'Genk en Galarza helemaal op ramkoers na straffe demarche'

door
'Genk en Galarza helemaal op ramkoers na straffe demarche'

KRC Genk boekte zondagnamiddag een deugddoende zege tegen Club Brugge, nadat het een 0-2-achterstand nog wist om te buigen in een 3-2-overwinning. Die driepunter was zeer welkom. Niet alleen omwille van de pijnlijke nederlaag van vorige week op OHL, maar ook door de vele transferperikelen die de Limburgers teisteren.

Tolu Arokodare zou interesse genieten van Trabzonspor, terwijl Alieu Fadera een opvallende afwezige in de wedstrijdselectie was. De flankaanvaller zou op het punt staan om een transfer naar Como af te ronden. Daarnaast was er ook opnieuw geen spoor te bekennen van Matias Galarza.

LEES OOK: Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Galarza zonder toestemming naar Argentinië

De Argentijnse middenvelder is al de hele zomer het middelpunt van een heuse transfersoap en daarom doet Thorsten Fink geen beroep op hem. Galarza wordt het hof gemaakt door Boca Juniors, maar dat kwam nooit met een bod dat Genk kon overtuigen.

De laatste tijd bleef het wat stil in dat dossier, maar nu is er een opmerkelijke nieuwe wending. Volgens Argentijnse media is Galarza immers teruggekeerd naar zijn thuisland, zonder toestemming van Genk.

Geen contact meer met Boca Juniors

Dat zou de 22-jarige gedaan hebben uit onvrede over het uitblijven van een transfer en daardoor lijkt hij helemaal op ramkoers te liggen met Genk. Het is niet duidelijk hoe het nu verder moet. Ook omdat Boca zich voorlopig zeer stil houdt.

Zij zouden geen contact meer gehad hebben met Genk sinds hun laatste aanbod enkele weken geleden geweigerd werd. Daarmee lijkt het dossier van Galarza helemaal in een impasse beland te zijn. De speler ligt in principe nog tot 2026 onder contract, maar hij lijkt zich stilaan onmogelijk te maken.

Zal Galarza nog terugkeren bij Genk?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

33
33
Vandenbempt vreest voor Courtois: "Tielemans achterna"

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

18
18
Enorm drama voor Kasper Schmeichel: einde carrière?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

35
35
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

25
25
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

52
52
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

88
88
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

72
72
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

78
78
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

62
62
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

213
213
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

146
146
Taravel laat zich gelden: drie slachtoffers in selectie RSCA

Nu in Letland een oplossing is gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

465
465
Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

175
175
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

419
419
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

410
410
‘Anderlecht zet alles op alles: toptransfer op de nummer 10’

Anderlecht maakt werk van extra creativiteit op de nummer 10. Paars-wit volgt een offensieve ...

317
317
VAR-fiasco in JPL: Lardot geeft flagrante fout toe

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

281
281
'Transfergevecht Karetsas barst los: bod van 30 miljoen'

KRC Genk staat voor tweede seizoensbepalende duels tegen SC Freiburg en La Louvière. De ...

178
178
Rudi Garcia onder vuur: "Raadsel waarom hij niet speelt"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

264
264
Africa Cup-bom zorgt voor schokgolf: Senegal in alle staten

Het Afrikaanse voetbal staat sinds dinsdagavond in rep en roer. Twee maanden na de verloren finale ...

173
173
Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

118
118
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

115
115
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

85
85
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

353
353
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

586
586

Meer sportnieuws