'Pittige eisen zetten miljoenentransfer Antwerp op helling'

door
'Pittige eisen zetten miljoenentransfer Antwerp op helling'

Het is een zeer drukke transferzomer voor Antwerp, dat in de komende weken wellicht nog enkele stevige transfers zal realiseren. Dat zal wellicht vooral aan uitgaande zijde gebeuren, want er kunnen nog enkele belangrijke spelers de Bosuil verlaten.

Vooral Jean Butez en Mandela Keita werden deze zomer in de etalage gezet, maar ook Zeno Van Den Bosch lijkt nog te kunnen vertrekken. De 21-jarige verdediger veroverde in de tweede helft van vorig seizoen een basisplaats, maar is ook toe aan zijn laatste contractjaar en lijkt niet bij te tekenen.

LEES OOK: Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Torino blijft azen op Van Den Bosch

Daardoor lijkt het voor Antwerp beter om nu langs de kassa te passeren voor het jeugdproduct dan hem binnen een jaar gratis de deur uit te zien lopen. De voorbije weken dook met Torino alvast één belangrijke kandidaat op om Van Den Bosch binnen te halen.

Ondanks recente geruchten over interesse in verschillende spelers, onder wie ook Jorne Spileers (Club Brugge) en Stelios Andreou (Charleroi), is Van Den Bosch volgens Tuttosport nog altijd de prioriteit om de Turijnse defensie te versterken. Ze hopen in de komende dagen een akkoord te bereiken over een transfer.

Twijfels door pittige eisen van entourage

Antwerp vraagt 6 miljoen euro, maar vooral de onderhandelingen met Van Den Bosch zelf zouden moeizaam verlopen. Dat zou vooral komen omdat zijn entourage een stevige commissie op de transfer eist.

Torino hoopt nog altijd tot een akkoord te komen, maar houdt intussen toch ook enkele andere pistes achter de hand. Onder meer Robin Hranac (Viktoria Plzen), Rodrigo Becao (Fenerbahçe), Flavius Daniliuc (Salernitana) en Jay Idzes (Venezia) worden genoemd.

Zou Torino een goede stap zijn voor Van Den Bosch?

Meest recent

Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

29
29
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

27
27
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

65
65
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

117
117
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

226
226
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

74
74
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

196
196
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

66
66
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

280
280
Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Destijds werd hij bestempeld als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de ...

239
239
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

159
159
'Club speelt met vuur: nieuw transferfiasco dreigt'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de ...

393
393
STVV bibbert: smaakmaker in januari naar Belgische topclub?

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

341
341
Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

94
94
'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Sommige namen blijven in Brussel terugkomen, hoe vaak je ze ook wegwuift. Janssen is zo’n ...

773
773
Africa Cup: Salah bevrijdt Egypte in extra tijd, feest voor Broos

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag was er alvast wisselend ...

211
211
Grote zorgen bij AA Gent: pijnlijke oorzaak 0 op 6

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

352
352
'Hayen drukt stempel: grote veranderingen bij Genk'

De kogel is definitief door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Tijdens de ...

1180
1180
'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League kan beginnen. ...

410
410
Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

633
633
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

393
393
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

856
856
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

1033
1033
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

892
892
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

64
64

Meer sportnieuws