RB Leipzig reageert op geruchten over El Khannouss

door
RB Leipzig reageert op geruchten over El Khannouss

De kern van RB Leipzig krijgt dit seizoen een stevige Belgische toets. Loïs Openda brak vorig seizoen al potten bij de nummer vier uit de Bundesliga en mocht deze zomer ook Maarten Vandevoordt verwelkomen. De 22-jarige doelman maakte de langverwachte overstap van KRC Genk.

Leipzig sloot in april 2022 immers al een deal om Vandevoordt voor 10 miljoen over te nemen, maar pas twee jaar later maakte hij effectief de oversteek naar Duitsland. De voorbije dagen doken geruchten op dat hij er meteen een oud-ploegmaat zou kunnen verwelkomen.

RB Leipzig ontkent gesprekken met El Khannouss

Zo zou Bilal El Khannouss immers ook hoog op het verlanglijstje van Leipzig staan. De 20-jarige spelmaker mag deze zomer voor een slordige 30 miljoen euro vertrekken bij KRC Genk. Hij zou in Leipzig gezien worden als een mogelijke opvolger van Dani Olmo, die het hof gemaakt wordt door FC Barcelona.

Maar bij de Duitse club worden die geruchten nu staalhard ontkend. "Bilal is een uitstekende speler en hij heeft in België zijn stempel gedrukt. Het is echter een feit dat we momenteel volledig andere prioriteiten hebben", stelt sportief directeur Rouven Schröder immers bij Sky Sport. "Hij is op dit moment geen thema bij ons."

Toekomst blijft groot vraagteken

Het blijft dus afwachten waar de toekomst van El Khannouss zal liggen. Het leek vrijwel zeker dat hij deze zomer Genk zou gaan verlaten, maar een maand voor het sluiten van de transfermarkt blijft het opvallend stil rond zijn toekomst. Dat hij momenteel nog met Marokko aan de slag is op de Olympische Spelen, zal daarin wellicht meespelen.

Eind mei lonkte El Khannouss wel al zelf naar RB Leipzig nadat hij uitverkozen werd tot Talent van het Jaar op de Pro League Awards. Hij gaf toen aan dat hij een transfer naar Duitsland wel zou zien zitten en dat een reünie met Vandevoordt hem een leuk vooruitzicht leek.

Denk je dat El Khannouss nog bij Leipzig zal belanden?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

24
24
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

86
86
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

31
31
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

213
213
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

193
193
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

113
113
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

25
25
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

288
288
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

196
196
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

137
137
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

138
138
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

263
263
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

46
46
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

69
69
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

81
81
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

141
141
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

274
274
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

521
521
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

253
253
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

439
439
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

261
261
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

399
399
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

663
663

Meer sportnieuws