'Genk en Galarza helemaal op ramkoers na straffe demarche'

door
'Genk en Galarza helemaal op ramkoers na straffe demarche'

KRC Genk boekte zondagnamiddag een deugddoende zege tegen Club Brugge, nadat het een 0-2-achterstand nog wist om te buigen in een 3-2-overwinning. Die driepunter was zeer welkom. Niet alleen omwille van de pijnlijke nederlaag van vorige week op OHL, maar ook door de vele transferperikelen die de Limburgers teisteren.

Tolu Arokodare zou interesse genieten van Trabzonspor, terwijl Alieu Fadera een opvallende afwezige in de wedstrijdselectie was. De flankaanvaller zou op het punt staan om een transfer naar Como af te ronden. Daarnaast was er ook opnieuw geen spoor te bekennen van Matias Galarza.

LEES OOK: 'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

Galarza zonder toestemming naar Argentinië

De Argentijnse middenvelder is al de hele zomer het middelpunt van een heuse transfersoap en daarom doet Thorsten Fink geen beroep op hem. Galarza wordt het hof gemaakt door Boca Juniors, maar dat kwam nooit met een bod dat Genk kon overtuigen.

De laatste tijd bleef het wat stil in dat dossier, maar nu is er een opmerkelijke nieuwe wending. Volgens Argentijnse media is Galarza immers teruggekeerd naar zijn thuisland, zonder toestemming van Genk.

Geen contact meer met Boca Juniors

Dat zou de 22-jarige gedaan hebben uit onvrede over het uitblijven van een transfer en daardoor lijkt hij helemaal op ramkoers te liggen met Genk. Het is niet duidelijk hoe het nu verder moet. Ook omdat Boca zich voorlopig zeer stil houdt.

Zij zouden geen contact meer gehad hebben met Genk sinds hun laatste aanbod enkele weken geleden geweigerd werd. Daarmee lijkt het dossier van Galarza helemaal in een impasse beland te zijn. De speler ligt in principe nog tot 2026 onder contract, maar hij lijkt zich stilaan onmogelijk te maken.

Zal Galarza nog terugkeren bij Genk?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

59
59
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

28
28
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

75
75
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

106
106
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

299
299
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

280
280
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

191
191
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

220
220
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

193
193
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

116
116
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

132
132
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

61
61
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

177
177
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

452
452
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

391
391
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

285
285
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

142
142
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

437
437
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

96
96
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

831
831
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

291
291
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

238
238
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

182
182
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

452
452
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

163
163

Meer sportnieuws