'KRC Genk slaat dubbelslag: 2 nieuwe backs op komst'

door
'KRC Genk slaat dubbelslag: 2 nieuwe backs op komst'

Door de uitgestelde wedstrijd tegen Anderlecht staan er de komende weken weinig matchen op het programma voor KRC Genk. Dat betekent evenwel niet dat men in de Cegeka Arena rustige dagen tegemoet gaat. Integendeel: Dimitri de Condé kan de vrijgekomen tijd goed gebruiken om een aantal deals af te ronden.

Tenslotte krioelt het van de transfergeruchten bij de Limburgers, waar vooral langs uitgaande zijde nog veel verkeer mag worden verwacht. Zo heeft behalve Bilal El Khannouss ook diens maatje Zakaria El Ouahdi zijn zinnen op een nieuwe uitdaging gezet. De rechtsachter zou graag ingaan op een concrete aanbieding van Benfica.

LEES OOK: Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Opvolger van El Ouahdi

Hoewel hij hem liefst aan boord wil houden speurt De Condé daarom al naar een vervanger om Ken Nkuba het vuur aan de schenen te leggen. In dat opzicht bevestigen zowel Het Belang van Limburg als Het Laatste Nieuws dat Genk een oogje heeft laten vallen op Kayden Pierre, met wie de gesprekken goed zouden opschieten.

"De verwachting is dat de beide ploegen eruit zullen komen", aldus HLN, al zijn de onderhandelingen met diens huidige werkgever Kansas City wel nog volop aan de gang."Hij is pijlsnel en behendig, precies het profiel dat past in de huidige manier van spelen", voegt HBVL eraan toe. Ook daar luidt het dat de deal bijna beklonken is.

Genk wil Medina

Daarnaast is het geen geheim dat Genk aan de overkant ook een nieuwe concurrent voor Joris Kayembe in huis wil halen. Beide kranten schuiven nu Yaimar Medina naar voren als toptarget. De Condé wil de 19-jarige Ecuadoraan wegplukken bij Independiente, waar de Limburgers in het verleden ook al Angelo Preciado ontdekten.

Ook hier is er wel nog geen sprake van een akkoord op clubniveau, volgens HBVL worden er in de Cegeka Arena bovendien nog een aantal andere opties warm gehouden. Toch is Medina momenteel de voornaamste piste die wordt gevolgd. Genk hoopt de linksback op korte termijn toe te voegen aan de selectie van Thorsten Fink.

Wie is volgens u een betere back?

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

59
59
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

66
66
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

114
114
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

205
205
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

198
198
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

62
62
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

425
425
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

51
51
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

129
129
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

434
434
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

138
138
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

224
224
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

160
160
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

163
163
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

363
363
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

499
499
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

124
124
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

674
674
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

331
331
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

219
219
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

339
339
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

282
282
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1068
1068
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

483
483
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

334
334

Meer sportnieuws