'Drukte in Genk: negen (!) transferdossiers op tafel'

door
'Drukte in Genk: negen (!) transferdossiers op tafel'

KRC Genk maakte afgelopen weekend indruk door een 0-2-achterstand om te buigen in een 3-2-zege tegen Club Brugge. Die prestatie biedt perspectief voor de komende wedstrijden. Ondertussen is sportieve baas Dimitri De Condé nog druk in de weer op de transfermarkt.

Racing beleefde al een drukke mercato tot dusver. Allereerst werd met Thorsten Fink een nieuwe coach vastgelegd. De Duitser werd weggeplukt bij STVV en in zijn zog volgden sterkhouders Matte Smets en Jarne Steuckers. Spits Hyeon-gyu Oh kwam op zijn beurt over van Celtic, terwijl Adrian Palacios voor extra opties in de defensie moet zorgen.

Een weekje geleden werd middenvelder Nikolas Sattlberger dan weer overgenomen van Rapid Wien. Met zijn komst zijn de meeste posities inmiddels dubbel bezet. Enkel een extra linkervleugelback zou er eventueel nog bij mogen. Voorts wordt het vooral anticiperen op de nodige vertrekkers. En dat zijn er behoorlijk wat.

LEES OOK: Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Drummen aan de uitgang

Volgens Het Belang van Limburg kan Genk nog een negental uitgaande dossiers afronden. De overgang van Mike Penders naar Chelsea is zelfs zo goed als beklonken, al wordt hij meteen weer verhuurd aan Genk. In de defensie lijkt Mark McKenzie op weg naar de uitgang. Maar ook Mujaid Sadick sluit een vertrek niet uit. Zeker als hij kan terugkeren naar Spanje.

Voorts is het uitkijken naar wat er met de twee brozen olympiërs zal gebeuren. Bilal El Khannouss wil een nieuwe stap zetten, maar voorlopig is zijn vraagprijs te hoog. Zakaria El Ouahdi heeft dan weer zijn zinnen gezet op een verhuis naar SL Benfica. Genk wil de vleugelback echter nog een jaartje houden en dus moet er nog stevig onderhandeld worden.

Vraagtekens bij spitsen

Daarnaast is er natuurlijk de affaire rond Matias Galarza. Die wil absoluut naar Boca Juniors vertrekken en leeft al een tijdje in onmin met Racing. Alieu Fadera staat op zijn beurt dan weer voor een verhuis naar Serie A-promovendus Como. Tot slot wordt het afwachten wat er met de twee spitsen gebeurt. Tolu Arokodare kan naar Trabzonspor, maar is er volgens HBvL nog niet uit of hij wel wil vertrekken in Genk. Andi Zeqiri mag bij een goed bod dan weer beschikken. Kortom, het worden nog drukken weken voor De Condé en co.

Als Genk slechts één speler zou houden, wie kiest u?

Meest recent

'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

81
81
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

6
6
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

154
154
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

330
330
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

89
89
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

149
149
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

462
462
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

623
623
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

331
331
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

106
106
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

274
274
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

252
252
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

588
588
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

336
336
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

682
682
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

669
669
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

782
782
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

149
149
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

589
589
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1437
1437
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

787
787
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

245
245
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

483
483
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

401
401
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

668
668

Meer sportnieuws