'Genk werkt na Penders al aan volgende megatransfer'

door
'Genk werkt na Penders al aan volgende megatransfer'

Het lijkt erop dat de kassa in de komende dagen onverwacht zal rinkelen bij KRC Genk, want de club lijkt op het punt te staan om Mike Penders voor veel geld te verkopen. De piepjonge doelman lijkt amper enkele dagen na zijn debuut op het hoogste niveau voor een slordige 20 miljoen euro naar Chelsea te vertrekken. Er is bovendien nog meer op til in de Cegeka Arena.

Genk zal immers ook nog cashen op enkele spelers van wie een vertrek deze zomer wél verwacht werd. Zo lijkt de transfersoap rond Matias Galarza bijvoorbeeld eindelijk zijn ontknoping te naderen. Daarnaast is er ook nog het dossier van Bilal El Khannouss.

De voorbije maanden leek het een zekerheid dat de 20-jarige spelmaker een stap hogerop zou gaan zetten, maar de voorbije maanden bleef het toch vrij stil rond een mogelijke transfer. Sacha Tavolieri verzekert echter dat er achter de schermen nog steeds aan een deal gewerkt wordt.

LEES OOK: Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

RB Leipzig blijft azen op El Khannouss

Met name RB Leipzig zou nog steeds vol aan de mouw van El Khannouss trekken. De Duitse topclub heeft een goede band met het Genkse bestuur nadat ze eerder al Maarten Vandevoordt kwamen ophalen en ze zouden bovendien ook bereid zijn om grotendeels aan de eisen van de Limburgers te voldoen.

Aanvankelijk droomde Genk ervan om het Belgische transferrecord te verbreken, maar nu lijkt het er eerder op dat de clubs elkaar zullen vinden voor een transfersom rond de 30 miljoen euro. Witte rook hoeft er echter nog niet meteen verwacht te worden, want er liggen nog enkele struikelblokken in de weg.

Leipzig moet eerst Olmo verkopen

El Khannouss is momenteel immers nog met Marokko aan de slag op de Olympische Spelen, terwijl Leipzig ook pas echt in actie kan schieten eens Dani Olmo verkocht is. De Spaanse EK-held wordt vooral door FC Barcelona het hof gemaakt, maar het bod van de Catalanen ligt voorlopig nog veel te laag voor Leipzig.

Genk kan voorlopig dus ook nog de kat uit de boom kijken wat betreft een vervanger. In afwezigheid van El Khannouss lijkt Konstantinos Karetsas alvast helemaal door te breken. Maar Genk zou ook nog steeds een oogje houden op Félix Lemaréchal, die vorig seizoen indruk maakte bij Cercle Brugge. De Franse middenvelder keerde deze zomer wel terug naar AS Monaco.

Zou 30 miljoen euro een mooie prijs zijn voor El Khannouss?

Meest recent

Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

3
3
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

0
0
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

39
39
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

65
65
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

109
109
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

416
416
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

100
100
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

78
78
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

200
200
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

54
54
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

64
64
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

58
58
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

177
177
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

104
104
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

111
111
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

648
648
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

137
137
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

508
508
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

649
649
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

88
88
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

166
166
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

272
272
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

30
30
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

127
127

Meer sportnieuws