'Transfersoap escaleert: Genk wil minstens 5 miljoen'

633 stemmen
'Transfersoap escaleert: Genk wil minstens 5 miljoen'

KRC Genk heeft zondag een bijzonder deugddoende zege tegen Club Brugge geboekt. Een prestatie waar coach Thorsten Fink op kan bouwen. Ondertussen blijft Genk echter ook op de transfermarkt actief en één dossier blijft voor zure oprispingen zorgen.

Racing had slechts één puntje overgehouden aan zijn eerste twee duels en dus stond er behoorlijk wat druk op de ketel voor de komst van Club Brugge. En Genk kwam zowaar op een dubbele achterstand te staan. Maar de ploeg van Fink toonde veerkracht en in het laatste halfuur werd de scheve situatie nog omgebouwd: 3-2-zege.

Een flinke opsteker voor Fink, zeker gezien de selectie van de Duitse trainer nog lang niet op punt staat. Zo is het wachten tot jongens als Bryan Heynen en Carlos Cuesta weer in topvorm zijn. Bovendien wacht Fink op de terugkeer van Bilal El Khannouss, al mikt die nog steeds op een nieuwe stap.

LEES OOK: "Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

Opstandige Galarza

Er zijn echter nog meer spelers die kunnen vertrekken. Alieu Fadera bijvoorbeeld, reisde zondag naar Italië af voor zijn medische en fysieke proeven, vervolgens kan hij er zijn transfer naar Como afronden. Tolu Arokodare flirt dan weer met Trabzonspor. En dan is er ook nog de situatie van Matias Galarza.

De Argentijnse middenveld brak vorig seizoen helemaal door in Genk. In de zomer wou hij echter dolgraag terugkeren naar zijn vaderland, waar topclub Boca Juniors interesse toont. Racing vond evenwel geen akkoord met de Argentijnen. En dat is niet naar de zin van Galarza, die nu al weken uit de A-kern word gehouden.

Terug naar Argentinië

Argentijnse bronnen beweerden zelfs dat de middenvelder uit onvrede is teruggekeerd naar zijn thuisland. En dat zonder toestemming van Genk. Volgens TyC Sports zouden de Limburgers ondertussen zo'n 5 miljoen dollar, ruim 4.5 miljoen euro, verlangen voor 50% van de transferrechten. Bij een latere doorverkoop zou de club dus nog steeds recht hebben op de helft van die transfersom. Maar ook dat is voor Boca Juniors te veel. En dus blijft het dossier in een impasse zitten.

Genk moet Galarza een extra sanctie geven als hij terug is ...

Meest recent

Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

0
0
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

0
0
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

23
23
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

57
57
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

50
50
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

267
267
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

127
127
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

149
149
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

47
47
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

127
127
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

53
53
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

66
66
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

160
160
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

87
87
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

182
182
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

389
389
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

326
326
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

248
248
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

111
111
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

346
346
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

91
91
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

326
326
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

611
611
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

646
646
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

692
692

Meer sportnieuws