Villa-Belgen aan het kanon, PSV ziet sterretjes in Turijn

146
Villa-Belgen aan het kanon, PSV ziet sterretjes in Turijn

De kop is eraf in de Champions League. De eerste twee wedstrijden van de league phase zijn een duidelijke prooi geworden voor Juventus en Aston Villa. De Oude Dame rekende simpel af met PSV, terwijl Villa vlotjes ging winnen op het veld van Young Boys. Zowel Youri Tielemans als Amadou Onana stonden daarbij aan het kanon.

Het waren twee wedstrijden ze bij Club Brugge ook met bijzondere aandacht gevolgd zullen hebben, want later in hun campagne treffen ze nog Juventus en Aston Villa. Zij begonnen hun campagne dus allebei met een overtuigende zege.

LEES OOK: Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Juventus slaat PSV snel KO

PSV, met Matteo Dams en Johan Bakayoko in de basis, kon in Turijn nog even de schijn ophouden. Ze voetbalden aanvankelijk goed mee, maar moesten de rol lossen zodra Juventus het gaspedaal indrukte. Na 21 minuten kreeg Yildiz net iets te veel ruimte om de bal heerlijk in de bovenhoek te krullen en amper zes minuten later was de match gespeeld. Dams moest Gonzalez lossen en uiteindelijk kon McKennie afwerken.

Diezelfde Gonzalez deed vroeg in de tweede helft de boeken helemaal toe met de 3-0. PSV lag helemaal tegen de touwen. Juventus gunde hen in de slotseconden wel nog een eerredder via Saibari. Mbangula bleef bij Juve overigens op de bank.

Tielemans en Onana scoren voor winnend Villa

Dan beleefden de Belgen van Aston Villa een fijnere avond. Het was Youri Tielemans die de Engelse club haar eerste doelpunt ooit in de Champions League bezorgde. De Rode Duivel werd op een hoekschop vrijgelaten bij de tweede paal, controleerde goed en knalde vervolgens in de verste hoek binnen.

In de tweede helft zag Duran nog een doelpunt afgekeurd na eerder handspel van Onana, maar de middenvelder maakte in de slotfase zijn foutje nog helemaal goed. Met een verre knal zette hij zeven minuten voor tijd immers nog de 0-3 op het scorebord. Daarmee is Aston Villa de eerste leider in de league phase.

Zal Club Brugge tegen dit Aston Villa iets kunnen rapen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

10
10
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

28
28
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

61
61
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

10
10
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

100
100
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

179
179
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

258
258
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

249
249
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

38
38
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

260
260
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

65
65
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

36
36
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

139
139
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

131
131
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

77
77
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

55
55
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

58
58
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

61
61
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

360
360
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

66
66
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

54
54
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

150
150
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

95
95
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

158
158
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

190
190

Meer sportnieuws