'Juventus en Napoli strijden straks om (halve) Belg'

41 stemmen
'Juventus en Napoli strijden straks om (halve) Belg'

De jongste jaren maken alsmaar meer Belgische spelers de overstap naar de Serie A en enkelen wisten zich daar ook te manifesteren. Hellas Verona heeft bijvoorbeeld wel goede ervaringen met landgenoten. Cyril Ngonge versierde er een transfer naar Napoli en mogelijk volgt een andere speler straks zijn voorbeeld.

LEES OOK: De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Tchatchoua speelt zich in de kijker bij Hellas Verona

Ook Jackson Tchatchoua doet het immers zeer goed in Verona. De 23-jarige flankspeler werd vorig seizoen gehuurd van Charleroi en maakte deze zomer voor 3 miljoen euro definitief de overstap. Hij was al goed één goal en twee assists in 31 wedstrijden voor Verona en daarmee speelde hij zich in de kijker.

Afgelopen zomer werd Tchatchoua al gelinkt aan verschillende clubs, waaronder Olympique Lyon en Stade Rennes. Zij zouden rond de 10 miljoen euro veil gehad hebben voor zijn komst, maar Verona stuurde hen wandelen. Wellicht blijft Tchatchoua daardoor nog zeker een extra seizoen bij de club.

Juventus en Napoli liggen op de loer

Volgens Tuttomercatoweb zou het echter goed kunnen dat Hellas hem komende zomer wel te gelde zal maken. Enkele Italiaanse kleppers zouden immers al op de loer liggen, want niemand minder dan Juventus en Napoli zouden zijn evolutie nauwlettend in de gaten houden.

In Verona hopen ze minstens 15 miljoen euro te kunnen vangen voor Tchatchoua, die opgroeide in ons land maar uiteindelijk voor de nationale ploeg van Kameroen koos. Daar liet Marc Brys hem in juni debuteren en intussen is hij er na vier caps al een vaste waarde in de basiself.

Had je verwacht dat hij zich zo snel zou ontwikkelen?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

30
30
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

14
14
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

13
13
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

58
58
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

57
57
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

51
51
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

94
94
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

38
38
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

127
127
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

98
98
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

21
21
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

154
154
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

351
351
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

224
224
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

70
70
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

722
722
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

479
479
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

491
491
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

364
364
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

666
666
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

331
331
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

495
495
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

136
136
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2138
2138
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

182
182

Meer sportnieuws