'Transfersoap escaleert: Genk wil minstens 5 miljoen'

door
'Transfersoap escaleert: Genk wil minstens 5 miljoen'

KRC Genk heeft zondag een bijzonder deugddoende zege tegen Club Brugge geboekt. Een prestatie waar coach Thorsten Fink op kan bouwen. Ondertussen blijft Genk echter ook op de transfermarkt actief en één dossier blijft voor zure oprispingen zorgen.

Racing had slechts één puntje overgehouden aan zijn eerste twee duels en dus stond er behoorlijk wat druk op de ketel voor de komst van Club Brugge. En Genk kwam zowaar op een dubbele achterstand te staan. Maar de ploeg van Fink toonde veerkracht en in het laatste halfuur werd de scheve situatie nog omgebouwd: 3-2-zege.

Een flinke opsteker voor Fink, zeker gezien de selectie van de Duitse trainer nog lang niet op punt staat. Zo is het wachten tot jongens als Bryan Heynen en Carlos Cuesta weer in topvorm zijn. Bovendien wacht Fink op de terugkeer van Bilal El Khannouss, al mikt die nog steeds op een nieuwe stap.

LEES OOK: Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

Opstandige Galarza

Er zijn echter nog meer spelers die kunnen vertrekken. Alieu Fadera bijvoorbeeld, reisde zondag naar Italië af voor zijn medische en fysieke proeven, vervolgens kan hij er zijn transfer naar Como afronden. Tolu Arokodare flirt dan weer met Trabzonspor. En dan is er ook nog de situatie van Matias Galarza.

De Argentijnse middenveld brak vorig seizoen helemaal door in Genk. In de zomer wou hij echter dolgraag terugkeren naar zijn vaderland, waar topclub Boca Juniors interesse toont. Racing vond evenwel geen akkoord met de Argentijnen. En dat is niet naar de zin van Galarza, die nu al weken uit de A-kern word gehouden.

Terug naar Argentinië

Argentijnse bronnen beweerden zelfs dat de middenvelder uit onvrede is teruggekeerd naar zijn thuisland. En dat zonder toestemming van Genk. Volgens TyC Sports zouden de Limburgers ondertussen zo'n 5 miljoen dollar, ruim 4.5 miljoen euro, verlangen voor 50% van de transferrechten. Bij een latere doorverkoop zou de club dus nog steeds recht hebben op de helft van die transfersom. Maar ook dat is voor Boca Juniors te veel. En dus blijft het dossier in een impasse zitten.

Genk moet Galarza een extra sanctie geven als hij terug is ...

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

42
42
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

47
47
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

155
155
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

157
157
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

253
253
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

352
352
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

130
130
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

92
92
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

515
515
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

292
292
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

274
274
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

172
172
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

281
281
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

422
422
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

69
69
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

137
137
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

63
63
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

257
257
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

216
216
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

71
71
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

72
72
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

99
99
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

152
152
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

128
128

Meer sportnieuws