'Transfersoap escaleert: Genk wil minstens 5 miljoen'

door
'Transfersoap escaleert: Genk wil minstens 5 miljoen'

KRC Genk heeft zondag een bijzonder deugddoende zege tegen Club Brugge geboekt. Een prestatie waar coach Thorsten Fink op kan bouwen. Ondertussen blijft Genk echter ook op de transfermarkt actief en één dossier blijft voor zure oprispingen zorgen.

Racing had slechts één puntje overgehouden aan zijn eerste twee duels en dus stond er behoorlijk wat druk op de ketel voor de komst van Club Brugge. En Genk kwam zowaar op een dubbele achterstand te staan. Maar de ploeg van Fink toonde veerkracht en in het laatste halfuur werd de scheve situatie nog omgebouwd: 3-2-zege.

Een flinke opsteker voor Fink, zeker gezien de selectie van de Duitse trainer nog lang niet op punt staat. Zo is het wachten tot jongens als Bryan Heynen en Carlos Cuesta weer in topvorm zijn. Bovendien wacht Fink op de terugkeer van Bilal El Khannouss, al mikt die nog steeds op een nieuwe stap.

LEES OOK: 'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

Opstandige Galarza

Er zijn echter nog meer spelers die kunnen vertrekken. Alieu Fadera bijvoorbeeld, reisde zondag naar Italië af voor zijn medische en fysieke proeven, vervolgens kan hij er zijn transfer naar Como afronden. Tolu Arokodare flirt dan weer met Trabzonspor. En dan is er ook nog de situatie van Matias Galarza.

De Argentijnse middenveld brak vorig seizoen helemaal door in Genk. In de zomer wou hij echter dolgraag terugkeren naar zijn vaderland, waar topclub Boca Juniors interesse toont. Racing vond evenwel geen akkoord met de Argentijnen. En dat is niet naar de zin van Galarza, die nu al weken uit de A-kern word gehouden.

Terug naar Argentinië

Argentijnse bronnen beweerden zelfs dat de middenvelder uit onvrede is teruggekeerd naar zijn thuisland. En dat zonder toestemming van Genk. Volgens TyC Sports zouden de Limburgers ondertussen zo'n 5 miljoen dollar, ruim 4.5 miljoen euro, verlangen voor 50% van de transferrechten. Bij een latere doorverkoop zou de club dus nog steeds recht hebben op de helft van die transfersom. Maar ook dat is voor Boca Juniors te veel. En dus blijft het dossier in een impasse zitten.

Genk moet Galarza een extra sanctie geven als hij terug is ...

Meest recent

Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

15
15
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

55
55
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

55
55
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

97
97
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

191
191
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

516
516
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

211
211
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

94
94
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

88
88
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

81
81
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

233
233
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

117
117
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

169
169
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

86
86
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

278
278
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

245
245
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

297
297
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

405
405
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

335
335
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

151
151
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

198
198
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

212
212
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

456
456

Meer sportnieuws