'Club Brugge neemt beslissing over exit Nusa & Vermant'

door
'Club Brugge neemt beslissing over exit Nusa & Vermant'

Behoudens verdere vertrekkers is Club Brugge op inkomend gebied naar verluidt al klaar met haar huiswerk op de zomermercato. Al mogen we toch nog wat uitgaand verkeer verwachten in Jan Breydel, waar het intussen stilaan duidelijk wordt wie wel of niet mag beschikken.

Nadat het al bijzonder snel toesloeg op de transfermarkt moet de landskampioen de ruime kern nu weer wat afslanken. Hoewel het zich opnieuw opmaakt voor een strijd op drie fronten wordt het anders drummen voor een plaatsje eens Nicky Hayen terug een beroep kan doen over zijn voltallige selectie. Vooral dan in het aanvallende compartiment.

LEES OOK: Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

Vertrouwen in Vermant

Behalve overbodige pionnen zoals Philip Zinckernagel, Roman Yaremchuk en Kamal Sowah, die net als Dedryck Boyata en Faitout Maouassa het liefst zo snel mogelijk worden gedumpt, staat daarom ook een sterkhouder als Andreas Skov Olsen in de etalage. Mits een aantrekkelijk bod mag hij net zoals Raphael Onyedika andere oorden opzoeken.

Ferran Jutglà daarentegen blijft, net zoals Maxim De Cuyper en Joel Ordoñez, ondanks de nodige interesse wellicht gewoon op post. Diep in de punt gaat hij de concurrentie aan met Gustaf Nilsson, terwijl ook Romeo Vermant hoopt op kansen. Samen met Chemsdine Talbi liet hij tijdens zijn invalbeurt in de Supercup tegen Union alvast van zich spreken.

Exit Nusa geen must

"Voor jonkies als Talbi en Vermant wordt het knokken voor speelminuten. Twee jeugdspelers waarop Club dit seizoen anderzijds wel rekent", merkt Het Laatste Nieuws op. Eerder werd Vermant nog aan NAC gelinkt, maar nadat hij vorig jaar aan Westerlo werd verhuurd wil de 20-jarige spits dit seizoen doorbreken bij Blauw-Zwart. Net als Antonio Nusa.

Terwijl de verkoop van Skov Olsen volgens HLN min of meer een must is blijkt zijn exit minder prangend of gewenst. Club hoopt vooral dat de 19-jarige blessurevrij kan blijven om zich terug in de kijker te spelen. Nadat zijn overstap naar Brentford in januari in het water viel omwille van medische perikelen moet Nusa zijn marktwaarde opnieuw opkrikken.

Club Brugge wil cashen

Dévy Rigaux beseft dat hij niet weer op een bod van 37 miljoen hoeft te rekenen, maar zal toch alleen genoegen nemen met de jackpot. "Elke optie is bespreekbaar, maar hij zal enkel tegen het juiste bedrag vertrekken. Club wil absoluut het onderste uit de kan halen. Zo niet blijft Nusa gewoon nog minstens zes maanden aan wal", besluit HLN namelijk.

Denkt u dat Nusa dit seizoen helemaal zal doorbreken bij Club?

Meest recent

Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Karl Vannieuwkerke staat bekend om zijn scherpe pen en vaste stem, maar deze week klonk er iets ...

0
0
Pakt La Louvière uit met icoon als opvolger Frutos?

Voor La Louvière zijn het woelige maanden geweest. De promovendus zag op enkele weken tijd ...

9
9
Onterechte rode kaart voor Anderlecht? De Cat sust

De zwakke reeks van Anderlecht werd donderdag verdergezet met een thuisnederlaag tegen Antwerp. ...

57
57
‘Club Brugge zet druk: Genk-topper is doelwit’

Club Brugge zet de druk erop: komende zomer wil blauw-zwart een nieuwe nummer zes binnenhalen. En ...

179
179
Union baalt: sterkhouder hint naar vertrek

Union is alweer bezig aan een straf seizoen. Het zag vorige zomer na het veroveren van de titel ...

16
16
Anderlecht op rand van afgrond? Coosemans reageert

Het ontslag van Besnik Hasi bracht donderdagavond nog geen zoden aan de dijk voor Anderlecht. Ook ...

47
47
Riemer duikt plots op bij Anderlecht: dit is de echte reden

Anderlecht is er donderdagavond niet in geslaagd om zich tegen Antwerp te herpakken. Het leed een ...

73
73
Ondanks zege: unanieme ontgoocheling bij Antwerp

Antwerp heeft donderdagavond een uitstekende uitgangspositie gepakt in de halve finale van de Croky ...

112
112
"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

321
321
Anderlecht benadeeld? Still vloekt na uitsluiting Sardella

RSC Anderlecht heeft zijn heenmatch in de halve finales van de Croky Cup tegen Antwerp FC met 0-1 ...

191
191
3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

291
291
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

77
77
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

336
336
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

131
131
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

161
161
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

892
892
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

179
179
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

53
53
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

320
320
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

1125
1125
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

224
224
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

189
189
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

133
133
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

46
46
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

804
804

Meer sportnieuws