'Juventus en Napoli strijden straks om (halve) Belg'

41 stemmen
'Juventus en Napoli strijden straks om (halve) Belg'

De jongste jaren maken alsmaar meer Belgische spelers de overstap naar de Serie A en enkelen wisten zich daar ook te manifesteren. Hellas Verona heeft bijvoorbeeld wel goede ervaringen met landgenoten. Cyril Ngonge versierde er een transfer naar Napoli en mogelijk volgt een andere speler straks zijn voorbeeld.

LEES OOK: Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Tchatchoua speelt zich in de kijker bij Hellas Verona

Ook Jackson Tchatchoua doet het immers zeer goed in Verona. De 23-jarige flankspeler werd vorig seizoen gehuurd van Charleroi en maakte deze zomer voor 3 miljoen euro definitief de overstap. Hij was al goed één goal en twee assists in 31 wedstrijden voor Verona en daarmee speelde hij zich in de kijker.

Afgelopen zomer werd Tchatchoua al gelinkt aan verschillende clubs, waaronder Olympique Lyon en Stade Rennes. Zij zouden rond de 10 miljoen euro veil gehad hebben voor zijn komst, maar Verona stuurde hen wandelen. Wellicht blijft Tchatchoua daardoor nog zeker een extra seizoen bij de club.

Juventus en Napoli liggen op de loer

Volgens Tuttomercatoweb zou het echter goed kunnen dat Hellas hem komende zomer wel te gelde zal maken. Enkele Italiaanse kleppers zouden immers al op de loer liggen, want niemand minder dan Juventus en Napoli zouden zijn evolutie nauwlettend in de gaten houden.

In Verona hopen ze minstens 15 miljoen euro te kunnen vangen voor Tchatchoua, die opgroeide in ons land maar uiteindelijk voor de nationale ploeg van Kameroen koos. Daar liet Marc Brys hem in juni debuteren en intussen is hij er na vier caps al een vaste waarde in de basiself.

Had je verwacht dat hij zich zo snel zou ontwikkelen?

Meest recent

Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

19
19
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

26
26
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

98
98
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

29
29
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

80
80
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

35
35
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

85
85
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

174
174
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

394
394
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

195
195
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

666
666
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

52
52
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

448
448
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

961
961
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

106
106
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

247
247
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

190
190
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

353
353
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

88
88
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

46
46
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

636
636
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

81
81
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

289
289
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

60
60

Meer sportnieuws