'Genk hangt sensationeel prijskaartje rond bronzen El Khannouss'

1240
'Genk hangt sensationeel prijskaartje rond bronzen El Khannouss'

Op het olympische voetbaltoernooi heeft Marokko donderdag beslag gelegd op de bronzen medaille door met 6-0 te winnen van Egypte. Ook Bilal El Khannouss pikte zijn doelpuntje mee in de kleine finale. De spelmaker kan zich nu echter gaan toeleggen op zijn toekomst op clubniveau.

El Khannouss was in de voorbije weken één van de vaste sterkhouders van het olympische elftal van Marokko, dat op enkele uitzonderingen na bestaat uit spelers jonger dan 23 jaar. De spelmaker van KRC Genk hielp zijn land in die hoedanigheid dus aan een fraaie bonzen medaille.

Met die prestaties zette El Khannouss zich uiteraard extra in de kijker van buitenlandse clubs. En dat was ook één van zijn doelen. De 20-jarige wil tijdens de huidige transferperiode immers een nieuwe stap zetten in zijn carrière. Maar voorlopig is zijn gewenste transfer nog veraf.

LEES OOK: KV Mechelen stuurt KRC Genk met kater terug naar Limburg

Genk verlangt absolute jackpot

Genk liet tijdens de voorbije maanden al verstaan dat het op zich wel wil meewerken aan een de transferwens van El Khannouss, die eerder al gelinkt werd aan onder meer RB Leipzig. Maar Racing voegde daar wel telkens aan toe dat het juiste bedrag op tafel moest komen.

En dat bedrag is behoorlijk hoog. Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat de Limburgers hun zinnen hebben gezet op liefst 35 miljoen euro. Het zou van El Khannouss meteen één van de duurste vertrekkers ooit in de Jupiler Pro League maken. Als zo'n som op tafel komt tenminste.

Kamp-El Khannouss niet tevreden

Want hoewel het talent van El Khannouss buiten kijf staat, blijft dat een enorm bedrag. Zeker voor een speler met beperkte statistieken. De speler en zijn entourage zouden dan ook niet opgezet zijn met deze hoge vraagprijs en vinden het bedag buitensporig.

Het zou geïnteresseerde ploegen immers afschrikken en zo de kansen op een transfer fnuiken. Men zou zelfs van mening zijn dat Genk eerder nog aangaf om aan een veel lager bedrag mee te werken. Zodra El Khannouss terug is op de club zal er dus een hartig woordje gesproken moeten worden.

35 Miljoen euro voor El Khannouss ...

Meest recent

Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

6
6
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

25
25
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

43
43
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

73
73
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

165
165
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

186
186
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

97
97
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

104
104
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

186
186
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

147
147
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

230
230
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

287
287
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

188
188
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

221
221
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

101
101
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

84
84
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

236
236
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

48
48
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

129
129
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

231
231
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

906
906
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

106
106
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

178
178
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

208
208
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

259
259

Meer sportnieuws