RB Leipzig reageert op geruchten over El Khannouss

door
RB Leipzig reageert op geruchten over El Khannouss

De kern van RB Leipzig krijgt dit seizoen een stevige Belgische toets. Loïs Openda brak vorig seizoen al potten bij de nummer vier uit de Bundesliga en mocht deze zomer ook Maarten Vandevoordt verwelkomen. De 22-jarige doelman maakte de langverwachte overstap van KRC Genk.

Leipzig sloot in april 2022 immers al een deal om Vandevoordt voor 10 miljoen over te nemen, maar pas twee jaar later maakte hij effectief de oversteek naar Duitsland. De voorbije dagen doken geruchten op dat hij er meteen een oud-ploegmaat zou kunnen verwelkomen.

LEES OOK: Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

RB Leipzig ontkent gesprekken met El Khannouss

Zo zou Bilal El Khannouss immers ook hoog op het verlanglijstje van Leipzig staan. De 20-jarige spelmaker mag deze zomer voor een slordige 30 miljoen euro vertrekken bij KRC Genk. Hij zou in Leipzig gezien worden als een mogelijke opvolger van Dani Olmo, die het hof gemaakt wordt door FC Barcelona.

Maar bij de Duitse club worden die geruchten nu staalhard ontkend. "Bilal is een uitstekende speler en hij heeft in België zijn stempel gedrukt. Het is echter een feit dat we momenteel volledig andere prioriteiten hebben", stelt sportief directeur Rouven Schröder immers bij Sky Sport. "Hij is op dit moment geen thema bij ons."

Toekomst blijft groot vraagteken

Het blijft dus afwachten waar de toekomst van El Khannouss zal liggen. Het leek vrijwel zeker dat hij deze zomer Genk zou gaan verlaten, maar een maand voor het sluiten van de transfermarkt blijft het opvallend stil rond zijn toekomst. Dat hij momenteel nog met Marokko aan de slag is op de Olympische Spelen, zal daarin wellicht meespelen.

Eind mei lonkte El Khannouss wel al zelf naar RB Leipzig nadat hij uitverkozen werd tot Talent van het Jaar op de Pro League Awards. Hij gaf toen aan dat hij een transfer naar Duitsland wel zou zien zitten en dat een reünie met Vandevoordt hem een leuk vooruitzicht leek.

Denk je dat El Khannouss nog bij Leipzig zal belanden?

Meest recent

'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

26
26
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

54
54
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

84
84
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

43
43
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

477
477
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

261
261
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

109
109
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

270
270
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

198
198
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

332
332
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

333
333
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

124
124
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

456
456
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

235
235
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

96
96
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

400
400
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

368
368
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

146
146
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

281
281
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

220
220
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

289
289
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

165
165
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

494
494
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

187
187

Meer sportnieuws