'Genk baalt: volgende bestemming Cuesta bekend'

door
'Genk baalt: volgende bestemming Cuesta bekend'

KRC Genk heeft een vrij weekend, want hun wedstrijd op de vijfde speeldag tegen Anderlecht werd uitgesteld zodat Paars-Wit zich kan focussen op zijn Europese tweeluik tegen Dinamo Minsk. Voor de Limburgers is het de ideale gelegenheid om een aantal transferdeals af te ronden.

Er staat immers nog heel wat op til in de Cegeka Arena. Er zouden twee nieuwe flankverdedigers op komst zijn met Kayden Pierre (Kansas City) en Yaimar Medina (Independiente del Valle). Maar vooral aan uitgaande zijde mogen we nog heel wat beweging verwachten.

LEES OOK: RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Torino meldt zich voor Cuesta

Donderdagavond kondigde Genk al het langverwachte vertrek van Matias Galarza aan. De Argentijnse middenvelder keert terug naar zijn thuisland en tekende bij CA Talleres. Daarnaast is de verwachting dat ook de megatransfer van Mike Penders naar Chelsea snel geofficialiseerd zal worden.

Maar ook Carlos Cuesta zou Genk nog kunnen gaan verlaten. Eerder werd al duidelijk dat de Colombiaanse verdediger concrete interesse genoot uit de Serie A en nu is ook duidelijk van welke club. Volgens Het Belang van Limburg is het Torino dat zich gemeld heeft.

Genk is bereid om mee te werken

Dat hoeft niet te verbazen, want dat team speurt al langer de Belgische markt af op zoek naar defensieve versterking. De voorbije dagen werden ze al gelinkt aan Jorne Spileers (Club Brugge), Stelios Andreou (Charleroi) en vooral Zeno Van Den Bosch (Antwerp). De onderhandelingen met die laatste sleepten echter aan.

Mogelijk is het daarom dat Torino nu doorschakelt naar Cuesta. Uit erkentelijkheid voor zijn lange staat van dienst is Genk bereid om mee te werken aan een transfer van de 25-jarige voor het juiste bedrag. Cuesta speelt vrijdagmiddag alvast niet mee in de oefenwedstrijd tegen Fortuna Sittard, wat een teken aan de wand kan zijn.

Kan Genk een vertrek van Cuesta opvangen?

Meest recent

Lardot velt verdict over hands Hazard & rode kaart Bayram

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

52
52
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

108
108
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

164
164
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

135
135
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

206
206
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

190
190
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

247
247
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

2619
2619
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

514
514
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

339
339
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

275
275
KRC Genk dumpt Fink: opvallende zondebok kop van Jut

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

202
202
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

407
407
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

171
171
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

1233
1233
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

483
483
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

1605
1605
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

473
473
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

71
71
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

119
119
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

582
582
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

438
438
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

449
449
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

155
155

Meer sportnieuws