'Genk werkt na Penders al aan volgende megatransfer'

694 stemmen
'Genk werkt na Penders al aan volgende megatransfer'

Het lijkt erop dat de kassa in de komende dagen onverwacht zal rinkelen bij KRC Genk, want de club lijkt op het punt te staan om Mike Penders voor veel geld te verkopen. De piepjonge doelman lijkt amper enkele dagen na zijn debuut op het hoogste niveau voor een slordige 20 miljoen euro naar Chelsea te vertrekken. Er is bovendien nog meer op til in de Cegeka Arena.

Genk zal immers ook nog cashen op enkele spelers van wie een vertrek deze zomer wél verwacht werd. Zo lijkt de transfersoap rond Matias Galarza bijvoorbeeld eindelijk zijn ontknoping te naderen. Daarnaast is er ook nog het dossier van Bilal El Khannouss.

De voorbije maanden leek het een zekerheid dat de 20-jarige spelmaker een stap hogerop zou gaan zetten, maar de voorbije maanden bleef het toch vrij stil rond een mogelijke transfer. Sacha Tavolieri verzekert echter dat er achter de schermen nog steeds aan een deal gewerkt wordt.

LEES OOK: Thorup komt met update over Smets en El Ouahdi

RB Leipzig blijft azen op El Khannouss

Met name RB Leipzig zou nog steeds vol aan de mouw van El Khannouss trekken. De Duitse topclub heeft een goede band met het Genkse bestuur nadat ze eerder al Maarten Vandevoordt kwamen ophalen en ze zouden bovendien ook bereid zijn om grotendeels aan de eisen van de Limburgers te voldoen.

Aanvankelijk droomde Genk ervan om het Belgische transferrecord te verbreken, maar nu lijkt het er eerder op dat de clubs elkaar zullen vinden voor een transfersom rond de 30 miljoen euro. Witte rook hoeft er echter nog niet meteen verwacht te worden, want er liggen nog enkele struikelblokken in de weg.

Leipzig moet eerst Olmo verkopen

El Khannouss is momenteel immers nog met Marokko aan de slag op de Olympische Spelen, terwijl Leipzig ook pas echt in actie kan schieten eens Dani Olmo verkocht is. De Spaanse EK-held wordt vooral door FC Barcelona het hof gemaakt, maar het bod van de Catalanen ligt voorlopig nog veel te laag voor Leipzig.

Genk kan voorlopig dus ook nog de kat uit de boom kijken wat betreft een vervanger. In afwezigheid van El Khannouss lijkt Konstantinos Karetsas alvast helemaal door te breken. Maar Genk zou ook nog steeds een oogje houden op Félix Lemaréchal, die vorig seizoen indruk maakte bij Cercle Brugge. De Franse middenvelder keerde deze zomer wel terug naar AS Monaco.

Zou 30 miljoen euro een mooie prijs zijn voor El Khannouss?

Meest recent

'Union slaat weer toe met typische transfer'

Union is zijn seizoen meteen begonnen met een prijs, want het pakte vrijdag de Supercup ten nadele ...

36
36
'Club voelt zich gesterkt en legt nieuw bod neer'

Het zijn bij Club Brugge drukke dagen wat betreft transfers. Met Jesse Bisiwu (FC Barcelona) en ...

183
183
'Talbi maakt alweer verrassende transfer'

Club Brugge stuurt de laatste jaren alsmaar meer zijn zonen uit, ook uit de eigen jeugdopleiding. ...

86
86
Thorup komt met update over Smets en El Ouahdi

KRC Genk beleefde een lastige voorbereiding, met in de laatste wedstrijden stevige pandoeringen ...

241
241
Ajax-trainer neemt standpunt in over transfer Godts

Het zag er de hele zomer naar uit dat Mika Godts na een knaljaar gewoon bij Ajax zou blijven, maar ...

78
78
Bisiwu spreekt voor eerst bij Barça: "Dat wordt mijn rol"

FC Barcelona heeft deze week de derde Belg uit zijn clubgeschiedenis aangetrokken. De voetsporen van ...

74
74
'Standard wil uitpakken met oud doelwit Anderlecht'

Standard was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. De Rouches haalden tot dusver al zeven ...

155
155
Union keihard: grote namen en 4(!) nieuwkomers niet op lijst

Union begon vrijdag goed aan zijn seizoen, want na strafschoppen wist het de Supercup van Club ...

132
132
Cristiano Ronaldo versiert de 'transfer' van zijn leven

Cristiano Ronaldo beleefde een wisselvallig WK met Portugal. De Portugese vedette liet nog geregeld ...

118
118
Olise naar Real Madrid? Eberl komt met statement

Bayern München is voorlopig klaar met zijn transferhuiswerk. Er gaat wel nog volk de club ...

120
120
Probleemdossier bij Anderlecht: "Nog niet over voor hem"

Bij RSC Anderlecht gaat er in- en uitgaand nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt. ...

380
380
Raman staat voor immense uitdaging: "3 tegen 1..."

Benito Raman wil komend seizoen komaf maken met een moeilijke periode. De aanvaller van KV Mechelen ...

136
136
'Transferstunt Anderlecht: ex-Antwerp-ster met monsterloon'

Anderlecht werkt aan een opvallend transferdossier op de Spaanse markt. Paars-wit heeft een ...

552
552
'PSG haalt na Godts ook ex-smaakmaker JPL'

PSG gaat wellicht Mika Godts wegplukken bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is niet de laatste ...

87
87
Kampioen en tweede in JPL gekend? "Zij worden één en twee"

De Jupiler Pro League opent zijn deuren weer. Komend weekend start het nieuwe seizoen. Bij De Zondag ...

415
415
'Transfergevecht dreigt tussen Anderlecht en Standard'

RSC Anderlecht en Standard worden aan heel veel spelers gelinkt. Beide clubs worden ook vaak ...

292
292
'Club ontketent oorlog: miljoenentarget boycot trainingen'

Club Brugge blijft werken aan de komst van een nieuwe flankaanvaller. Die zoektocht loopt behoorlijk ...

1015
1015
'Grote De Bruyne-schok: spraakmakende transfer op tafel'

Kevin De Bruyne geniet momenteel met volle teugen van zijn vakantieperiode. Ondertussen wordt volop ...

298
298
'Supertransfer Mika Godts: eerste bod van 45 miljoen'

Mika Godts is op weg naar een bijzonder mooie transfer. In de afgelopen dagen raakte bekend dat ...

72
72
Trossard maakt veel emoties los met mysterieuze boodschap

Leandro Trossard kende een sterk WK met de Rode Duivels en is helemaal klaar voor een nieuw ...

124
124
'Club Brugge heeft beet: vierde aanwinst gespot in Brugge'

Club Brugge moest vrijdagavond na strafschoppen zijn meerdere erkennen in de supercup tegen Union ...

1056
1056
'Antwerp gaat voor stunt: huurbod op Overmars-bekende'

Nu de overname is beklonken, heeft Antwerp FC de inhaalbeweging ingezet op de mercato. Maar de Great ...

634
634
'PSG pakt weer uit: wereldkampioen naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain kroonde zich in de voorbije twee seizoen telkens tot eindwinnaar in de Champions ...

125
125
Antwerp gaat nipt onderuit, extra vertrekker bij Union

Binnen een week trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. Antwerp FC ...

85
85
'Club krijgt groen licht: peperdure aanwinst onderweg'

Club Brugge heeft zondagmiddag het vertrek van Raphael Onyedika wereldkundig gemaakt. Sportief ...

875
875

Meer sportnieuws