'Pittige eisen zetten miljoenentransfer Antwerp op helling'

386 stemmen
'Pittige eisen zetten miljoenentransfer Antwerp op helling'

Het is een zeer drukke transferzomer voor Antwerp, dat in de komende weken wellicht nog enkele stevige transfers zal realiseren. Dat zal wellicht vooral aan uitgaande zijde gebeuren, want er kunnen nog enkele belangrijke spelers de Bosuil verlaten.

Vooral Jean Butez en Mandela Keita werden deze zomer in de etalage gezet, maar ook Zeno Van Den Bosch lijkt nog te kunnen vertrekken. De 21-jarige verdediger veroverde in de tweede helft van vorig seizoen een basisplaats, maar is ook toe aan zijn laatste contractjaar en lijkt niet bij te tekenen.

LEES OOK: 'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Torino blijft azen op Van Den Bosch

Daardoor lijkt het voor Antwerp beter om nu langs de kassa te passeren voor het jeugdproduct dan hem binnen een jaar gratis de deur uit te zien lopen. De voorbije weken dook met Torino alvast één belangrijke kandidaat op om Van Den Bosch binnen te halen.

Ondanks recente geruchten over interesse in verschillende spelers, onder wie ook Jorne Spileers (Club Brugge) en Stelios Andreou (Charleroi), is Van Den Bosch volgens Tuttosport nog altijd de prioriteit om de Turijnse defensie te versterken. Ze hopen in de komende dagen een akkoord te bereiken over een transfer.

Twijfels door pittige eisen van entourage

Antwerp vraagt 6 miljoen euro, maar vooral de onderhandelingen met Van Den Bosch zelf zouden moeizaam verlopen. Dat zou vooral komen omdat zijn entourage een stevige commissie op de transfer eist.

Torino hoopt nog altijd tot een akkoord te komen, maar houdt intussen toch ook enkele andere pistes achter de hand. Onder meer Robin Hranac (Viktoria Plzen), Rodrigo Becao (Fenerbahçe), Flavius Daniliuc (Salernitana) en Jay Idzes (Venezia) worden genoemd.

Zou Torino een goede stap zijn voor Van Den Bosch?

Meest recent

Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

29
29
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

48
48
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

134
134
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

49
49
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

268
268
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

229
229
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

156
156
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

46
46
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

24
24
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

32
32
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

514
514
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

190
190
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

79
79
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

144
144
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

40
40
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

711
711
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

123
123
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

134
134
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

100
100
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

518
518
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

420
420
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

447
447
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

266
266
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

381
381

Meer sportnieuws