RB Leipzig reageert op geruchten over El Khannouss

door
RB Leipzig reageert op geruchten over El Khannouss

De kern van RB Leipzig krijgt dit seizoen een stevige Belgische toets. Loïs Openda brak vorig seizoen al potten bij de nummer vier uit de Bundesliga en mocht deze zomer ook Maarten Vandevoordt verwelkomen. De 22-jarige doelman maakte de langverwachte overstap van KRC Genk.

Leipzig sloot in april 2022 immers al een deal om Vandevoordt voor 10 miljoen over te nemen, maar pas twee jaar later maakte hij effectief de oversteek naar Duitsland. De voorbije dagen doken geruchten op dat hij er meteen een oud-ploegmaat zou kunnen verwelkomen.

LEES OOK: 'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

RB Leipzig ontkent gesprekken met El Khannouss

Zo zou Bilal El Khannouss immers ook hoog op het verlanglijstje van Leipzig staan. De 20-jarige spelmaker mag deze zomer voor een slordige 30 miljoen euro vertrekken bij KRC Genk. Hij zou in Leipzig gezien worden als een mogelijke opvolger van Dani Olmo, die het hof gemaakt wordt door FC Barcelona.

Maar bij de Duitse club worden die geruchten nu staalhard ontkend. "Bilal is een uitstekende speler en hij heeft in België zijn stempel gedrukt. Het is echter een feit dat we momenteel volledig andere prioriteiten hebben", stelt sportief directeur Rouven Schröder immers bij Sky Sport. "Hij is op dit moment geen thema bij ons."

Toekomst blijft groot vraagteken

Het blijft dus afwachten waar de toekomst van El Khannouss zal liggen. Het leek vrijwel zeker dat hij deze zomer Genk zou gaan verlaten, maar een maand voor het sluiten van de transfermarkt blijft het opvallend stil rond zijn toekomst. Dat hij momenteel nog met Marokko aan de slag is op de Olympische Spelen, zal daarin wellicht meespelen.

Eind mei lonkte El Khannouss wel al zelf naar RB Leipzig nadat hij uitverkozen werd tot Talent van het Jaar op de Pro League Awards. Hij gaf toen aan dat hij een transfer naar Duitsland wel zou zien zitten en dat een reünie met Vandevoordt hem een leuk vooruitzicht leek.

Denk je dat El Khannouss nog bij Leipzig zal belanden?

Meest recent

'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

85
85
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

217
217
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

823
823
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

326
326
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

546
546
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

238
238
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

366
366
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

830
830
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

418
418
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

457
457
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

83
83
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

55
55
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

334
334
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

124
124
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

111
111
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

21
21
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

92
92
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

470
470
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

65
65
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

942
942
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

128
128
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

138
138
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

460
460
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

214
214
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

778
778

Meer sportnieuws