'KRC Genk slaat dubbelslag: 2 nieuwe backs op komst'

door
'KRC Genk slaat dubbelslag: 2 nieuwe backs op komst'

Door de uitgestelde wedstrijd tegen Anderlecht staan er de komende weken weinig matchen op het programma voor KRC Genk. Dat betekent evenwel niet dat men in de Cegeka Arena rustige dagen tegemoet gaat. Integendeel: Dimitri de Condé kan de vrijgekomen tijd goed gebruiken om een aantal deals af te ronden.

Tenslotte krioelt het van de transfergeruchten bij de Limburgers, waar vooral langs uitgaande zijde nog veel verkeer mag worden verwacht. Zo heeft behalve Bilal El Khannouss ook diens maatje Zakaria El Ouahdi zijn zinnen op een nieuwe uitdaging gezet. De rechtsachter zou graag ingaan op een concrete aanbieding van Benfica.

LEES OOK: Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Opvolger van El Ouahdi

Hoewel hij hem liefst aan boord wil houden speurt De Condé daarom al naar een vervanger om Ken Nkuba het vuur aan de schenen te leggen. In dat opzicht bevestigen zowel Het Belang van Limburg als Het Laatste Nieuws dat Genk een oogje heeft laten vallen op Kayden Pierre, met wie de gesprekken goed zouden opschieten.

"De verwachting is dat de beide ploegen eruit zullen komen", aldus HLN, al zijn de onderhandelingen met diens huidige werkgever Kansas City wel nog volop aan de gang."Hij is pijlsnel en behendig, precies het profiel dat past in de huidige manier van spelen", voegt HBVL eraan toe. Ook daar luidt het dat de deal bijna beklonken is.

Genk wil Medina

Daarnaast is het geen geheim dat Genk aan de overkant ook een nieuwe concurrent voor Joris Kayembe in huis wil halen. Beide kranten schuiven nu Yaimar Medina naar voren als toptarget. De Condé wil de 19-jarige Ecuadoraan wegplukken bij Independiente, waar de Limburgers in het verleden ook al Angelo Preciado ontdekten.

Ook hier is er wel nog geen sprake van een akkoord op clubniveau, volgens HBVL worden er in de Cegeka Arena bovendien nog een aantal andere opties warm gehouden. Toch is Medina momenteel de voornaamste piste die wordt gevolgd. Genk hoopt de linksback op korte termijn toe te voegen aan de selectie van Thorsten Fink.

Wie is volgens u een betere back?

Meest recent

Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

91
91
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

231
231
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

42
42
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

204
204
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

314
314
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

564
564
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

224
224
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

57
57
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

175
175
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

20
20
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

121
121
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1310
1310
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

99
99
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

593
593
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

55
55
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

124
124
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

161
161
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

162
162
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

280
280
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

153
153
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

117
117
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

98
98
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

118
118
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

345
345
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

42
42

Meer sportnieuws