Club wrijft zich in de handen: "Ik kan nog veel beter"

door
Club wrijft zich in de handen:

Club Brugge heeft zichzelf woensdagavond een mooie opsteker bezorgd. Het ging met 0-1 winnen op het veld van Sturm Graz. Daarmee incasseert het niet alleen een winstpremie van enkele miljoenen, maar houdt het ook zijn dromen op kwalificatie in de Champions League gaaf.

Daarvoor mocht Club Christos Tzolis zeer dankbaar zijn. De Griekse winger kroonde zich tot matchwinnaar door op fraaie wijze het enige doelpunt van de wedstrijd te scoren. Halfweg de eerste helft krulde hij de bal heerlijk via de paal in de verste hoek.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

Tzolis toont zich meteen bij Club

De 22-jarige zette daarmee zijn goede start bij Club nog eens in de verf. Blauw-Zwart betaalde in de zomer 6,5 miljoen euro om Tzolis weg te plukken bij Fortuna Düsseldorf, waar hij een geweldig seizoen afgewerkt had in de 2.Bundesliga met 22 goals en zeven assists.

Bij Club dwong Tzolis ook meteen een basisplaats af en liet hij al meteen flitsen van zijn kwaliteit zien. Zijn teller staat voorlopig op vier goals en een assist in twaalf wedstrijden. Samen met Gustaf Nilsson lijkt hij nu al de beste aankoop te zijn die Club afgelopen zomer deed.

Tzolis vindt dat hij nog veel beter kan

En Club mag hopen op nog meer. "Dit is nog niet de beste Tzolis. Ik kan nog veel beter, daarom ben ik hier bij Club Brugge", vertelt Tzolis immers op de officiële website.

"Mijn eerste goal in de Champions League en mijn eerste Man of the Match-trofee. Dit is echt een droom. Het was altijd al een droom om hier te staan", vertelde hij ook nog na zijn glansrol in Graz. "Het is weer een stapje omhoog. Zowel voor mij als voor het team. Hierop kunnen we verder bouwen."

Is Tzolis nu al een meerwaarde voor Club Brugge?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

43
43
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

15
15
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

35
35
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

17
17
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

16
16
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

262
262
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

213
213
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

85
85
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

21
21
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

148
148
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

98
98
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

65
65
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

97
97
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

183
183
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

418
418
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

410
410
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

684
684
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

369
369
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

94
94
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

118
118
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

247
247
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

679
679
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

82
82
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

309
309
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

119
119

Meer sportnieuws