'Genk en Galarza helemaal op ramkoers na straffe demarche'

door
'Genk en Galarza helemaal op ramkoers na straffe demarche'

KRC Genk boekte zondagnamiddag een deugddoende zege tegen Club Brugge, nadat het een 0-2-achterstand nog wist om te buigen in een 3-2-overwinning. Die driepunter was zeer welkom. Niet alleen omwille van de pijnlijke nederlaag van vorige week op OHL, maar ook door de vele transferperikelen die de Limburgers teisteren.

Tolu Arokodare zou interesse genieten van Trabzonspor, terwijl Alieu Fadera een opvallende afwezige in de wedstrijdselectie was. De flankaanvaller zou op het punt staan om een transfer naar Como af te ronden. Daarnaast was er ook opnieuw geen spoor te bekennen van Matias Galarza.

LEES OOK: Plotse ommekeer Genk: Hayen ziet grote verandering

Galarza zonder toestemming naar Argentinië

De Argentijnse middenvelder is al de hele zomer het middelpunt van een heuse transfersoap en daarom doet Thorsten Fink geen beroep op hem. Galarza wordt het hof gemaakt door Boca Juniors, maar dat kwam nooit met een bod dat Genk kon overtuigen.

De laatste tijd bleef het wat stil in dat dossier, maar nu is er een opmerkelijke nieuwe wending. Volgens Argentijnse media is Galarza immers teruggekeerd naar zijn thuisland, zonder toestemming van Genk.

Geen contact meer met Boca Juniors

Dat zou de 22-jarige gedaan hebben uit onvrede over het uitblijven van een transfer en daardoor lijkt hij helemaal op ramkoers te liggen met Genk. Het is niet duidelijk hoe het nu verder moet. Ook omdat Boca zich voorlopig zeer stil houdt.

Zij zouden geen contact meer gehad hebben met Genk sinds hun laatste aanbod enkele weken geleden geweigerd werd. Daarmee lijkt het dossier van Galarza helemaal in een impasse beland te zijn. De speler ligt in principe nog tot 2026 onder contract, maar hij lijkt zich stilaan onmogelijk te maken.

Zal Galarza nog terugkeren bij Genk?

Meest recent

Heftig beeld: Leko pakt speler in volle match bruut aan

Club Brugge heeft zondagmiddag de drie punten gepakt in de derby tegen Cercle Brugge. Maar van ...

33
33
Club overtuigt niet maar wint nipt in uitgesneeuwde derby

Club Brugge heeft zondagmiddag optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij leider Union SG. ...

70
70
Kompany huivert: enorme Neuer-domper bij Bayern

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

31
31
Volckaert verklapt: zo reageerde De Mil na cruciale zege

AA Gent heeft zaterdagavond een gouden zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Offs. De ...

52
52
"Rampzalig" - grote schlemiel afgemaakt bij pover Club

Daags voor de komst van Atlético Madrid in de Champions League, moest Club Brugge eerst nog ...

193
193
Nieuwe bondscoach na WK? Garcia-afspraak onthuld

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

270
270
Nog groter boegbeeld: Real fêteert Courtois na straffe mijlpaal

Real Madrid heeft zaterdagavond voorlopig weer beslag gelegd op de leidersplaats in La Liga. De ...

64
64
Transferdeal Club en Barça? Makelaar doet boekje open

Club Brugge KV wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten vanuit de eigen opleiding richting ...

144
144
Plotse ommekeer Genk: Hayen ziet grote verandering

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

398
398
Anderlecht compleet verrast over Ndiaye en Vazquez

Bij RSC Anderlecht lieten ze in januari een aantal spelers gaan. Moussa Ndiaye trok naar Schalke 04, ...

568
568
Cercle-Club: Leko zet twee smaakmakers op de bank

Om 13u30 werken Cercle Brugge en Club Brugge de Brugse derby af. Cercle kan maar best winnen na de ...

142
142
'Anderlecht krijgt fikse tegenvaller in dossier Schreuder'

RSC Anderlecht krijgt af te rekenen met heel wat problemen in het dossier van de nieuwe trainer. Ook ...

616
616
TRANSFERUURTJE: Club en STVV vrezen, Fink verrast iedereen

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

162
162
Bizar: Mokio ondanks doelpunt afgemaakt bij Ajax

Ajax won overtuigend van Fortuna Sittard in de Eredivisie. De Amsterdammers mochten vooral hun ...

84
84
'Defensieproblemen Duivels: onverwachte optie Garcia'

Bondscoach Rudi Garcia zit maanden voor de start van het WK 2026 met de handen in het haar. De ene ...

29
29
Anderlecht krijgt volle laag: “Hysterisch en overdreven”

RSC Anderlecht kende enkele woelige weken met ontslagen en slechte resultaten. Besnik Hasi, Lucas ...

522
522
Hommeles bij KV Mechelen: ploegmakkers schieten elkaar af

KV Mechelen kwam twee keer op voorsprong tegen KRC Genk, maar alsnog ging Malinwa in eigen huis ...

537
537
Code rood bij Charleroi: aanvoerder slaat ferm op tafel

Sporting Charleroi zat onder coach Hans Cornelis in een positieve flow, maar de afgelopen weken ...

107
107
België vs Nederland bij Ajax: “Toch niet zo dom…”

De Belgische pionnen bij Ajax schitterden tegen Fortuna Sittard. Jorthy Mokio, Rayane Bounida en ...

57
57
Kane wil fameus record laten sneuvelen dankzij Kompany

Bayern München won dit weekend bijzonder makkelijk met 0-3 van Werder Bremen. Harry Kane was de ...

98
98
RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

292
292
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

142
142
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

131
131
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

332
332
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

167
167

Meer sportnieuws