RB Leipzig reageert op geruchten over El Khannouss

door
RB Leipzig reageert op geruchten over El Khannouss

De kern van RB Leipzig krijgt dit seizoen een stevige Belgische toets. Loïs Openda brak vorig seizoen al potten bij de nummer vier uit de Bundesliga en mocht deze zomer ook Maarten Vandevoordt verwelkomen. De 22-jarige doelman maakte de langverwachte overstap van KRC Genk.

Leipzig sloot in april 2022 immers al een deal om Vandevoordt voor 10 miljoen over te nemen, maar pas twee jaar later maakte hij effectief de oversteek naar Duitsland. De voorbije dagen doken geruchten op dat hij er meteen een oud-ploegmaat zou kunnen verwelkomen.

RB Leipzig ontkent gesprekken met El Khannouss

Zo zou Bilal El Khannouss immers ook hoog op het verlanglijstje van Leipzig staan. De 20-jarige spelmaker mag deze zomer voor een slordige 30 miljoen euro vertrekken bij KRC Genk. Hij zou in Leipzig gezien worden als een mogelijke opvolger van Dani Olmo, die het hof gemaakt wordt door FC Barcelona.

Maar bij de Duitse club worden die geruchten nu staalhard ontkend. "Bilal is een uitstekende speler en hij heeft in België zijn stempel gedrukt. Het is echter een feit dat we momenteel volledig andere prioriteiten hebben", stelt sportief directeur Rouven Schröder immers bij Sky Sport. "Hij is op dit moment geen thema bij ons."

Toekomst blijft groot vraagteken

Het blijft dus afwachten waar de toekomst van El Khannouss zal liggen. Het leek vrijwel zeker dat hij deze zomer Genk zou gaan verlaten, maar een maand voor het sluiten van de transfermarkt blijft het opvallend stil rond zijn toekomst. Dat hij momenteel nog met Marokko aan de slag is op de Olympische Spelen, zal daarin wellicht meespelen.

Eind mei lonkte El Khannouss wel al zelf naar RB Leipzig nadat hij uitverkozen werd tot Talent van het Jaar op de Pro League Awards. Hij gaf toen aan dat hij een transfer naar Duitsland wel zou zien zitten en dat een reünie met Vandevoordt hem een leuk vooruitzicht leek.

Denk je dat El Khannouss nog bij Leipzig zal belanden?

Meest recent

Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

18
18
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

29
29
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

16
16
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

289
289
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

369
369
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

114
114
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

255
255
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

80
80
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

542
542
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

114
114
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

124
124
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

358
358
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

127
127
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

379
379
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

142
142
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

544
544
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

636
636
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

207
207
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

521
521
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

77
77
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

200
200
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

883
883
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

52
52
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

739
739
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373

Meer sportnieuws