'KRC Genk slaat dubbelslag: 2 nieuwe backs op komst'

490 stemmen
'KRC Genk slaat dubbelslag: 2 nieuwe backs op komst'

Door de uitgestelde wedstrijd tegen Anderlecht staan er de komende weken weinig matchen op het programma voor KRC Genk. Dat betekent evenwel niet dat men in de Cegeka Arena rustige dagen tegemoet gaat. Integendeel: Dimitri de Condé kan de vrijgekomen tijd goed gebruiken om een aantal deals af te ronden.

Tenslotte krioelt het van de transfergeruchten bij de Limburgers, waar vooral langs uitgaande zijde nog veel verkeer mag worden verwacht. Zo heeft behalve Bilal El Khannouss ook diens maatje Zakaria El Ouahdi zijn zinnen op een nieuwe uitdaging gezet. De rechtsachter zou graag ingaan op een concrete aanbieding van Benfica.

LEES OOK: Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

Opvolger van El Ouahdi

Hoewel hij hem liefst aan boord wil houden speurt De Condé daarom al naar een vervanger om Ken Nkuba het vuur aan de schenen te leggen. In dat opzicht bevestigen zowel Het Belang van Limburg als Het Laatste Nieuws dat Genk een oogje heeft laten vallen op Kayden Pierre, met wie de gesprekken goed zouden opschieten.

"De verwachting is dat de beide ploegen eruit zullen komen", aldus HLN, al zijn de onderhandelingen met diens huidige werkgever Kansas City wel nog volop aan de gang."Hij is pijlsnel en behendig, precies het profiel dat past in de huidige manier van spelen", voegt HBVL eraan toe. Ook daar luidt het dat de deal bijna beklonken is.

Genk wil Medina

Daarnaast is het geen geheim dat Genk aan de overkant ook een nieuwe concurrent voor Joris Kayembe in huis wil halen. Beide kranten schuiven nu Yaimar Medina naar voren als toptarget. De Condé wil de 19-jarige Ecuadoraan wegplukken bij Independiente, waar de Limburgers in het verleden ook al Angelo Preciado ontdekten.

Ook hier is er wel nog geen sprake van een akkoord op clubniveau, volgens HBVL worden er in de Cegeka Arena bovendien nog een aantal andere opties warm gehouden. Toch is Medina momenteel de voornaamste piste die wordt gevolgd. Genk hoopt de linksback op korte termijn toe te voegen aan de selectie van Thorsten Fink.

Wie is volgens u een betere back?

Meest recent

'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

64
64
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

89
89
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

84
84
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

45
45
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

81
81
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

288
288
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

491
491
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

74
74
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

229
229
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

410
410
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

243
243
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

151
151
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

346
346
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

381
381
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

160
160
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

431
431
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

103
103
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

342
342
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

377
377
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

526
526
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

172
172
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

269
269
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

193
193
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

983
983
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

224
224

Meer sportnieuws