'Genk werkt na Penders al aan volgende megatransfer'

door
'Genk werkt na Penders al aan volgende megatransfer'

Het lijkt erop dat de kassa in de komende dagen onverwacht zal rinkelen bij KRC Genk, want de club lijkt op het punt te staan om Mike Penders voor veel geld te verkopen. De piepjonge doelman lijkt amper enkele dagen na zijn debuut op het hoogste niveau voor een slordige 20 miljoen euro naar Chelsea te vertrekken. Er is bovendien nog meer op til in de Cegeka Arena.

Genk zal immers ook nog cashen op enkele spelers van wie een vertrek deze zomer wél verwacht werd. Zo lijkt de transfersoap rond Matias Galarza bijvoorbeeld eindelijk zijn ontknoping te naderen. Daarnaast is er ook nog het dossier van Bilal El Khannouss.

De voorbije maanden leek het een zekerheid dat de 20-jarige spelmaker een stap hogerop zou gaan zetten, maar de voorbije maanden bleef het toch vrij stil rond een mogelijke transfer. Sacha Tavolieri verzekert echter dat er achter de schermen nog steeds aan een deal gewerkt wordt.

LEES OOK: 'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

RB Leipzig blijft azen op El Khannouss

Met name RB Leipzig zou nog steeds vol aan de mouw van El Khannouss trekken. De Duitse topclub heeft een goede band met het Genkse bestuur nadat ze eerder al Maarten Vandevoordt kwamen ophalen en ze zouden bovendien ook bereid zijn om grotendeels aan de eisen van de Limburgers te voldoen.

Aanvankelijk droomde Genk ervan om het Belgische transferrecord te verbreken, maar nu lijkt het er eerder op dat de clubs elkaar zullen vinden voor een transfersom rond de 30 miljoen euro. Witte rook hoeft er echter nog niet meteen verwacht te worden, want er liggen nog enkele struikelblokken in de weg.

Leipzig moet eerst Olmo verkopen

El Khannouss is momenteel immers nog met Marokko aan de slag op de Olympische Spelen, terwijl Leipzig ook pas echt in actie kan schieten eens Dani Olmo verkocht is. De Spaanse EK-held wordt vooral door FC Barcelona het hof gemaakt, maar het bod van de Catalanen ligt voorlopig nog veel te laag voor Leipzig.

Genk kan voorlopig dus ook nog de kat uit de boom kijken wat betreft een vervanger. In afwezigheid van El Khannouss lijkt Konstantinos Karetsas alvast helemaal door te breken. Maar Genk zou ook nog steeds een oogje houden op Félix Lemaréchal, die vorig seizoen indruk maakte bij Cercle Brugge. De Franse middenvelder keerde deze zomer wel terug naar AS Monaco.

Zou 30 miljoen euro een mooie prijs zijn voor El Khannouss?

Meest recent

'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

64
64
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

48
48
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

117
117
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

65
65
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

130
130
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

40
40
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

102
102
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

296
296
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

213
213
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

256
256
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

257
257
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

350
350
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

307
307
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

147
147
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

57
57
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

258
258
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

70
70
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

547
547
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

454
454
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

169
169
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

255
255
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

44
44
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

995
995
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

152
152
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

595
595

Meer sportnieuws