Club wrijft zich in de handen: "Ik kan nog veel beter"

162
Club wrijft zich in de handen:

Club Brugge heeft zichzelf woensdagavond een mooie opsteker bezorgd. Het ging met 0-1 winnen op het veld van Sturm Graz. Daarmee incasseert het niet alleen een winstpremie van enkele miljoenen, maar houdt het ook zijn dromen op kwalificatie in de Champions League gaaf.

Daarvoor mocht Club Christos Tzolis zeer dankbaar zijn. De Griekse winger kroonde zich tot matchwinnaar door op fraaie wijze het enige doelpunt van de wedstrijd te scoren. Halfweg de eerste helft krulde hij de bal heerlijk via de paal in de verste hoek.

LEES OOK: Vanaken eerlijk na speciale wedstrijd tegen Lommel

Tzolis toont zich meteen bij Club

De 22-jarige zette daarmee zijn goede start bij Club nog eens in de verf. Blauw-Zwart betaalde in de zomer 6,5 miljoen euro om Tzolis weg te plukken bij Fortuna Düsseldorf, waar hij een geweldig seizoen afgewerkt had in de 2.Bundesliga met 22 goals en zeven assists.

Bij Club dwong Tzolis ook meteen een basisplaats af en liet hij al meteen flitsen van zijn kwaliteit zien. Zijn teller staat voorlopig op vier goals en een assist in twaalf wedstrijden. Samen met Gustaf Nilsson lijkt hij nu al de beste aankoop te zijn die Club afgelopen zomer deed.

Tzolis vindt dat hij nog veel beter kan

En Club mag hopen op nog meer. "Dit is nog niet de beste Tzolis. Ik kan nog veel beter, daarom ben ik hier bij Club Brugge", vertelt Tzolis immers op de officiële website.

"Mijn eerste goal in de Champions League en mijn eerste Man of the Match-trofee. Dit is echt een droom. Het was altijd al een droom om hier te staan", vertelde hij ook nog na zijn glansrol in Graz. "Het is weer een stapje omhoog. Zowel voor mij als voor het team. Hierop kunnen we verder bouwen."

Is Tzolis nu al een meerwaarde voor Club Brugge?

Meest recent

Vanaken eerlijk na speciale wedstrijd tegen Lommel

Club Brugge kreeg vorige speeldag een mokerslag te verwerken met de nederlaag tegen KAA Gent, maar ...

3
3
Thorup overweegt drastische Brughmans-keuze

De grote transferverrassing van afgelopen zomermercato was de uitgaande deal van Lucca Brughmans. De ...

35
35
Basispion Club Brugge: "Ben geen 15 miljoen waard"

Club Brugge had nog véél meer geld kunnen vangen op de transfermarkt, maar ze ...

87
87
Smaakmaker voor Union: "Explosief, stevig en prima schot"

In het Belgische voetbal worden er héél veel transfers gedaan. Elke zomer worden de ...

29
29
Nostalgie voor Kompany: "Krijgen steun uit België"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. Vincent Kompany & co wonnen drie ...

39
39
Leko onthult: deze harde boodschap kreeg falende Diakhon

Club Brugge pakte vrijdagavond de drie punten mee uit het Soevereinstadion, maar maakte tegen Lommel ...

245
245
Selectie Van Bommel: eerste grote slachtoffers al bekend?

Eind deze maand maakt Mark van Bommel zijn officiële debuut als Belgisch bondscoach. De ...

1048
1048
Anderlecht bikkelhard: kaakslag voor Stroeykens/Bertaccini

RSC Anderlecht heeft een razend drukke mercato achter de rug. De Brusselaars haalden een elftal aan ...

424
424
Verhaeghe voorspelt complete Club Brugge-ramp

Bart Verhaeghe waarschuwde zelf al voor het enorme financiële risico dat Club Brugge liep met ...

444
444
"Lamentabel" - Club Brugge-schlemiel 'delft eigen graf'

Club Brugge heeft zich vrijdagavond herpakt na de slipper op het veld van AA Gent. Tenminste toch ...

456
456
UCL-koorts: dramatische start PSG, eerste uitschuiver Real

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. Maar enkele van de Europese ...

46
46
Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

123
123
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

141
141
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

485
485
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

205
205
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

196
196
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

144
144
'STVV greep naast twee enorme transferstunts'

STVV wist zich in het slot van de mercato nog te versterken. De Truienaars waagden ook hun kans bij ...

173
173
Olivier Deschacht pakt zwaar uit, fans hebben één boodschap

Olivier Deschacht heeft de voorbije jaren een opvallende tweede carrière uitgebouwd naast het ...

125
125
Club op voorsprong in Lommel: één speler krijgt volle laag

Club Brugge nam het vanavond op in en tegen Lommel SK. Hoe verging het de Bruggelingen de eerste 45 ...

284
284
'Anderlecht weigerde 28-voudig Frans international'

RSC Anderlecht kreeg deze zomer een opvallende naam aangeboden. Presnel Kimpembe, de ervaren Franse ...

675
675
AA Gent maakt nog een uitgaande transfer bekend

Bij AA Gent lijken ze een goede mercato achter de rug hebben. De Buffalo's hebben een aantal goede ...

63
63
Fans Anderlecht verliefd op nieuwe parel: "Geweldige speler"

Bij RSC Anderlecht krijgen de jonge talenten voorlopig héél veel speelkansen. De fans ...

241
241
Vanaken emotioneel diep geraakt: “Dat vergeet ik nooit”

Hans Vanaken heeft vanavond een bijzondere reden om met extra aandacht naar Lommel te kijken. De ...

170
170
Dolle transfermolen JPL: 17 transfers als record, Genk wint jackpot

De transferperiode ligt achter de rug. Het is opvallend: er werden deze zomer héél ...

140
140

Meer sportnieuws