'KRC Genk slaat dubbelslag: 2 nieuwe backs op komst'

490
'KRC Genk slaat dubbelslag: 2 nieuwe backs op komst'

Door de uitgestelde wedstrijd tegen Anderlecht staan er de komende weken weinig matchen op het programma voor KRC Genk. Dat betekent evenwel niet dat men in de Cegeka Arena rustige dagen tegemoet gaat. Integendeel: Dimitri de Condé kan de vrijgekomen tijd goed gebruiken om een aantal deals af te ronden.

Tenslotte krioelt het van de transfergeruchten bij de Limburgers, waar vooral langs uitgaande zijde nog veel verkeer mag worden verwacht. Zo heeft behalve Bilal El Khannouss ook diens maatje Zakaria El Ouahdi zijn zinnen op een nieuwe uitdaging gezet. De rechtsachter zou graag ingaan op een concrete aanbieding van Benfica.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Opvolger van El Ouahdi

Hoewel hij hem liefst aan boord wil houden speurt De Condé daarom al naar een vervanger om Ken Nkuba het vuur aan de schenen te leggen. In dat opzicht bevestigen zowel Het Belang van Limburg als Het Laatste Nieuws dat Genk een oogje heeft laten vallen op Kayden Pierre, met wie de gesprekken goed zouden opschieten.

"De verwachting is dat de beide ploegen eruit zullen komen", aldus HLN, al zijn de onderhandelingen met diens huidige werkgever Kansas City wel nog volop aan de gang."Hij is pijlsnel en behendig, precies het profiel dat past in de huidige manier van spelen", voegt HBVL eraan toe. Ook daar luidt het dat de deal bijna beklonken is.

Genk wil Medina

Daarnaast is het geen geheim dat Genk aan de overkant ook een nieuwe concurrent voor Joris Kayembe in huis wil halen. Beide kranten schuiven nu Yaimar Medina naar voren als toptarget. De Condé wil de 19-jarige Ecuadoraan wegplukken bij Independiente, waar de Limburgers in het verleden ook al Angelo Preciado ontdekten.

Ook hier is er wel nog geen sprake van een akkoord op clubniveau, volgens HBVL worden er in de Cegeka Arena bovendien nog een aantal andere opties warm gehouden. Toch is Medina momenteel de voornaamste piste die wordt gevolgd. Genk hoopt de linksback op korte termijn toe te voegen aan de selectie van Thorsten Fink.

Wie is volgens u een betere back?

Meest recent

Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

37
37
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

62
62
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

60
60
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

31
31
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

130
130
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

105
105
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

143
143
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

78
78
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

86
86
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

186
186
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

116
116
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

224
224
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

285
285
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

89
89
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

442
442
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

537
537
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

207
207
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

134
134
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

140
140
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

210
210
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

202
202
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1781
1781

Meer sportnieuws