'Genk en Galarza helemaal op ramkoers na straffe demarche'

door
'Genk en Galarza helemaal op ramkoers na straffe demarche'

KRC Genk boekte zondagnamiddag een deugddoende zege tegen Club Brugge, nadat het een 0-2-achterstand nog wist om te buigen in een 3-2-overwinning. Die driepunter was zeer welkom. Niet alleen omwille van de pijnlijke nederlaag van vorige week op OHL, maar ook door de vele transferperikelen die de Limburgers teisteren.

Tolu Arokodare zou interesse genieten van Trabzonspor, terwijl Alieu Fadera een opvallende afwezige in de wedstrijdselectie was. De flankaanvaller zou op het punt staan om een transfer naar Como af te ronden. Daarnaast was er ook opnieuw geen spoor te bekennen van Matias Galarza.

LEES OOK: Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Galarza zonder toestemming naar Argentinië

De Argentijnse middenvelder is al de hele zomer het middelpunt van een heuse transfersoap en daarom doet Thorsten Fink geen beroep op hem. Galarza wordt het hof gemaakt door Boca Juniors, maar dat kwam nooit met een bod dat Genk kon overtuigen.

De laatste tijd bleef het wat stil in dat dossier, maar nu is er een opmerkelijke nieuwe wending. Volgens Argentijnse media is Galarza immers teruggekeerd naar zijn thuisland, zonder toestemming van Genk.

Geen contact meer met Boca Juniors

Dat zou de 22-jarige gedaan hebben uit onvrede over het uitblijven van een transfer en daardoor lijkt hij helemaal op ramkoers te liggen met Genk. Het is niet duidelijk hoe het nu verder moet. Ook omdat Boca zich voorlopig zeer stil houdt.

Zij zouden geen contact meer gehad hebben met Genk sinds hun laatste aanbod enkele weken geleden geweigerd werd. Daarmee lijkt het dossier van Galarza helemaal in een impasse beland te zijn. De speler ligt in principe nog tot 2026 onder contract, maar hij lijkt zich stilaan onmogelijk te maken.

Zal Galarza nog terugkeren bij Genk?

Meest recent

Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

1
1
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

13
13
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

34
34
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

99
99
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

70
70
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

37
37
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

44
44
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

26
26
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

35
35
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

102
102
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

145
145
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

272
272
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

312
312
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

132
132
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

154
154
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

464
464
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

58
58
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

128
128
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

45
45
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

564
564
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

847
847
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

236
236
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

306
306
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

398
398
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

255
255

Meer sportnieuws