'Genk wendt Penders-miljoenen meteen aan voor transfer'

door
'Genk wendt Penders-miljoenen meteen aan voor transfer'

KRC Genk begon zijn seizoen zondag met een ontgoochelende 0-0 tegen Standard. Een lichtpuntje was wel het debuut van doelman Mike Penders, die meteen ook de nul hield. De 19-jarige jeugdinternational versiert meteen ook een toptransfer.

De voorbije dagen werd duidelijk dat Penders op weg was naar Chelsea, want de Blues zouden maar liefst 20 miljoen euro veil hebben voor de keeper. Die zou bovendien ook nog het seizoen op huurbasis in Genk mogen uitdoen.

LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

Genk heeft mondeling akkoord voor Penders

Het Belang van Limburg meldt dat de clubs nu ook een mondeling akkoord bereikt hebben over de transfer, die zo weer wat dichterbij komt. Helemaal rond is ze echter nog lang niet, want er zal nog het nodige papierwerk geregeld moeten worden om de deal helemaal te beklinken.

Genk lijkt echter wel al plannen te maken om de onverwachte miljoenen uit te geven. Op het middenveld is er bijvoorbeeld wel versterking welkom, want daar lijkt Matias Galarza op vertrekken te staan. Zijn vervanger moet uit Oostenrijk komen.

Genk drukt door voor Sattlberger

Nog volgens HBvL drukt Genk immers door voor de komst van Nikolas Sattlberger, die al langer aan de Limburgers gelinkt wordt. De onderhandelingen met Rapid Wien zouden volop aan de gang zijn en de kans wordt ook groot geacht dat het tot een akkoord zal komen.

Sattlberger is immers aan zijn laatste contractjaar begonnen en wil liever vertrekken dan bijtekenen, waardoor Rapid geen buitensporige eisen kan stellen. Transfermartk schat dat de 20-jarige Oostenrijkse belofteninternational zowat 1,5 miljoen euro waard is.

Doet Genk goede zaken?

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

31
31
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

20
20
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

32
32
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

42
42
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

40
40
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

12
12
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

33
33
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

297
297
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

127
127
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

36
36
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

89
89
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

408
408
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

178
178
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

31
31
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

71
71
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

362
362
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

359
359
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

294
294
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

362
362
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

497
497
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

376
376
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

129
129
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

724
724

Meer sportnieuws