'Pittige eisen zetten miljoenentransfer Antwerp op helling'

door
'Pittige eisen zetten miljoenentransfer Antwerp op helling'

Het is een zeer drukke transferzomer voor Antwerp, dat in de komende weken wellicht nog enkele stevige transfers zal realiseren. Dat zal wellicht vooral aan uitgaande zijde gebeuren, want er kunnen nog enkele belangrijke spelers de Bosuil verlaten.

Vooral Jean Butez en Mandela Keita werden deze zomer in de etalage gezet, maar ook Zeno Van Den Bosch lijkt nog te kunnen vertrekken. De 21-jarige verdediger veroverde in de tweede helft van vorig seizoen een basisplaats, maar is ook toe aan zijn laatste contractjaar en lijkt niet bij te tekenen.

LEES OOK: 'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Torino blijft azen op Van Den Bosch

Daardoor lijkt het voor Antwerp beter om nu langs de kassa te passeren voor het jeugdproduct dan hem binnen een jaar gratis de deur uit te zien lopen. De voorbije weken dook met Torino alvast één belangrijke kandidaat op om Van Den Bosch binnen te halen.

Ondanks recente geruchten over interesse in verschillende spelers, onder wie ook Jorne Spileers (Club Brugge) en Stelios Andreou (Charleroi), is Van Den Bosch volgens Tuttosport nog altijd de prioriteit om de Turijnse defensie te versterken. Ze hopen in de komende dagen een akkoord te bereiken over een transfer.

Twijfels door pittige eisen van entourage

Antwerp vraagt 6 miljoen euro, maar vooral de onderhandelingen met Van Den Bosch zelf zouden moeizaam verlopen. Dat zou vooral komen omdat zijn entourage een stevige commissie op de transfer eist.

Torino hoopt nog altijd tot een akkoord te komen, maar houdt intussen toch ook enkele andere pistes achter de hand. Onder meer Robin Hranac (Viktoria Plzen), Rodrigo Becao (Fenerbahçe), Flavius Daniliuc (Salernitana) en Jay Idzes (Venezia) worden genoemd.

Zou Torino een goede stap zijn voor Van Den Bosch?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

6
6
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

52
52
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

72
72
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

95
95
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

237
237
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

50
50
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

506
506
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

271
271
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

112
112
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

277
277
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

199
199
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

350
350
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

340
340
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

462
462
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

206
206
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

96
96
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

406
406
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

372
372
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

146
146
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

284
284
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

220
220
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

292
292
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

165
165

Meer sportnieuws