'Transfersoap escaleert: Genk wil minstens 5 miljoen'

633 stemmen
'Transfersoap escaleert: Genk wil minstens 5 miljoen'

KRC Genk heeft zondag een bijzonder deugddoende zege tegen Club Brugge geboekt. Een prestatie waar coach Thorsten Fink op kan bouwen. Ondertussen blijft Genk echter ook op de transfermarkt actief en één dossier blijft voor zure oprispingen zorgen.

Racing had slechts één puntje overgehouden aan zijn eerste twee duels en dus stond er behoorlijk wat druk op de ketel voor de komst van Club Brugge. En Genk kwam zowaar op een dubbele achterstand te staan. Maar de ploeg van Fink toonde veerkracht en in het laatste halfuur werd de scheve situatie nog omgebouwd: 3-2-zege.

Een flinke opsteker voor Fink, zeker gezien de selectie van de Duitse trainer nog lang niet op punt staat. Zo is het wachten tot jongens als Bryan Heynen en Carlos Cuesta weer in topvorm zijn. Bovendien wacht Fink op de terugkeer van Bilal El Khannouss, al mikt die nog steeds op een nieuwe stap.

LEES OOK: Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Opstandige Galarza

Er zijn echter nog meer spelers die kunnen vertrekken. Alieu Fadera bijvoorbeeld, reisde zondag naar Italië af voor zijn medische en fysieke proeven, vervolgens kan hij er zijn transfer naar Como afronden. Tolu Arokodare flirt dan weer met Trabzonspor. En dan is er ook nog de situatie van Matias Galarza.

De Argentijnse middenveld brak vorig seizoen helemaal door in Genk. In de zomer wou hij echter dolgraag terugkeren naar zijn vaderland, waar topclub Boca Juniors interesse toont. Racing vond evenwel geen akkoord met de Argentijnen. En dat is niet naar de zin van Galarza, die nu al weken uit de A-kern word gehouden.

Terug naar Argentinië

Argentijnse bronnen beweerden zelfs dat de middenvelder uit onvrede is teruggekeerd naar zijn thuisland. En dat zonder toestemming van Genk. Volgens TyC Sports zouden de Limburgers ondertussen zo'n 5 miljoen dollar, ruim 4.5 miljoen euro, verlangen voor 50% van de transferrechten. Bij een latere doorverkoop zou de club dus nog steeds recht hebben op de helft van die transfersom. Maar ook dat is voor Boca Juniors te veel. En dus blijft het dossier in een impasse zitten.

Genk moet Galarza een extra sanctie geven als hij terug is ...

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

14
14
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

17
17
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

27
27
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

40
40
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

39
39
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

72
72
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

54
54
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

201
201
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

57
57
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

38
38
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

102
102
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

712
712
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

70
70
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

444
444
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

40
40
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

25
25
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

39
39
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

394
394
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

312
312
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

216
216
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

795
795
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

554
554
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

420
420
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

292
292
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

270
270

Meer sportnieuws