'Genk werkt na Penders al aan volgende megatransfer'

door
'Genk werkt na Penders al aan volgende megatransfer'

Het lijkt erop dat de kassa in de komende dagen onverwacht zal rinkelen bij KRC Genk, want de club lijkt op het punt te staan om Mike Penders voor veel geld te verkopen. De piepjonge doelman lijkt amper enkele dagen na zijn debuut op het hoogste niveau voor een slordige 20 miljoen euro naar Chelsea te vertrekken. Er is bovendien nog meer op til in de Cegeka Arena.

Genk zal immers ook nog cashen op enkele spelers van wie een vertrek deze zomer wél verwacht werd. Zo lijkt de transfersoap rond Matias Galarza bijvoorbeeld eindelijk zijn ontknoping te naderen. Daarnaast is er ook nog het dossier van Bilal El Khannouss.

De voorbije maanden leek het een zekerheid dat de 20-jarige spelmaker een stap hogerop zou gaan zetten, maar de voorbije maanden bleef het toch vrij stil rond een mogelijke transfer. Sacha Tavolieri verzekert echter dat er achter de schermen nog steeds aan een deal gewerkt wordt.

LEES OOK: Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

RB Leipzig blijft azen op El Khannouss

Met name RB Leipzig zou nog steeds vol aan de mouw van El Khannouss trekken. De Duitse topclub heeft een goede band met het Genkse bestuur nadat ze eerder al Maarten Vandevoordt kwamen ophalen en ze zouden bovendien ook bereid zijn om grotendeels aan de eisen van de Limburgers te voldoen.

Aanvankelijk droomde Genk ervan om het Belgische transferrecord te verbreken, maar nu lijkt het er eerder op dat de clubs elkaar zullen vinden voor een transfersom rond de 30 miljoen euro. Witte rook hoeft er echter nog niet meteen verwacht te worden, want er liggen nog enkele struikelblokken in de weg.

Leipzig moet eerst Olmo verkopen

El Khannouss is momenteel immers nog met Marokko aan de slag op de Olympische Spelen, terwijl Leipzig ook pas echt in actie kan schieten eens Dani Olmo verkocht is. De Spaanse EK-held wordt vooral door FC Barcelona het hof gemaakt, maar het bod van de Catalanen ligt voorlopig nog veel te laag voor Leipzig.

Genk kan voorlopig dus ook nog de kat uit de boom kijken wat betreft een vervanger. In afwezigheid van El Khannouss lijkt Konstantinos Karetsas alvast helemaal door te breken. Maar Genk zou ook nog steeds een oogje houden op Félix Lemaréchal, die vorig seizoen indruk maakte bij Cercle Brugge. De Franse middenvelder keerde deze zomer wel terug naar AS Monaco.

Zou 30 miljoen euro een mooie prijs zijn voor El Khannouss?

Meest recent

Benfica-Real: Spaanse pers dropt straffe woorden over Courtois

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd compleet overschaduwd door de rel ...

14
14
‘Plottwist bij Anderlecht: controversiële TD op komst’

Anderlecht zoekt een nieuwe technisch directeur, en één kandidaat zorgt nu al voor ...

61
61
Vinicius-rel escaleert: Courtois gooit feiten op tafel

Real Madrid heeft dinsdag een behoorlijke optie op de 1/8ste finales van de Champions League ...

65
65
Club-Atlético: Leko laat opvallende naam uit basiself

Club Brugge moet woensdagavond opnieuw vol aan de bak in de Champions League. In de tussenronde op ...

84
84
Mourinho komt met straffe beschuldiging na nederlaag

De wedstrijd tussen Benfica en Real Madrid was dinsdagavond dé blikvanger in de Champions ...

125
125
Racismerel Vinicius: Real-spelers onthullen exacte woorden

Real Madrid heeft dinsdagavond revanche genomen op Benfica voor de nederlaag van enkele weken ...

112
112
Real moet zwoegen voor zege, baalavond voor Pocognoli

Dinsdagavond stonden er in de Champions League nog drie heenwedstrijden in de play-offs op het ...

27
27
'Anderlecht pakt door: deze naam prioriteit voor TD'

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank, zo bleek zondag nogmaals met de zwakke 0-0 ...

331
331
Benfica-Real stilgelegd: Vinicius stapt van het veld

Drie weken na hun thriller op de slotspeeldag van de league phase staan Benfica en Real Madrid ...

96
96
Simeone zwaar op zijn hoede voor Club: "Complete ploeg"

Vorig seizoen schopte Club Brugge het knap tot de achtste finales van de Champions League. Deze ...

62
62
'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

157
157
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

111
111
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

63
63
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

350
350
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

809
809
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

568
568
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

438
438
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

381
381
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

265
265
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

656
656
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

282
282
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

93
93
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

352
352
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

90
90
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

466
466

Meer sportnieuws