'Genk hangt sensationeel prijskaartje rond bronzen El Khannouss'

1240 stemmen
'Genk hangt sensationeel prijskaartje rond bronzen El Khannouss'

Op het olympische voetbaltoernooi heeft Marokko donderdag beslag gelegd op de bronzen medaille door met 6-0 te winnen van Egypte. Ook Bilal El Khannouss pikte zijn doelpuntje mee in de kleine finale. De spelmaker kan zich nu echter gaan toeleggen op zijn toekomst op clubniveau.

El Khannouss was in de voorbije weken één van de vaste sterkhouders van het olympische elftal van Marokko, dat op enkele uitzonderingen na bestaat uit spelers jonger dan 23 jaar. De spelmaker van KRC Genk hielp zijn land in die hoedanigheid dus aan een fraaie bonzen medaille.

Met die prestaties zette El Khannouss zich uiteraard extra in de kijker van buitenlandse clubs. En dat was ook één van zijn doelen. De 20-jarige wil tijdens de huidige transferperiode immers een nieuwe stap zetten in zijn carrière. Maar voorlopig is zijn gewenste transfer nog veraf.

LEES OOK: Chaos bij Genk: vlak na Hayen wéér onverwacht vertrek

Genk verlangt absolute jackpot

Genk liet tijdens de voorbije maanden al verstaan dat het op zich wel wil meewerken aan een de transferwens van El Khannouss, die eerder al gelinkt werd aan onder meer RB Leipzig. Maar Racing voegde daar wel telkens aan toe dat het juiste bedrag op tafel moest komen.

En dat bedrag is behoorlijk hoog. Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat de Limburgers hun zinnen hebben gezet op liefst 35 miljoen euro. Het zou van El Khannouss meteen één van de duurste vertrekkers ooit in de Jupiler Pro League maken. Als zo'n som op tafel komt tenminste.

Kamp-El Khannouss niet tevreden

Want hoewel het talent van El Khannouss buiten kijf staat, blijft dat een enorm bedrag. Zeker voor een speler met beperkte statistieken. De speler en zijn entourage zouden dan ook niet opgezet zijn met deze hoge vraagprijs en vinden het bedag buitensporig.

Het zou geïnteresseerde ploegen immers afschrikken en zo de kansen op een transfer fnuiken. Men zou zelfs van mening zijn dat Genk eerder nog aangaf om aan een veel lager bedrag mee te werken. Zodra El Khannouss terug is op de club zal er dus een hartig woordje gesproken moeten worden.

35 Miljoen euro voor El Khannouss ...

Meest recent

Ondanks saves Bounou: oppermachtig Frankrijk in halve finale

Frankrijk heeft zich donderdagavond als eerste land geplaatst voor de halve finales van het WK 2026. ...

32
32
'Nieuwe details Tzolis-bom: duizelingwekkende transfersom'

De kans dat Christos Tzolis nog te bewonderen zal zijn in een shirt van Club Brugge oogt behoorlijk ...

220
220
Straf! L'Equipe zet twéé Duivels bij grootste WK-revelaties

Het wereldkampioenschap 2026 is zijn eindfase ingegaan. De eerste weken van het toernooi leverden ...

139
139
Chaos bij Genk: vlak na Hayen wéér onverwacht vertrek

KRC Genk heeft een woelige week achter de rug. Zo raakte bekend dat hoofdtrainer Nicky Hayen naar ...

219
219
'Standard lacht zich rijk: transfer van 10 miljoen binnen'

Standard wil komend seizoen opnieuw een gooi doen naar een Europees ticket. Dat zal coach Vincent ...

108
108
Concurrentie beeft: grote gevolgen na nieuw stadion Club

Na een lijdensweg van liefst 20 jaar kan Club Brugge eindelijk zijn nieuwe stadion gaan bouwen. ...

641
641
Lamine Yamal zwaait met lof naar 'beste speler bij Duivels'

Als de Rode Duivels voor de derde keer in de geschiedenis de halve finales van het WK willen ...

172
172
Fransen met superaanval, oude bekende vervangt Saibari

Donderdagavond worden de kwartfinales op het WK 2026 op gang getrapt. En er staat meteen een erg ...

38
38
Garcia krijgt 'ideale elf': Vanaken of De Bruyne tegen Spanje?

Vrijdagavond kruisen de Rode Duivels de degens met Spanje. Daarbij staat een rechtstreeks ticket ...

204
204
Martinez amper de deur uit: Portugal heeft nieuwe bondscoach

Vlak na de WK-uitschakeling tegen Spanje maakte Roberto Martinez bekend dat hij stopt als bondscoach ...

207
207
Mokerslag voor Antwerp: Club Brugge wil oud-lieveling

Club Brugge kijkt naar een oude bekende van Antwerp als mogelijke versterking. En dat ligt gevoelig, ...

720
720
Dubbele miljoenendeal Westerlo, Simons verliest targetspits

Terwijl het wereldkampioenschap aan zijn ontknoping is begonnen, komt de start van het nieuwe ...

92
92
'Union verpulvert transferrecord: top vijf in België'

Union SG wist de voorbije seizoenen heel wat gouden zaken te doen op de transfermarkt. En de ...

158
158
Match in LA, Engelse topref: alle details België-Spanje

België heeft zijn plaatsje veroverd bij de acht beste landen op het WK 2026. In de kwartfinales ...

511
511
WK-favoriet gekroond: "Maar als één land hen kan kloppen ..."

Het wereldkampioenschap 2026 nadert zijn climax. Donderdagavond wordt het startschot gegeven van de ...

225
225
België-Spanje op TV: commentator/analisten bij VRT bekend

Vrijdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun kwartfinale van het WK 2026. Het belooft ...

516
516
Dilemma Rudi Garcia: WK-revelatie weer uit basisploeg?

De Rode Duivels hebben zich na een memorabele wedstrijd tegen de Verenigde Staten geplaatst voor de ...

606
606
'Club Brugge op toerental: twee vliegen in één klap'

Op uitgaand gebied komt er stilaan schot in de zaak bij Club Brugge, dat zelf weliswaar evenmin bij ...

259
259
Genk vs. Club Brugge: nieuwe wending in transfersaga

Een tweetal weken geleden geraakte plots bekend dat Club Brugge zowaar een poging wil wagen om Noah ...

866
866
'Anderlecht slikt bittere pil: plan Sibierski in duigen'

Zowel op inkomend als uitgaand gebied komt er stilaan beweging in de zomermercato van RSC ...

396
396
Club Brugge houdt adem in: plottwist in stadionsoap

Na een ellenlange strijd kan Club Brugge eindelijk aan de bouw van een nieuwe voetbaltempel ...

989
989
Ruben Van Gucht dropt enorme bom bij Vandaag Inside

Maandenlang werd er volop gespeculeerd, maar Ruben Van Gucht hield de lippen stijf op elkaar. Tot ...

255
255
'Witte rook in Anderlecht: medische testen gepland'

RSC Anderlecht staat op het punt om Nathan De Cat aan Hoffenheim te verkopen. Antoine Sibierski laat ...

361
361
'Club Brugge breekt record: akkoord met Arsenal'

Momenteel staat het record nog op naam van Ardon Jashari, maar verschillende smaakmakers van Club ...

909
909
Nieuw Clubstadion? De oorlog lijkt nog lang niet voorbij

Twintig jaar strijd lijkt in één klap voorbij, maar achter de schermen is het laatste ...

1172
1172

Meer sportnieuws