'Drukte in Genk: negen (!) transferdossiers op tafel'

door
'Drukte in Genk: negen (!) transferdossiers op tafel'

KRC Genk maakte afgelopen weekend indruk door een 0-2-achterstand om te buigen in een 3-2-zege tegen Club Brugge. Die prestatie biedt perspectief voor de komende wedstrijden. Ondertussen is sportieve baas Dimitri De Condé nog druk in de weer op de transfermarkt.

Racing beleefde al een drukke mercato tot dusver. Allereerst werd met Thorsten Fink een nieuwe coach vastgelegd. De Duitser werd weggeplukt bij STVV en in zijn zog volgden sterkhouders Matte Smets en Jarne Steuckers. Spits Hyeon-gyu Oh kwam op zijn beurt over van Celtic, terwijl Adrian Palacios voor extra opties in de defensie moet zorgen.

Een weekje geleden werd middenvelder Nikolas Sattlberger dan weer overgenomen van Rapid Wien. Met zijn komst zijn de meeste posities inmiddels dubbel bezet. Enkel een extra linkervleugelback zou er eventueel nog bij mogen. Voorts wordt het vooral anticiperen op de nodige vertrekkers. En dat zijn er behoorlijk wat.

LEES OOK: Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

Drummen aan de uitgang

Volgens Het Belang van Limburg kan Genk nog een negental uitgaande dossiers afronden. De overgang van Mike Penders naar Chelsea is zelfs zo goed als beklonken, al wordt hij meteen weer verhuurd aan Genk. In de defensie lijkt Mark McKenzie op weg naar de uitgang. Maar ook Mujaid Sadick sluit een vertrek niet uit. Zeker als hij kan terugkeren naar Spanje.

Voorts is het uitkijken naar wat er met de twee brozen olympiërs zal gebeuren. Bilal El Khannouss wil een nieuwe stap zetten, maar voorlopig is zijn vraagprijs te hoog. Zakaria El Ouahdi heeft dan weer zijn zinnen gezet op een verhuis naar SL Benfica. Genk wil de vleugelback echter nog een jaartje houden en dus moet er nog stevig onderhandeld worden.

Vraagtekens bij spitsen

Daarnaast is er natuurlijk de affaire rond Matias Galarza. Die wil absoluut naar Boca Juniors vertrekken en leeft al een tijdje in onmin met Racing. Alieu Fadera staat op zijn beurt dan weer voor een verhuis naar Serie A-promovendus Como. Tot slot wordt het afwachten wat er met de twee spitsen gebeurt. Tolu Arokodare kan naar Trabzonspor, maar is er volgens HBvL nog niet uit of hij wel wil vertrekken in Genk. Andi Zeqiri mag bij een goed bod dan weer beschikken. Kortom, het worden nog drukken weken voor De Condé en co.

Als Genk slechts één speler zou houden, wie kiest u?

Meest recent

'Union tussen hoop en vrees: details over interesse bekend'

Het lijkt voor Union alweer een spannende mercato te gaan worden. In zowat elke transferperiode moet ...

4
4
'Origi maakt sensationele comeback bij ex-club'

Divock Origi zou deze winter eindelijk weer voetballer kunnen worden. De ex-Rode Duivel zat het ...

53
53
Blunder van De Mil? "Als hij een week langer gewacht had..."

AA Gent krijgt zaterdag het bezoek van Westerlo en op die wedstrijd staat er toch behoorlijk wat ...

54
54
Domper Anderlecht: verdict voor Stroeykens en Camara bekend

Deze week is de Africa Cup van start gegaan en daardoor moeten ook heel wat Belgische clubs een ...

140
140
Theate waarschuwt Rode Duivels voor WK-valkuil

Voor de Rode Duivels zal 2026 in het teken staan van het WK. In maart trekken ze al naar de ...

37
37
Meteen puzzelen voor Hayen, stormloop in Genk

Een uitgebreid kerstfeest zal er voor de spelers en clubs in de Jupiler Pro League niet inzitten, ...

255
255
Wils reageert op plotse ommekeer Antwerp: "Het is kut"

Antwerp trekt de feestdagen in met een uitstekend gevoel. Nadat de Great Old een maand geleden nog ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat toe, Man City heeft knalaanwinst beet'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

300
300
Ongezien: kijk binnen in nieuw luxeparadijs van Ronaldo

Cristiano Ronaldo verdient een fortuin in Saudi-Arabië en de Portugese superster heeft aldus ...

64
64
'Lionel Messi incasseert familiedrama tijdens feestdagen'

Lionel Messi en zijn familie heeft een ferme klap geïncasseerd. Volgens Argentijnse media is de ...

55
55
‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

De wintermercato staat voor de deur en dan draait de geruchtenmolen weer op volle toeren. Ook in ...

97
97
Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

60
60
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

162
162
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

461
461
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

118
118
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

211
211
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

670
670
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

75
75
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

316
316
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

224
224
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

1352
1352
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

286
286
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

983
983
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

680
680
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

733
733

Meer sportnieuws