'Genk wendt Penders-miljoenen meteen aan voor transfer'

door
'Genk wendt Penders-miljoenen meteen aan voor transfer'

KRC Genk begon zijn seizoen zondag met een ontgoochelende 0-0 tegen Standard. Een lichtpuntje was wel het debuut van doelman Mike Penders, die meteen ook de nul hield. De 19-jarige jeugdinternational versiert meteen ook een toptransfer.

De voorbije dagen werd duidelijk dat Penders op weg was naar Chelsea, want de Blues zouden maar liefst 20 miljoen euro veil hebben voor de keeper. Die zou bovendien ook nog het seizoen op huurbasis in Genk mogen uitdoen.

LEES OOK: Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

Genk heeft mondeling akkoord voor Penders

Het Belang van Limburg meldt dat de clubs nu ook een mondeling akkoord bereikt hebben over de transfer, die zo weer wat dichterbij komt. Helemaal rond is ze echter nog lang niet, want er zal nog het nodige papierwerk geregeld moeten worden om de deal helemaal te beklinken.

Genk lijkt echter wel al plannen te maken om de onverwachte miljoenen uit te geven. Op het middenveld is er bijvoorbeeld wel versterking welkom, want daar lijkt Matias Galarza op vertrekken te staan. Zijn vervanger moet uit Oostenrijk komen.

Genk drukt door voor Sattlberger

Nog volgens HBvL drukt Genk immers door voor de komst van Nikolas Sattlberger, die al langer aan de Limburgers gelinkt wordt. De onderhandelingen met Rapid Wien zouden volop aan de gang zijn en de kans wordt ook groot geacht dat het tot een akkoord zal komen.

Sattlberger is immers aan zijn laatste contractjaar begonnen en wil liever vertrekken dan bijtekenen, waardoor Rapid geen buitensporige eisen kan stellen. Transfermartk schat dat de 20-jarige Oostenrijkse belofteninternational zowat 1,5 miljoen euro waard is.

Doet Genk goede zaken?

Meest recent

Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

2
2
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

8
8
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

46
46
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

10
10
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

104
104
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

91
91
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

110
110
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

36
36
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

48
48
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

565
565
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

269
269
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

526
526
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

426
426
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

291
291
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

129
129
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

111
111
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

349
349
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

185
185
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

285
285
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

348
348
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

50
50
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

120
120
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

196
196
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

644
644
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

180
180

Meer sportnieuws