'Juventus en Napoli strijden straks om (halve) Belg'

41 stemmen
'Juventus en Napoli strijden straks om (halve) Belg'

De jongste jaren maken alsmaar meer Belgische spelers de overstap naar de Serie A en enkelen wisten zich daar ook te manifesteren. Hellas Verona heeft bijvoorbeeld wel goede ervaringen met landgenoten. Cyril Ngonge versierde er een transfer naar Napoli en mogelijk volgt een andere speler straks zijn voorbeeld.

LEES OOK: 'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Tchatchoua speelt zich in de kijker bij Hellas Verona

Ook Jackson Tchatchoua doet het immers zeer goed in Verona. De 23-jarige flankspeler werd vorig seizoen gehuurd van Charleroi en maakte deze zomer voor 3 miljoen euro definitief de overstap. Hij was al goed één goal en twee assists in 31 wedstrijden voor Verona en daarmee speelde hij zich in de kijker.

Afgelopen zomer werd Tchatchoua al gelinkt aan verschillende clubs, waaronder Olympique Lyon en Stade Rennes. Zij zouden rond de 10 miljoen euro veil gehad hebben voor zijn komst, maar Verona stuurde hen wandelen. Wellicht blijft Tchatchoua daardoor nog zeker een extra seizoen bij de club.

Juventus en Napoli liggen op de loer

Volgens Tuttomercatoweb zou het echter goed kunnen dat Hellas hem komende zomer wel te gelde zal maken. Enkele Italiaanse kleppers zouden immers al op de loer liggen, want niemand minder dan Juventus en Napoli zouden zijn evolutie nauwlettend in de gaten houden.

In Verona hopen ze minstens 15 miljoen euro te kunnen vangen voor Tchatchoua, die opgroeide in ons land maar uiteindelijk voor de nationale ploeg van Kameroen koos. Daar liet Marc Brys hem in juni debuteren en intussen is hij er na vier caps al een vaste waarde in de basiself.

Had je verwacht dat hij zich zo snel zou ontwikkelen?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

82
82
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

206
206
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

806
806
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

95
95
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

150
150
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

61
61
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

67
67
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

36
36
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

161
161
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

183
183
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

152
152
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

293
293
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

382
382
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

198
198
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

116
116
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

857
857
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

520
520
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

366
366
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

50
50

Meer sportnieuws