Flick zwaar onder vuur bij FC Barcelona: 'Stevige klap'

door
Flick zwaar onder vuur bij FC Barcelona: 'Stevige klap'

FC Barcelona was erg sterk aan het seizoen begonnen, maar tegen Osasuna ging het plots compleet mis. Coach Hansi Flick besloot om veel basispionnen rust te gunnen met het oog op de Champions League, maar dat pakte volledig verkeerd uit.

Uiteindelijk verloren de Catalanen met 4-2 van Osasuna. In de Spaanse media ligt Flick meteen zwaar onder vuur na de eerste nederlaag van FC Barcelona in La Liga. Zelf sloeg de Duitser mea culpa na afloop.

LEES OOK: 'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

Klap in het gezicht

Naast blessuregevallen Marc-André ter Stegen, Ronald Araújo, Andreas Christensen, Marc Bernal, Frenkie de Jong, Gavi, Dani Olmo en Fermín López besloot Flick ook sterkhouders Raphinha en Lamine Yamal rust te gunnen. Na de wedstrijd sloeg Flick dan ook mea culpa.

De Duitser nam alle schuld op zich. “Ik heb deze opstelling gemaakt, omdat ik wel moet. Veel spelers hebben veel minuten gespeeld en die moet ik beschermen. We hadden niet onze beste dag en moeten deze nederlaag accepteren, maar ik neem mijn verantwoordelijkheid voor dit verlies.”

De kranten waren overigens ook niet mals. ‘Een stevige klap in het gezicht van FC Barcelona’, klinkt het bij Diario Sport. ‘Flick zei dat hij een aantal spelers zou laten rusten, maar niemand had zo veel veranderingen verwacht. Osasuna verwoeste een traag en slordig spelend Barça’, was het harde oordeel.

Barça is nog steeds de leider in La Liga met 21 punten, maar Real Madrid komt er aan met 17 punten. Morgen spelen Thibaut Courtois en consorten in de Madrileense derby tegen Atlético Madrid.

Vind jij Flick de juiste T1 voor Barça?

Meest recent

Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

1
1
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

7
7
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

110
110
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

65
65
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

32
32
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

46
46
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

299
299
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

107
107
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

23
23
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

50
50
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

267
267
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

323
323
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

96
96
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

266
266
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

344
344
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

434
434
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

332
332
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

118
118
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

617
617
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

761
761
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

245
245
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

327
327
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

73
73
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

134
134

Meer sportnieuws