'Genk gaat all-in voor vervangers Galarza & El Khannouss'

door
'Genk gaat all-in voor vervangers Galarza & El Khannouss'

KRC Genk sloeg vroeg toe op de transfermarkt, maar toch lijkt er de komende weken vooral langs uitgaande zijde nog wel wat te gebeuren bij de Limburgers. Ondanks de vrij ruime kern waarover Thorsten Fink nu al kan beschikken gaat Dimitri de Condé in dat geval ook zelf weer op zoek naar vers bloed.

Mike Penders blijft na zijn lucratieve overstap naar Chelsea nog een jaartje langer op post in de Cegeka Arena, waar een aantal sterkhouders daarentegen nadrukkelijk naar de exit lonken. Zo tracht Matias Galarza, op wie Fink intussen niet meer rekent, al een tijdje een transfer te forceren. Met succes, zo lijkt het.

LEES OOK: Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

Galarza out, Sattlberger in

Stilaan komt er tenslotte schot in de zaak rond de 22-jarige Argentijn, die voorlopig slechts een vijftal miljoen zou opleveren. Dan ligt de lat voor Bilal El Khannouss uiteraard een pak hoger. In zijn geval zou vooral de interesse van RB Leipzig alsmaar concreter worden, al wordt dat vanuit Duitsland wel stellig ontkend.

Niettemin is de kans erg groot dat El Khannouss straks andere oorden opzoekt, en Genk na Penders dus opnieuw langs de kassa passeert. Miljoenen die De Condé naar verluidt dan direct wil aanwenden om het middenveld, waar aanvoerder Bryan Heynen alweer in de lappenmand ligt, weer aanzienlijk te versterken.

Lemaréchal voor El Khannouss?

Bovenaan de verlanglijst staat Nikolas Sattlberger, voor wie Genk al serieus zou doordrukken. De onderhandelingen met diens huidige werkgever Rapid Wien, waar de 20-jarige Oostenrijker zijn laatste contractjaar ingaat, zijn alvast volop aan de gang. Zelf zou Sattlberger een overstap naar ons land ook zien zitten.

Als vervanger van El Khannouss denken De Condé en co volgens transferspecialist Sacha Tavolieri dan weer nog steeds aan Félix Lemaréchal, die vorig seizoen het mooie weer maakte bij Cercle Brugge. Vermits hij nog tot medio 2027 vastligt bij AS Monaco zou de 20-jarige Fransman allicht wel een pak duurder zijn.

Genk schrapt piste van Alzate

Zijn marktwaarde wordt tenslotte op een vijftal miljoen geschat. Afwachten dus of Genk, waar Fink nu rekent op jonkies Ibrahima Sory Bangoura en Konstantinos Karetsas, ook hem kan strikken. Over de vermeende interesse in Steven Alzate, nog zo'n oude bekende die op de radar zou staan, wordt niet meer gerept.

Wie zou de beste aanwinst zijn voor Genk?

Meest recent

'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

21
21
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

25
25
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

186
186
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

32
32
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

224
224
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

137
137
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

260
260
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

341
341
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

231
231
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

199
199
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

282
282
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

359
359
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

331
331
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

301
301
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

451
451
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

609
609
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

240
240
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

47
47
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

71
71
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

344
344
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

167
167
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

97
97
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

139
139
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

112
112
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

297
297

Meer sportnieuws