Club wrijft zich in de handen: "Ik kan nog veel beter"

door
Club wrijft zich in de handen:

Club Brugge heeft zichzelf woensdagavond een mooie opsteker bezorgd. Het ging met 0-1 winnen op het veld van Sturm Graz. Daarmee incasseert het niet alleen een winstpremie van enkele miljoenen, maar houdt het ook zijn dromen op kwalificatie in de Champions League gaaf.

Daarvoor mocht Club Christos Tzolis zeer dankbaar zijn. De Griekse winger kroonde zich tot matchwinnaar door op fraaie wijze het enige doelpunt van de wedstrijd te scoren. Halfweg de eerste helft krulde hij de bal heerlijk via de paal in de verste hoek.

LEES OOK: Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Tzolis toont zich meteen bij Club

De 22-jarige zette daarmee zijn goede start bij Club nog eens in de verf. Blauw-Zwart betaalde in de zomer 6,5 miljoen euro om Tzolis weg te plukken bij Fortuna Düsseldorf, waar hij een geweldig seizoen afgewerkt had in de 2.Bundesliga met 22 goals en zeven assists.

Bij Club dwong Tzolis ook meteen een basisplaats af en liet hij al meteen flitsen van zijn kwaliteit zien. Zijn teller staat voorlopig op vier goals en een assist in twaalf wedstrijden. Samen met Gustaf Nilsson lijkt hij nu al de beste aankoop te zijn die Club afgelopen zomer deed.

Tzolis vindt dat hij nog veel beter kan

En Club mag hopen op nog meer. "Dit is nog niet de beste Tzolis. Ik kan nog veel beter, daarom ben ik hier bij Club Brugge", vertelt Tzolis immers op de officiële website.

"Mijn eerste goal in de Champions League en mijn eerste Man of the Match-trofee. Dit is echt een droom. Het was altijd al een droom om hier te staan", vertelde hij ook nog na zijn glansrol in Graz. "Het is weer een stapje omhoog. Zowel voor mij als voor het team. Hierop kunnen we verder bouwen."

Is Tzolis nu al een meerwaarde voor Club Brugge?

Meest recent

'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

16
16
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

113
113
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

464
464
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

47
47
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

479
479
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

352
352
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

110
110
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

768
768
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

36
36
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

323
323
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

750
750
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

714
714
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

296
296
‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

488
488
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

198
198
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

358
358
Bewogen dag bij Club Brugge: Tzolis steunt Hayen

Club Brugge koos ervoor om Nicky Hayen de laan uit te sturen en Ivan Leko over te nemen van KAA ...

804
804
Haalt Anderlecht talent terug? ‘Zware onderhandelingen’

RSC Anderlecht is al naarstig bezig met de komende wintertransferperiode. Het Nieuwsblad gaf de ...

520
520
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht dumpen, verrassing Benteke’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

548
548
Meteen grote rel in WK-groep Duivels: protest aangetekend

De Rode Duivels kennen hun tegenstanders in de groepsfase van het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

219
219
‘Échte reden vertrek Leko bekend: KAA Gent-clash onthuld’

Ivan Leko is de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat werd weggeplukt bij KAA Gent na het ...

909
909
Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Union SG heeft een duidelijk transferbeleid. De Brusselse club maakt gebruik van een datasysteem en ...

137
137
Club Brugge berooft KAA Gent: Leko draait mes in wonde

Club Brugge heeft Nicky Hayen ontslagen en Ivan Leko weggeplukt bij KAA Gent. Er sijpelen meer en ...

599
599
‘Anderlecht wil uitpakken: straffe winterse dubbelslag'

RSC Anderlecht speurt de wintermercato al af om de selectie te versterken. Besnik Hasi heeft de club ...

407
407
Volgende pion neemt afscheid na ontslag Hayen: "Wanbeleid!"

Het plotse ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen. Blauw-Zwart ...

507
507

Meer sportnieuws