'Genk werkt na Penders al aan volgende megatransfer'

694 stemmen
'Genk werkt na Penders al aan volgende megatransfer'

Het lijkt erop dat de kassa in de komende dagen onverwacht zal rinkelen bij KRC Genk, want de club lijkt op het punt te staan om Mike Penders voor veel geld te verkopen. De piepjonge doelman lijkt amper enkele dagen na zijn debuut op het hoogste niveau voor een slordige 20 miljoen euro naar Chelsea te vertrekken. Er is bovendien nog meer op til in de Cegeka Arena.

Genk zal immers ook nog cashen op enkele spelers van wie een vertrek deze zomer wél verwacht werd. Zo lijkt de transfersoap rond Matias Galarza bijvoorbeeld eindelijk zijn ontknoping te naderen. Daarnaast is er ook nog het dossier van Bilal El Khannouss.

De voorbije maanden leek het een zekerheid dat de 20-jarige spelmaker een stap hogerop zou gaan zetten, maar de voorbije maanden bleef het toch vrij stil rond een mogelijke transfer. Sacha Tavolieri verzekert echter dat er achter de schermen nog steeds aan een deal gewerkt wordt.

LEES OOK: KRC Genk in spoor van Club Brugge: héél straffe cijfers

RB Leipzig blijft azen op El Khannouss

Met name RB Leipzig zou nog steeds vol aan de mouw van El Khannouss trekken. De Duitse topclub heeft een goede band met het Genkse bestuur nadat ze eerder al Maarten Vandevoordt kwamen ophalen en ze zouden bovendien ook bereid zijn om grotendeels aan de eisen van de Limburgers te voldoen.

Aanvankelijk droomde Genk ervan om het Belgische transferrecord te verbreken, maar nu lijkt het er eerder op dat de clubs elkaar zullen vinden voor een transfersom rond de 30 miljoen euro. Witte rook hoeft er echter nog niet meteen verwacht te worden, want er liggen nog enkele struikelblokken in de weg.

Leipzig moet eerst Olmo verkopen

El Khannouss is momenteel immers nog met Marokko aan de slag op de Olympische Spelen, terwijl Leipzig ook pas echt in actie kan schieten eens Dani Olmo verkocht is. De Spaanse EK-held wordt vooral door FC Barcelona het hof gemaakt, maar het bod van de Catalanen ligt voorlopig nog veel te laag voor Leipzig.

Genk kan voorlopig dus ook nog de kat uit de boom kijken wat betreft een vervanger. In afwezigheid van El Khannouss lijkt Konstantinos Karetsas alvast helemaal door te breken. Maar Genk zou ook nog steeds een oogje houden op Félix Lemaréchal, die vorig seizoen indruk maakte bij Cercle Brugge. De Franse middenvelder keerde deze zomer wel terug naar AS Monaco.

Zou 30 miljoen euro een mooie prijs zijn voor El Khannouss?

Meest recent

Antwerp heeft oude bekende helemaal beet

Bij Antwerp moesten ze deze zomer veel geduld tonen door de onzekere situatie op bestuursniveau. Met ...

44
44
'Club Brugge heeft volgende Braziliaanse parel op het oog'

Bij Club Brugge staat de teller tot dusver op drie nieuwe spelers deze zomer, al lijkt er met ...

100
100
'PSG heeft eerste topaanwinst van de zomer beet'

Afgelopen seizoen wist Paris Saint-Germain voor de tweede keer op rij de Champions League in de ...

25
25
Ronald Koeman brengt boodschap die iedereen diep raakt

Ronald Koeman heeft op Instagram een opvallend en emotioneel bericht gedeeld dat veel verder gaat ...

67
67
'Cercle krijgt toptalent ter beschikking van Monaco'

Een dikke week voor de start van de competitie is Cercle Brugge nog zeer druk in de weer op de ...

98
98
'Leegloop bij Union SG: vier sterkhouders vertrekken'

Union SG nam al afscheid van Christian Burgess en Kjell Scherpen, maar daar zal het niet stoppen. ...

172
172
'Sibierski rondt zeer bizarre transfer af'

Antoine Sibierski lijkt eindelijk een tandje bij te zetten op de transfermarkt. Oliver Antman werd ...

263
263
'Club Brugge haalt slag thuis: topclub haakt af na geweigerd bod'

Bij Club Brugge vertrekt er een halve basisploeg, waardoor de andere jongens wellicht geen transfer ...

352
352
KRC Genk in spoor van Club Brugge: héél straffe cijfers

KRC Genk is een club die al vele jaren enorme stappen voorwaarts zet. De transfer van Konstantinos ...

430
430
De Cat krijgt mokerslag: recordtransfer wordt gevangenis

Nathan De Cat is nog maar pas bij Hoffenheim, maar hij wordt meteen stevig aan banden gelegd. Zelfs ...

384
384
'Union SG verrast met komst ex-smaakmaker uit de JPL'

Union SG verkocht Kjell Scherpen aan Ipswich Town, dus er moet een nieuwe keeper naar het Dudenpark ...

147
147
Hoe Karetsas KRC Genk toch laat dromen van 40 miljoen euro

Konstantinos Karetsas zal weldra zijn transfer naar Borussia Dortmund afronden. KRC Genk passeert ...

124
124
Club Brugge neemt nieuwe start: andere aanpak is nodig

Club Brugge neemt het vrijdagavond in de supercup op tegen Union SG. Blauw-Zwart zal na vijf magere ...

659
659
Eerlijke Bruno speelt open kaart bij Anderlecht

D-day voor RSC Anderlecht. Winnen, op welke manier dan ook, is een must tegen Hammarby. De druk ...

270
270
'Anderlecht nu helemaal los: komst spelmaker in stroomversnelling'

RSC Anderlecht heeft zijn vierde zomeraanwinst binnen. Woensdagavond werd de Finse flankaanvaller ...

711
711
Club ziet transfer crashen: toptarget krijgt harde boodschap

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

614
614
Kompany kijkt op: drastische transferbeslissing Bayern

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

148
148
Witte rook: Anderlecht presenteert nieuwe topaanvaller

Nadat het eerder al versterking haalde voor de defensie en het middenveld, heeft RSC Anderlecht ook ...

798
798
Club haalt international binnen: transfersom valt lager uit

Club Brugge heeft zijn vierde aanwinst van de zomermercato zo goed als beet. Behoudens last-minute ...

500
500
Contract tot 2028: Janssen heeft opvallende nieuwe club

Met Vincent Janssen heeft de Jupiler Pro League één van zijn smaakmakers van de ...

125
125
Cercle strikt Belgische aanwinst, ook Charleroi versterkt middenveld

Nog anderhalve week te gaan en het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat van start. De ...

50
50
Onverwachte climax DAZN-soap: groot nieuws voor voetbalkijker

De Pro League kwam woensdag met groot nieuws naar buiten. Niet alleen onthulde het zijn nieuwe ...

737
737
'Club pakt fors uit: enorm bedrag voor vierde zomeraanwinst'

Club Brugge staat op punt om zijn achterhoede van een kwaliteitsinjectie te voorzien. Volgens ...

759
759
'Arsenal wil titel verlengen: monstersom voor PL-smaakmaker'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

207
207
‘Anderlecht slaat toe: geniale 10 met gouden linker’

Anderlecht zoekt deze zomer extra creativiteit en is daarbij op een opvallend spoor beland. Het ...

832
832

Meer sportnieuws