'Genk hangt sensationeel prijskaartje rond bronzen El Khannouss'

1240 stemmen
'Genk hangt sensationeel prijskaartje rond bronzen El Khannouss'

Op het olympische voetbaltoernooi heeft Marokko donderdag beslag gelegd op de bronzen medaille door met 6-0 te winnen van Egypte. Ook Bilal El Khannouss pikte zijn doelpuntje mee in de kleine finale. De spelmaker kan zich nu echter gaan toeleggen op zijn toekomst op clubniveau.

El Khannouss was in de voorbije weken één van de vaste sterkhouders van het olympische elftal van Marokko, dat op enkele uitzonderingen na bestaat uit spelers jonger dan 23 jaar. De spelmaker van KRC Genk hielp zijn land in die hoedanigheid dus aan een fraaie bonzen medaille.

Met die prestaties zette El Khannouss zich uiteraard extra in de kijker van buitenlandse clubs. En dat was ook één van zijn doelen. De 20-jarige wil tijdens de huidige transferperiode immers een nieuwe stap zetten in zijn carrière. Maar voorlopig is zijn gewenste transfer nog veraf.

LEES OOK: Recordtransfer nabij: Genk dropt emotionele Karetsas-video

Genk verlangt absolute jackpot

Genk liet tijdens de voorbije maanden al verstaan dat het op zich wel wil meewerken aan een de transferwens van El Khannouss, die eerder al gelinkt werd aan onder meer RB Leipzig. Maar Racing voegde daar wel telkens aan toe dat het juiste bedrag op tafel moest komen.

En dat bedrag is behoorlijk hoog. Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat de Limburgers hun zinnen hebben gezet op liefst 35 miljoen euro. Het zou van El Khannouss meteen één van de duurste vertrekkers ooit in de Jupiler Pro League maken. Als zo'n som op tafel komt tenminste.

Kamp-El Khannouss niet tevreden

Want hoewel het talent van El Khannouss buiten kijf staat, blijft dat een enorm bedrag. Zeker voor een speler met beperkte statistieken. De speler en zijn entourage zouden dan ook niet opgezet zijn met deze hoge vraagprijs en vinden het bedag buitensporig.

Het zou geïnteresseerde ploegen immers afschrikken en zo de kansen op een transfer fnuiken. Men zou zelfs van mening zijn dat Genk eerder nog aangaf om aan een veel lager bedrag mee te werken. Zodra El Khannouss terug is op de club zal er dus een hartig woordje gesproken moeten worden.

35 Miljoen euro voor El Khannouss ...

Meest recent

'Club hoest 12 (!) miljoen op: nieuwste transferdetails'

Club Brugge drukt stevig door voor zijn nieuwe middenvelder. De landskampioen blijkt bereikt om fors ...

139
139
Infantino maakt zichzelf onmogelijk: UEFA zegt vertrouwen op

Gianni Infantino heeft zichzelf serieus in de nesten gewerkt. Zijn megalomane 'FIFA Forward ...

90
90
Sterke man Bayern bezorgt Kompany ingrijpend nieuws

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

258
258
TRANSFERUURTJE: 'Witte rook Antwerp, Club dokt enorme som'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

141
141
Hubert deelt sneer uit aan Club Brugge na Supercup

Union SG begint het seizoen met een prijs. De Brusselaars speelden in de Belgische Supercup 1-1 ...

592
592
KBVB roept straf statement na Infantino-crash

Gianni Infantino wilde de rechten van het WK verkopen, maar dat plannetje kon al snel de vuilbak in. ...

35
35
‘Nieuwe naam pronkt op transferlijstje van Anderlecht’

RSC Anderlecht is nog naarstig op zoek naar versterkingen op de zomermercato. Antoine Sibierski wil ...

230
230
Union heeft nu al nieuwe sensatie: socials ontploffen

Union SG heeft een eerste prijs van het seizoen binnen. In de Supercup tegen Club Brugge won de ...

102
102
‘Mika Godts geeft groen licht voor monstertransfer’

Het gaat plots snel voor Mika Godts. Na een wonderseizoen bij Ajax staan verschillende clubs in de ...

111
111
KAA Gent-fans plannen boycot: “We zijn geen beesten”

Het seizoen is nog niet begonnen of de supporters plannen al een eerste boycot. Bij KAA Gent zijn ze ...

212
212
'Club Brugge haalt zwaar uit en legt 10 miljoen op tafel'

Dat Club Brugge nog de nodige versterking nodig heeft, dat bleek tegen Union SG. Dat beseffen ze ...

750
750
'Jackpot voor KV Mechelen: deal van 5 miljoen euro'

KV Mechelen passeert langs de kassa. De Maneblussers gaan een van de komende dagen een volgende ...

187
187
Vanaken stelt fans gerust na nederlaag van Club Brugge

Club Brugge verloor de supercup van Union SG. Dat is geen drama, maar toch een kleine tegenvaller. ...

380
380
Geheime meeting gespot: PSG vol voor Duivel van 60 miljoen

Nog een dikke maand te gaan en de zomermercato zit er alweer op. In de komende weken komen echter ...

203
203
Maandje na WK-blunder: Lammens slaat United met verstomming

Een maand geleden stortte de wereld van Senne Lammens in na zijn kapitale blunder op het WK 2026. ...

581
581
'Club Brugge rondt miljoenentransfer af vlak na supercup'

Club Brugge heeft vrijdagavond de supercup verloren na strafschoppen tegen Union SG. Ondanks een ...

470
470
‘Volgende club De Bruyne zorgt voor enorme verrassing’

De toekomst van Kevin De Bruyne bij Napoli staat plots opnieuw ter discussie. De Europese top houdt ...

352
352
Totale afgang Infantino: FIFA voert controversieel plan al af

Gianni Infantino heeft zijn hand dit keer toch echt verspeeld. De FIFA-voorzitter kreeg zowat de ...

176
176
Nieuwe beelden: Union-held zet Brugse spionkop in zijn hemd

Union SG heeft vrijdagavond beslag gelegd op de Belgische supercup. De bekerwinnaar trok aan het ...

291
291
Geen Club Brugge, wel andere ex-club voor Ryan

Mathew Ryan was actief op het WK, al was hij daar invaller bij Australië. De ervaren doelman ...

79
79
Mechele geeft hét grote verschil met Union SG aan

Union SG heeft na strafschoppen de supercup gewonnen van Club Brugge. Een volgende (kleine) prijs ...

401
401
Standard heeft weer beet met volgende transfer

Standard heeft vanavond nog een aanwinst meegedeeld. De Luikenaars hebben zopas aangekondigd dat de ...

127
127
'Hasi slaat toe en shopt bij KRC Genk'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

438
438
Union SG wint na strafschoppen en heeft eerste prijs beet

Club Brugge en Union SG openden vanavond het Belgische voetbalseizoen met de supercup. De ...

182
182
'Antwerp verrast met ex-smaakmaker van AA Gent'

Royal Antwerp FC heeft nog héél veel versterking nodig. Na Maxime Busi en Michael Frey ...

358
358

Meer sportnieuws