Verheyen trekt keiharde conclusie over sputterend Union

door
Verheyen trekt keiharde conclusie over sputterend Union

Union kan bezwaarlijk van een geslaagde seizoensstart spreken. Het staat momenteel pas op de twaalfde plaats in de Jupiler Pro League en kon ook in Europa nog geen successen boeken. Het ging er meteen uit in de voorrondes van de Champions League en verloor nu ook zijn openingsmatch in de league phase van de Europa League.

Donderdagavond ging Union immers met 2-1 onderuit op het veld van Fenerbahçe. Die nederlaag kwam extra hard aan omdat de vice-kampioen eigenlijk gewoon een goede wedstrijd speelde. Zeker in de eerste helft was het de betere ploeg, maar het vergat zichzelf te belonen.

LEES OOK: Gert Verheyen zorgt voor kippenvel bij Club-fans

Verheyen voorspelt weinig goeds voor Union

Voor de zoveelste keer werden de kansen immers gemist. Union had al in zijn vier laatste competitiematchen gescoord en kon donderdag pas in de slotseconden de weg naar de netten vinden, wanneer het al te laat was. Eerder had Ivanovic zelfs een strafschop gemist.

Gert Verheyen trekt een keiharde conclusie over de voorhoede van Union. "Ze hebben echt een probleem voorin", stelt hij bij Sporza. "Met deze aanvallers gaan ze het niet redden, dat is nu wel duidelijk geworden. Ik geloof er niet in dat ze plots aan de lopende band goals zullen beginnen maken. Het zit er gewoon niet in. En dan zal je dit seizoen ook niet bovenin meedoen."

Vertrek Amoura en co niet opgevangen

Het lijkt er dus op dat Union er voor de eerste keer niet in geslaagd is om zijn vertrokken smaakmakers adequaat te vervangen. In de zomer zochten Puertas, Amoura en Nilsson andere oorden op. Zij waren vorig seizoen goed voor zowat de volledige doelpuntenproductie van Union.

Union had gehoopt dat Rodriguez dit seizoen helemaal zou ontploffen en haalde ook nog Khalaili, Fuseini, David en Ivanovic binnen om hem bij te staan. Zij vinden vooralsnog echter amper de weg naar de netten. Fuseini scoorde tot dusver twee keer, Rodriguez en David elk één keer. De andere spitsen staan allemaal nog droog.

Ben je het eens met Verheyen?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

17
17
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

20
20
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

36
36
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

20
20
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

22
22
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

113
113
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

51
51
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

29
29
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

162
162
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

27
27
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

548
548
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

234
234
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

190
190
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

93
93
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

103
103
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

61
61
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

106
106
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

698
698
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

185
185
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

321
321
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

675
675
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

281
281
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

98
98
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

147
147

Meer sportnieuws