'Genk hangt sensationeel prijskaartje rond bronzen El Khannouss'

1240
'Genk hangt sensationeel prijskaartje rond bronzen El Khannouss'

Op het olympische voetbaltoernooi heeft Marokko donderdag beslag gelegd op de bronzen medaille door met 6-0 te winnen van Egypte. Ook Bilal El Khannouss pikte zijn doelpuntje mee in de kleine finale. De spelmaker kan zich nu echter gaan toeleggen op zijn toekomst op clubniveau.

El Khannouss was in de voorbije weken één van de vaste sterkhouders van het olympische elftal van Marokko, dat op enkele uitzonderingen na bestaat uit spelers jonger dan 23 jaar. De spelmaker van KRC Genk hielp zijn land in die hoedanigheid dus aan een fraaie bonzen medaille.

Met die prestaties zette El Khannouss zich uiteraard extra in de kijker van buitenlandse clubs. En dat was ook één van zijn doelen. De 20-jarige wil tijdens de huidige transferperiode immers een nieuwe stap zetten in zijn carrière. Maar voorlopig is zijn gewenste transfer nog veraf.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Genk verlangt absolute jackpot

Genk liet tijdens de voorbije maanden al verstaan dat het op zich wel wil meewerken aan een de transferwens van El Khannouss, die eerder al gelinkt werd aan onder meer RB Leipzig. Maar Racing voegde daar wel telkens aan toe dat het juiste bedrag op tafel moest komen.

En dat bedrag is behoorlijk hoog. Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat de Limburgers hun zinnen hebben gezet op liefst 35 miljoen euro. Het zou van El Khannouss meteen één van de duurste vertrekkers ooit in de Jupiler Pro League maken. Als zo'n som op tafel komt tenminste.

Kamp-El Khannouss niet tevreden

Want hoewel het talent van El Khannouss buiten kijf staat, blijft dat een enorm bedrag. Zeker voor een speler met beperkte statistieken. De speler en zijn entourage zouden dan ook niet opgezet zijn met deze hoge vraagprijs en vinden het bedag buitensporig.

Het zou geïnteresseerde ploegen immers afschrikken en zo de kansen op een transfer fnuiken. Men zou zelfs van mening zijn dat Genk eerder nog aangaf om aan een veel lager bedrag mee te werken. Zodra El Khannouss terug is op de club zal er dus een hartig woordje gesproken moeten worden.

35 Miljoen euro voor El Khannouss ...

Meest recent

Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

2
2
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

35
35
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

26
26
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

9
9
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

53
53
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

29
29
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

66
66
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

35
35
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

34
34
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

10
10
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

104
104
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

95
95
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

182
182
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

15
15
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

189
189
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

448
448
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

367
367
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

349
349
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

50
50
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

351
351
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

95
95
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

43
43
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

175
175
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

148
148

Meer sportnieuws