'KRC Genk slaat dubbelslag: 2 nieuwe backs op komst'

door
'KRC Genk slaat dubbelslag: 2 nieuwe backs op komst'

Door de uitgestelde wedstrijd tegen Anderlecht staan er de komende weken weinig matchen op het programma voor KRC Genk. Dat betekent evenwel niet dat men in de Cegeka Arena rustige dagen tegemoet gaat. Integendeel: Dimitri de Condé kan de vrijgekomen tijd goed gebruiken om een aantal deals af te ronden.

Tenslotte krioelt het van de transfergeruchten bij de Limburgers, waar vooral langs uitgaande zijde nog veel verkeer mag worden verwacht. Zo heeft behalve Bilal El Khannouss ook diens maatje Zakaria El Ouahdi zijn zinnen op een nieuwe uitdaging gezet. De rechtsachter zou graag ingaan op een concrete aanbieding van Benfica.

LEES OOK: Onwaarschijnlijk: Racing Genk faalt na knotsgekke slotfase

Opvolger van El Ouahdi

Hoewel hij hem liefst aan boord wil houden speurt De Condé daarom al naar een vervanger om Ken Nkuba het vuur aan de schenen te leggen. In dat opzicht bevestigen zowel Het Belang van Limburg als Het Laatste Nieuws dat Genk een oogje heeft laten vallen op Kayden Pierre, met wie de gesprekken goed zouden opschieten.

"De verwachting is dat de beide ploegen eruit zullen komen", aldus HLN, al zijn de onderhandelingen met diens huidige werkgever Kansas City wel nog volop aan de gang."Hij is pijlsnel en behendig, precies het profiel dat past in de huidige manier van spelen", voegt HBVL eraan toe. Ook daar luidt het dat de deal bijna beklonken is.

Genk wil Medina

Daarnaast is het geen geheim dat Genk aan de overkant ook een nieuwe concurrent voor Joris Kayembe in huis wil halen. Beide kranten schuiven nu Yaimar Medina naar voren als toptarget. De Condé wil de 19-jarige Ecuadoraan wegplukken bij Independiente, waar de Limburgers in het verleden ook al Angelo Preciado ontdekten.

Ook hier is er wel nog geen sprake van een akkoord op clubniveau, volgens HBVL worden er in de Cegeka Arena bovendien nog een aantal andere opties warm gehouden. Toch is Medina momenteel de voornaamste piste die wordt gevolgd. Genk hoopt de linksback op korte termijn toe te voegen aan de selectie van Thorsten Fink.

Wie is volgens u een betere back?

Meest recent

'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

12
12
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

627
627
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

149
149
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

156
156
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

89
89
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

127
127
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

384
384
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

478
478
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

281
281
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

413
413
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

124
124
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

648
648
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

610
610
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

432
432
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

363
363
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

146
146
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

356
356
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

71
71
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

577
577
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

348
348
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

446
446
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

279
279
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

491
491
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

272
272
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

247
247

Meer sportnieuws