'Pittige eisen zetten miljoenentransfer Antwerp op helling'

386 stemmen
'Pittige eisen zetten miljoenentransfer Antwerp op helling'

Het is een zeer drukke transferzomer voor Antwerp, dat in de komende weken wellicht nog enkele stevige transfers zal realiseren. Dat zal wellicht vooral aan uitgaande zijde gebeuren, want er kunnen nog enkele belangrijke spelers de Bosuil verlaten.

Vooral Jean Butez en Mandela Keita werden deze zomer in de etalage gezet, maar ook Zeno Van Den Bosch lijkt nog te kunnen vertrekken. De 21-jarige verdediger veroverde in de tweede helft van vorig seizoen een basisplaats, maar is ook toe aan zijn laatste contractjaar en lijkt niet bij te tekenen.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Torino blijft azen op Van Den Bosch

Daardoor lijkt het voor Antwerp beter om nu langs de kassa te passeren voor het jeugdproduct dan hem binnen een jaar gratis de deur uit te zien lopen. De voorbije weken dook met Torino alvast één belangrijke kandidaat op om Van Den Bosch binnen te halen.

Ondanks recente geruchten over interesse in verschillende spelers, onder wie ook Jorne Spileers (Club Brugge) en Stelios Andreou (Charleroi), is Van Den Bosch volgens Tuttosport nog altijd de prioriteit om de Turijnse defensie te versterken. Ze hopen in de komende dagen een akkoord te bereiken over een transfer.

Twijfels door pittige eisen van entourage

Antwerp vraagt 6 miljoen euro, maar vooral de onderhandelingen met Van Den Bosch zelf zouden moeizaam verlopen. Dat zou vooral komen omdat zijn entourage een stevige commissie op de transfer eist.

Torino hoopt nog altijd tot een akkoord te komen, maar houdt intussen toch ook enkele andere pistes achter de hand. Onder meer Robin Hranac (Viktoria Plzen), Rodrigo Becao (Fenerbahçe), Flavius Daniliuc (Salernitana) en Jay Idzes (Venezia) worden genoemd.

🚀

Zou Torino een goede stap zijn voor Van Den Bosch?

Meest recent

Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

4
4
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

54
54
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

83
83
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

101
101
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

49
49
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

18
18
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

49
49
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

90
90
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

262
262
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

57
57
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

30
30
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

50
50
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

357
357
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

39
39
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

182
182
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

117
117
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

649
649
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

141
141
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

123
123
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

486
486
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

673
673
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

499
499
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

75
75
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

419
419

Meer sportnieuws