Arteta geeft verklaring voor opmerkelijke viering Trossard

299 stemmen
Arteta geeft verklaring voor opmerkelijke viering Trossard

Arsenal is met een zes op zes aan zijn seizoen begonnen in de Premier League en daarvoor mag het Leandro Trossard dankbaar zijn. De Rode Duivel zorgde er zaterdag immers voor dat zijn ploeg haar beperkte rapport kon behouden. Tegen Aston Villa brak hij de match open.

Trossard moest opnieuw vrede nemen met een plaats op de bank, maar was wel bepalend als invaller. Hij mocht in de 65ste minuut het veld op en amper twee minuten later opende hij de score. Daarmee zette hij Arsenal op weg naar een 0-2-overwinning.

LEES OOK: 'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Trossard was niet gelukkig na goal

Echt blij leek Trossard echter niet te zijn met zijn doelpunt. Hij vierde zijn goal amper en pas na stevig aandringen van William Saliba deed hij toch zijn bekende 'brillenviering'. Velen zagen er een statement in dat de flankaanvaller niet gelukkig is met zijn statuut van luxe-invaller.

Dat bevestigde Mikel Arteta ook na de match. "Leo gedraagt zich altijd zo. Hij is boos wanneer hij niet speelt. Hij is ook boos wanneer hij dan op het veld komt, maar hij brengt wel wat de ploeg nodig heeft", kon hij er wel mee lachen tegenover beIN Sports.

Arteta komt met lof

"Dat vind ik geweldig. Hij is een voorbeeld voor de ploeg", strooide de Spanjaard met nog wat meer lof. "Ik verwacht van niemand dat ze blij zijn wanneer ze op de bank zitten. Maar ik verwacht wel dat ze het beste van zichzelf geven wanneer ze op het veld staan. Dat heeft Leo gedaan."

Trossard blijft bij Arsenal pendelen tussen bank en basis en tussen verschillende posities. Tegen Villa kwam hij Martinelli vervangen als linksbuiten, maar Arteta posteerde hem de voorbije jaren ook al regelmatig als valse negen of zelfs links in de driehoek op het middenveld.

Kan je de reactie van Trossard begrijpen?

Meest recent

'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

5
5
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

21
21
Kranten schieten met scherp: grote riseé bij Rode Duivels

De Rode Duivels zullen nog minstens tot aanstaande zondag moeten wachten op hun eerste WK-zege sinds ...

86
86
Alderweireld bewierookt onverwachte Duivel: "Als één man er stond ..."

Wat een hoopvolle start van het WK had moeten worden, is uitgedraaid op een behoorlijk tegenvallende ...

455
455
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

106
106
Internationale pers hard voor Belgen: één Duivel in spotlight

De Rode Duivels hebben niet de WK-start genomen waar ze op hoopten. In Seattle moesten ze maandag ...

219
219
Saudi's zorgen voor nieuwe stunt, spectaculair gelijkspel in poule België

Op het wereldkampioenschap blijven de verrassende uitslagen zich opstapelen. Zo slaagde ...

70
70
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

343
343
Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

1064
1064
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

170
170
Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

117
117
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

86
86
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

329
329
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

153
153
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

342
342
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

40
40
Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

130
130
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

100
100
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

320
320
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

70
70
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

183
183
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

185
185
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

236
236
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

785
785
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

336
336

Meer sportnieuws