'Opvallende wending in Genk: meubelstuk richting exit'

864
'Opvallende wending in Genk: meubelstuk richting exit'

Het beloven nog drukke weken te worden in Genk, waar tal van sterkhouders in verband worden gebracht met een uitgaande transfer. Daarbij volgen de plottwists mekaar in mum van tijd op. Zo lijkt een meubelstuk rond wie het de voorbije weken vrij stil bleef nu alsnog op weg naar de exit.

Dat onder andere Bilal El Khannouss en Zakari El Ouahdi hun zinnen hebben gezet op een nieuwe uitdaging is inmiddels een publiek geheim. Ook aan Tolu Arokodare zijn mouw wordt er flink getrokken, terwijl omwille van zijn aflopend contract voorts onder andere Mujaid Sadick eveneens nog andere oorden kan opzoeken. Aan dat rijtje mag nu nog een naam worden toegevoegd.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Cuesta naar Serie A?

Het Belang van Limburg onhult tenslote dat er ook rond Carlos Cuesta stilaan het een en ander begint te bewegen. De 25-jarige Colombiaan veroverde eerder deze zomer een zilveren medaille op de Copa America en zou zich met zijn sterke prestaties zo serieus in de kijker hebben gespeeld. Vooral een niet nader genoemde ploeg uit de Serie A toont nu concrete belangstelling.

Om wie het precies gaat wordt dus niet verduidelijkt, maar nog volgens de krant is een transfer alleszins bespreekbaar voor de Limburgers. Aan de juiste voorwaarden weliswaar. De marktwaarde van Cuesta, die nog tot medio 2026 vastligt in de Cegeka Arena, wordt momenteel op een zestal miljoen geschat. Een bedrag waar Dimitri de Condé wellicht geen vrede mee zal nemen.

De Condé werkt mee

Al zou hij uit erkentelijkheid voor bewezen diensten wel bereid zijn om mee te werken mocht de 20-voudig international absoluut naar Italië willen verhuizen. De afgelopen vijf jaar kwam Cuesta, voor wie het Head of Football destijds zelf bijna vier miljoen ophoeste, 170 keer in actie voor Racing. Op zijn palmares in België staan de Supercup in 2020 en de Croky Cup het jaar nadien.

Afwachten dus of Thorsten Fink na Mark McKenzie, net als Sadick en Cuesta nog een tijdje aanvoerder geweest, opnieuw een verdediger ziet vertrekken. In dat geval zou de achterhoede van de Limburgers, die ondertussen zelf wel al enkele nieuwkomers in huis haalden én tevens de kaart van de eigen jeugd willen trekken, alvast een heuse metamorfose zijn ondergaan. Wordt vervolgd.

Hoeveel is Cuesta volgens u waard?

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

59
59
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

25
25
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

21
21
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

115
115
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

30
30
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

52
52
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

30
30
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

176
176
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

44
44
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

191
191
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

122
122
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

73
73
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

211
211
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

194
194
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

252
252
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

143
143
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

231
231
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

272
272
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

309
309
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

259
259
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

336
336
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

512
512
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

238
238

Meer sportnieuws