'Genk wendt Penders-miljoenen meteen aan voor transfer'

door
'Genk wendt Penders-miljoenen meteen aan voor transfer'

KRC Genk begon zijn seizoen zondag met een ontgoochelende 0-0 tegen Standard. Een lichtpuntje was wel het debuut van doelman Mike Penders, die meteen ook de nul hield. De 19-jarige jeugdinternational versiert meteen ook een toptransfer.

De voorbije dagen werd duidelijk dat Penders op weg was naar Chelsea, want de Blues zouden maar liefst 20 miljoen euro veil hebben voor de keeper. Die zou bovendien ook nog het seizoen op huurbasis in Genk mogen uitdoen.

LEES OOK: KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Genk heeft mondeling akkoord voor Penders

Het Belang van Limburg meldt dat de clubs nu ook een mondeling akkoord bereikt hebben over de transfer, die zo weer wat dichterbij komt. Helemaal rond is ze echter nog lang niet, want er zal nog het nodige papierwerk geregeld moeten worden om de deal helemaal te beklinken.

Genk lijkt echter wel al plannen te maken om de onverwachte miljoenen uit te geven. Op het middenveld is er bijvoorbeeld wel versterking welkom, want daar lijkt Matias Galarza op vertrekken te staan. Zijn vervanger moet uit Oostenrijk komen.

Genk drukt door voor Sattlberger

Nog volgens HBvL drukt Genk immers door voor de komst van Nikolas Sattlberger, die al langer aan de Limburgers gelinkt wordt. De onderhandelingen met Rapid Wien zouden volop aan de gang zijn en de kans wordt ook groot geacht dat het tot een akkoord zal komen.

Sattlberger is immers aan zijn laatste contractjaar begonnen en wil liever vertrekken dan bijtekenen, waardoor Rapid geen buitensporige eisen kan stellen. Transfermartk schat dat de 20-jarige Oostenrijkse belofteninternational zowat 1,5 miljoen euro waard is.

Doet Genk goede zaken?

Meest recent

'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

10
10
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

72
72
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

164
164
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

37
37
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

97
97
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

103
103
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

77
77
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

86
86
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

78
78
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

156
156
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

113
113
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

579
579
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

465
465
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

164
164
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

160
160
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

208
208
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

28
28
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

261
261
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

177
177
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

146
146
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

217
217
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

61
61
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

88
88
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

352
352
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

301
301

Meer sportnieuws