Deschacht viseert andere Anderlecht-pion: "Medeschuldig"

door
Deschacht viseert andere Anderlecht-pion:

De voorbije weken sluimerde er al een crisis bij Anderlecht, maar die lijkt nu helemaal los te barsten. Na de eerste competitienederlaag tegen KRC Genk kunnen ook de resultaten niet langer het slechte voetbal verdoezelen en dat zorgt dat de kritiek alsmaar toeneemt.

Zeker de supporters laten ruimschoots hun onvrede merken. Dinsdagavond kreeg Brian Riemer er opnieuw stevig van langs. Er werd de voorbije weken al een paar keer om zijn ontslag geroepen en na de Genkse 0-2 rolde "Riemer buiten" oorverdovend van de tribunes van het Lotto Park.

Deschacht wijst beschuldigende vinger naar Fredberg

Daarnaast komt ook Wouter Vandenhaute weer in het oog van de storm. De voorzitter is al langer een doelwit voor de harde kern, die hem het vertrek van Jean Kindermans en Vincent Kompany nog steeds zeer hard kwalijk neemt. Olivier Deschacht vindt het echter opvallend dat een andere figuur niet geviseerd wordt.

Het clubicoon wijst immers ook met een beschuldigende vinger naar CEO Sports Jesper Fredberg. "Fredberg is in mijn ogen medeschuldig. Hij is Riemer gaan halen, zit daar altijd in de tribune met zijn oortje en heeft hem na die gemiste kans van vorig seizoen ook aan boord gehouden", merkt hij op bij Sporza.

Geen progressie bij Neerpede-jongens

Vooral dat oortje stoort Deschacht. "Dat is volgens mij ook uniek in het voetbal: een technisch directeur die tijdens de wedstrijd dingen zit in te fluisteren. Dat vind ik niet gezond."

Maar ook Deschacht zet Riemer zeker niet uit de wind. Meer nog dan over de tactische keuzes, maakt hij zich zorgen over de situatie van de jongens uit Neerpede. "Ik zie ook dat bepaalde spelers ter plaatse trappelen", stelt hij immers vast. "Amuzu, Sardella, Verschaeren, ... die maken geen vooruitgang meer. Ook Stroeykens zit meer op de bank dan hem lief is. Die jongens zijn wel de toekomst van Anderlecht. Het is alarmerend dat zij geen vooruitgang maken."

POLL: Wordt Fredberg te weinig verantwoordelijk gehouden voor de malaise bij Anderlecht?

Meest recent

'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

4
4
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

37
37
AA Gent zwaar verzwakt naar Club: Milicevic moet puzzelen

In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker ...

67
67
'Anderlecht in shock: pittig prijskaartje toptarget bekend'

RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen verzekeren van een Europees ticket. Ook op financieel ...

117
117
'Mignolet versus Jackers: Hayen hakt knoop nu al door'

Mits een zege in eigen huis tegen AA Gent kan Club Brugge straks opnieuw haasje-over doen met Union. ...

193
193
'Antwerp all-in: Ulderink neemt risico tegen Anderlecht'

Na de fraaie vier op zes tegen KRC Genk barst Antwerp plots weer van het vertrouwen. Een lijn die ...

120
120
Club Brugge betaalt nu de prijs voor één grote fout

Club Brugge kampt met een ernstig spitsenprobleem. In de cruciale wedstrijden tegen Union SG werd ...

187
187
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het ...

93
93
'Kassa kassa in Genk: toptransfer in stroomversnelling'

Na nagenoeg een heel seizoen op kop te hebben gestaan is KRC Genk plots op achtervolgen aangewezen ...

304
304
'Hasi experimenteert: verrassende vervanger Simic bekend'

Als generale repetitie voor de cruciale bekerfinale tegen Club Brugge hoopt RSC Anderlecht eerst nog ...

189
189
'Hayen verbaast vriend en vijand met opstelling Club Brugge'

Club Brugge hoopt de een op zes tegen Union straks door te spoelen met een klinkende zege in eigen ...

565
565
Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

207
207
'City all-in voor opvolger De Bruyne: bod van ruim 100 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

61
61
'Club Brugge neemt beslissing over bliksemvertrek Jashari'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer waarbij verschillende sterkhouders in ...

470
470
Sensatie in UCL! Barça en Inter houden groots voetbalspektakel

De tweede heenmatch in de halve finales heeft een absoluut spektakelstuk opgeleverd. Internazionale ...

117
117
Sterkhouder naast selectie: Hasi dropt hint over vertimmerd elftal

RSC Anderlecht staat donderdag voor een belangrijk duel in de strijd om de vierde plaats en gaat dan ...

231
231
Voorrondes UCL: Club moet één zware tegenstander vrezen

Club Brugge hoopt dat het de titelstrijd in de resterende vier speeldagen alsnog naar zich kan toe ...

327
327
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak ...

198
198
Vuurwerk op Montjuïc! Yamal antwoordt héérlijk na wereldgoals Inter

In de Champions League werd woensdag de tweede heenmatch van de halve finales afgewerkt. FC ...

54
54
Jan Mulder bekent kleur: "Ik hoop dat zij kampioen worden"

De Champions' Play-Offs draaien op volle toeren, donderdag wordt speeldag zeven alweer op gang ...

2318
2318

Meer sportnieuws