'Genk hangt sensationeel prijskaartje rond bronzen El Khannouss'

door
'Genk hangt sensationeel prijskaartje rond bronzen El Khannouss'

Op het olympische voetbaltoernooi heeft Marokko donderdag beslag gelegd op de bronzen medaille door met 6-0 te winnen van Egypte. Ook Bilal El Khannouss pikte zijn doelpuntje mee in de kleine finale. De spelmaker kan zich nu echter gaan toeleggen op zijn toekomst op clubniveau.

El Khannouss was in de voorbije weken één van de vaste sterkhouders van het olympische elftal van Marokko, dat op enkele uitzonderingen na bestaat uit spelers jonger dan 23 jaar. De spelmaker van KRC Genk hielp zijn land in die hoedanigheid dus aan een fraaie bonzen medaille.

Met die prestaties zette El Khannouss zich uiteraard extra in de kijker van buitenlandse clubs. En dat was ook één van zijn doelen. De 20-jarige wil tijdens de huidige transferperiode immers een nieuwe stap zetten in zijn carrière. Maar voorlopig is zijn gewenste transfer nog veraf.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

Genk verlangt absolute jackpot

Genk liet tijdens de voorbije maanden al verstaan dat het op zich wel wil meewerken aan een de transferwens van El Khannouss, die eerder al gelinkt werd aan onder meer RB Leipzig. Maar Racing voegde daar wel telkens aan toe dat het juiste bedrag op tafel moest komen.

En dat bedrag is behoorlijk hoog. Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat de Limburgers hun zinnen hebben gezet op liefst 35 miljoen euro. Het zou van El Khannouss meteen één van de duurste vertrekkers ooit in de Jupiler Pro League maken. Als zo'n som op tafel komt tenminste.

Kamp-El Khannouss niet tevreden

Want hoewel het talent van El Khannouss buiten kijf staat, blijft dat een enorm bedrag. Zeker voor een speler met beperkte statistieken. De speler en zijn entourage zouden dan ook niet opgezet zijn met deze hoge vraagprijs en vinden het bedag buitensporig.

Het zou geïnteresseerde ploegen immers afschrikken en zo de kansen op een transfer fnuiken. Men zou zelfs van mening zijn dat Genk eerder nog aangaf om aan een veel lager bedrag mee te werken. Zodra El Khannouss terug is op de club zal er dus een hartig woordje gesproken moeten worden.

35 Miljoen euro voor El Khannouss ...

Meest recent

Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

0
0
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

21
21
VRT-bom ontploft: 'Van Gucht zorgt voor complete schokgolf'

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

22
22
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

50
50
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

165
165
'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

271
271
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

449
449
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

283
283
'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

227
227
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

279
279
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

112
112
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

485
485
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

166
166
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

57
57
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

64
64
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

70
70
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

139
139
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

318
318
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

245
245
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

387
387
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

60
60
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

418
418
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

116
116
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

187
187
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

185
185

Meer sportnieuws