'Transfersoap escaleert: Genk wil minstens 5 miljoen'

door
'Transfersoap escaleert: Genk wil minstens 5 miljoen'

KRC Genk heeft zondag een bijzonder deugddoende zege tegen Club Brugge geboekt. Een prestatie waar coach Thorsten Fink op kan bouwen. Ondertussen blijft Genk echter ook op de transfermarkt actief en één dossier blijft voor zure oprispingen zorgen.

Racing had slechts één puntje overgehouden aan zijn eerste twee duels en dus stond er behoorlijk wat druk op de ketel voor de komst van Club Brugge. En Genk kwam zowaar op een dubbele achterstand te staan. Maar de ploeg van Fink toonde veerkracht en in het laatste halfuur werd de scheve situatie nog omgebouwd: 3-2-zege.

Een flinke opsteker voor Fink, zeker gezien de selectie van de Duitse trainer nog lang niet op punt staat. Zo is het wachten tot jongens als Bryan Heynen en Carlos Cuesta weer in topvorm zijn. Bovendien wacht Fink op de terugkeer van Bilal El Khannouss, al mikt die nog steeds op een nieuwe stap.

LEES OOK: Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

Opstandige Galarza

Er zijn echter nog meer spelers die kunnen vertrekken. Alieu Fadera bijvoorbeeld, reisde zondag naar Italië af voor zijn medische en fysieke proeven, vervolgens kan hij er zijn transfer naar Como afronden. Tolu Arokodare flirt dan weer met Trabzonspor. En dan is er ook nog de situatie van Matias Galarza.

De Argentijnse middenveld brak vorig seizoen helemaal door in Genk. In de zomer wou hij echter dolgraag terugkeren naar zijn vaderland, waar topclub Boca Juniors interesse toont. Racing vond evenwel geen akkoord met de Argentijnen. En dat is niet naar de zin van Galarza, die nu al weken uit de A-kern word gehouden.

Terug naar Argentinië

Argentijnse bronnen beweerden zelfs dat de middenvelder uit onvrede is teruggekeerd naar zijn thuisland. En dat zonder toestemming van Genk. Volgens TyC Sports zouden de Limburgers ondertussen zo'n 5 miljoen dollar, ruim 4.5 miljoen euro, verlangen voor 50% van de transferrechten. Bij een latere doorverkoop zou de club dus nog steeds recht hebben op de helft van die transfersom. Maar ook dat is voor Boca Juniors te veel. En dus blijft het dossier in een impasse zitten.

Genk moet Galarza een extra sanctie geven als hij terug is ...

Meest recent

Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

7
7
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

29
29
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

259
259
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

12
12
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

201
201
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

129
129
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

120
120
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

263
263
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

152
152
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

51
51
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

33
33
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

220
220
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

80
80
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

300
300
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

163
163
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

41
41
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

201
201
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

255
255
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

81
81
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

218
218
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

71
71
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

110
110
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

285
285
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

94
94
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

833
833

Meer sportnieuws