Vermant spreekt duidelijke taal over Club Brugge-vertrek

1133 stemmen
Vermant spreekt duidelijke taal over Club Brugge-vertrek

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn seizoen op gang getrapt in de Supercup, maar ondertussen is Blauw-Zwart nog niet klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt. Zo staat onder meer een rechtsback op het verlanglijstje. En ook aan uitgaande zijde lijkt er nog wat beweging op komst.

Blauw-Zwart is momenteel bezig aan de eerste zomermercato sinds het vertrek van CEO Vincent Mannaert. En zijn opvolger(s) laten er duidelijk geen gras over groeien. Hoewel de transfermarkt nog meer dan anderhalve maand geopend is in ons land, tellen de Bruggelingen inmiddels al vier directe aanwinsten.

In de komende weken zal moeten blijken of daar hier en daar nog veel versterking bij komt. Maar op papier lijkt de selectie van coach Nicky Hayen op de meeste posities voldoende gewapend in de breedte, zeker als straks iedereen weer speelklaar is. Vooral in de voorlinie zijn de plaatsjes nu wel erg duur geworden.

LEES OOK: Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Nieuwe huurbeurt Vermant?

Naast nieuwkomers Christos Tzolis en Gustaf Nilsson, heeft Hayen immers ook de beschikking over Ferran Jutgla, Antonio Nusa en Philip Zinckernagel. Eerstdaags sluiten ook Andreas Skov Olsen en Michal Skoras weer aan. Jonkies Romeo Vermant, Victor Barbera en Chemsdine Talbi willen eveneens hun kans grijpen. Om maar te zwijgen van overbodige pionnen als Roman Yaremchuk en Kamal Sowah.

Het heeft er dan ook alle schijn dan in de komende weken nog (tijdelijk) afscheid genomen wordt van enkele aanvallers. Zo werd bijvoorbeeld gespeculeerd over een nieuwe huurbeurt van Vermant. jeugdproduct is weer terug na enkele maanden bij Westerlo en liet bij momenten goede dingen zien in de voorbereiding. Onder meer het NAC van coach Carl Hoefkens zou wel wat zien in de jonge spits.

Vechten voor kans

Maar voorlopig wil Vermant zelf van geen vertrek weten. Na zijn gretige invalbeurt in de Supercup, liet de 20-jarige verstaan dat hij wil vechten voor wat hij waard is bij Club Brugge. "Mijn toekomst ligt hier. Ik wil proberen de eerste wissel te worden. Dat wordt niet eenvoudig maar ik heb vertrouwen in mezelf en ga er voor knokken. Het is alleszins een voordeel voor mijzelf en de andere jonge spelers dat Nikcy Hayen trainer is. Hij kent ons goed", klonk het bij Het Nieuwsblad.

Club moet Vermant volop zijn kans geven ...

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

2
2
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

13
13
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

98
98
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

69
69
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

48
48
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

172
172
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

61
61
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

203
203
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

79
79
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

51
51
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

15
15
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

37
37
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

94
94
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

449
449
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

93
93
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

77
77
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

218
218
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

79
79
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

70
70
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

137
137
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

43
43
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

67
67
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

398
398
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

70
70

Meer sportnieuws