

204
204
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

167
167

Meer sportnieuws