Transfersaga voorbij: KRC Genk kondigt akkoord aan

door
Transfersaga voorbij: KRC Genk kondigt akkoord aan

KRC Genk maakt zich op voor een vrij weekend, door de Europese verplichtingen van Anderlecht werd hun competitieduel uitgesteld. De sportieve leiding kan die tijd alvast goed spenderen op de transfermarkt. Eén aanslepend dossier werd donderdag alvast afgerond.

Racing beleefde al een relatief drukke transferzomer tot dusver, maar het huiswerk is nog niet af. Zo mikken de Limburgers nog op versterking voor de back-posities. Donderdag raakte bekend dat het vizier daarvoor gericht is op Kayden Pierre (Kansas City) en Yaimar Medina (Independiente).

Coach Thorsten Fink mag zich dus nog aan wat extra versterking verwachten. Daar tegenover komen echter nog verschillende spelers in aanmerking voor een vertrek. Bilal El Khannouss heeft zoals geweten zijn zinnen gezet op een nieuwe stap, zijn maatje Zakaria El Ouahdi wil dolgraag naar SL Benfica.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

Rebellerende Galarza

Mujadi Sadick zou op zijn beurt dan weer een terugkeer naar Spanje overwegen, terwijl Carlos Cuesta kan rekenen op interesse vanuit Italië. De kans is dus reëel dat Racing nog verschillende sterkhouders van vorig seizoen ziet vertrekken. Bij Matias Galarza is dat inmiddels ook het geval.

De Argentijnse middenvelder brak in de voorbije maanden helemaal door. Maar tijdens het tussenseizoen liep het helemaal fout. Galarza had immers zijn zinnen gezet op een transfer naar Boca Juniors, die club bood echter veel te weinig volgens Genk. En dus belandde de middenvelder op ramkoers met zijn werkgever.

Oplossing uit Argentinië

Galarza besloot zelfs om niet meer op te dagen en keerde vervolgens op eigen houtje terug naar Argentinië. Uiteindelijk viel echter toch een oplossing uit de bus. Zo vond Genk een akkoord met CA Talleres, een andere Argentijnse club. Zij zouden uiteindelijk zo'n 3.5 miljoen euro betalen.

Geen hoog bedrag, maar bij een latere doorverkoop heeft Racing wel recht op nog eens 40 procent van die transfersom. Interessant gezien Galarza op zijn 22ste nog ruim de tijd heeft om op termijn een nieuwe toptransfer te maken. Zelf tekende hij voor vier jaar.

Genk had Galarza aan zijn contract moeten houden ...

Meest recent

Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

32
32
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

133
133
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

57
57
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

173
173
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

179
179
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

99
99
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

195
195
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

66
66
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

379
379
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

295
295
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

115
115
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

175
175
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

740
740
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

232
232
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

146
146
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

287
287
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

340
340
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

399
399
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

177
177
'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

847
847
Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

510
510
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

149
149
'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

351
351
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

64
64
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

92
92

Meer sportnieuws