'Pittige eisen zetten miljoenentransfer Antwerp op helling'

door
'Pittige eisen zetten miljoenentransfer Antwerp op helling'

Het is een zeer drukke transferzomer voor Antwerp, dat in de komende weken wellicht nog enkele stevige transfers zal realiseren. Dat zal wellicht vooral aan uitgaande zijde gebeuren, want er kunnen nog enkele belangrijke spelers de Bosuil verlaten.

Vooral Jean Butez en Mandela Keita werden deze zomer in de etalage gezet, maar ook Zeno Van Den Bosch lijkt nog te kunnen vertrekken. De 21-jarige verdediger veroverde in de tweede helft van vorig seizoen een basisplaats, maar is ook toe aan zijn laatste contractjaar en lijkt niet bij te tekenen.

LEES OOK: Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Torino blijft azen op Van Den Bosch

Daardoor lijkt het voor Antwerp beter om nu langs de kassa te passeren voor het jeugdproduct dan hem binnen een jaar gratis de deur uit te zien lopen. De voorbije weken dook met Torino alvast één belangrijke kandidaat op om Van Den Bosch binnen te halen.

Ondanks recente geruchten over interesse in verschillende spelers, onder wie ook Jorne Spileers (Club Brugge) en Stelios Andreou (Charleroi), is Van Den Bosch volgens Tuttosport nog altijd de prioriteit om de Turijnse defensie te versterken. Ze hopen in de komende dagen een akkoord te bereiken over een transfer.

Twijfels door pittige eisen van entourage

Antwerp vraagt 6 miljoen euro, maar vooral de onderhandelingen met Van Den Bosch zelf zouden moeizaam verlopen. Dat zou vooral komen omdat zijn entourage een stevige commissie op de transfer eist.

Torino hoopt nog altijd tot een akkoord te komen, maar houdt intussen toch ook enkele andere pistes achter de hand. Onder meer Robin Hranac (Viktoria Plzen), Rodrigo Becao (Fenerbahçe), Flavius Daniliuc (Salernitana) en Jay Idzes (Venezia) worden genoemd.

Zou Torino een goede stap zijn voor Van Den Bosch?

Meest recent

OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

1
1
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

76
76
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

35
35
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

204
204
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

32
32
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

48
48
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

159
159
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

126
126
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

404
404
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

90
90
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

468
468
Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Manchester United speelde maandagavond 4-4-gelijk tegen AFC Bournemouth. Senne Lammens toonde zich ...

156
156
‘Mark van Bommel naar KRC Genk? Fans koken over’

Nauwelijks is Thorsten Fink ontslagen, of de volgende naam die in de wandelgangen rond gaat is er ...

554
554
Fiasco in Challenger Pro League: DAZN komt met verklaring

Terwijl de clubs uit de Jupiler Pro League deze week gespaard worden van midweekvoetbal, wordt de ...

162
162
'Club Brugge-bom zindert na: twee grove fouten Verhaeghe'

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

881
881
'Vuurwerk op Anderlecht: zicht op spectaculaire transfer'

Hoewel RSC Anderlecht de voorbije jaren zijn boekhouding weer ietwat op orde kreeg, blijven de ...

355
355
Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

70
70
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

54
54
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

390
390
PSV bekert verder: droomavond voor jonge Belgen

In heel wat landen staat er deze week bekervoetbal op het programma. Zo ook in Nederland, waar ...

28
28
Toch geen ontslag? Brys brengt update over saga

Volgende week gaat de Africa Cup van start en het is nog altijd de vraag hoeveel Belgische trainers ...

124
124
Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

164
164
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

164
164
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

104
104
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

85
85

Meer sportnieuws