'Club wil grof geld: twee kampioenenmakers in vitrine'

1189 stemmen
'Club wil grof geld: twee kampioenenmakers in vitrine'

Titelverdediger Club Brugge opent aanstaande vrijdag het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met een thuismatch tegen KV Mechelen. Ondertussen is Blauw-Zwart echter ook nog actief op de transfermarkt. Vooral aan de uitgang mag nog heel wat beweging verwacht worden.

Blauw-Zwart is momenteel bezig aan de eerste zomermercato sinds het vertrek van CEO Vincent Mannaert. En zijn opvolger(s) laten er duidelijk geen gras over groeien. Hoewel de transfermarkt nog meer dan anderhalve maand geopend is in ons land, tellen de Bruggelingen inmiddels al vier directe aanwinsten.

Nummer vijf zou zelfs ook onderweg zijn, zo drukken de Bruggelingen door voor de komst van Hugo Siquet. Als zijn komst wordt afgerond, is de selectie van coach Nicky Hayen op zowat alle posities voldoende gewapend in de breedte. Zeker als straks weer iedereen speelklaar is, is er dus wel heel wat weelde.

LEES OOK: Luxeprobleem voor Leko: twee wissels bij Club Brugge?

Overbodig zestal

In de komende weken is het dan ook de bedoeling om nog een aantal spelers van de hand te doen. Sowieso wil men enkele overbodige jongens lozen. Wat dat betreft zijn de namen inmiddels bekend. Roman Yaremchuk, Dedryck Boyata, Kamal Sowah en Faitout Maouassa mogen/moeten andere oorden opzoeken.

Volgens Het Laatste Nieuws mag ook Philip Zinckernagel inmiddels bij dat groepje gerekend worden. Terwijl men voor de jonge spits Victor Barbera elders een tijdelijke oplossing op huurbasis zoekt. Daarnaast zou de landskampioen ook nog twee uitgaande toptransfers willen afronden.

Skov Olsen en Onyedika

Het genoemde medium beweert namelijk dat het de bedoeling blijft om zowel Andreas Skov Olsen als Raphael Onyedika deze zomer nog te gelde te maken. Die eerste sluit deze week weer aan op training en zou kunnen reken op interesse vanuit Engeland en Zuid-Europa. Club zou zo'n 20 miljoen euro verlangen voor zijn Deense smaakmaker.

Ook Onyedika zou dat bedrag moeten benaderen, al wordt het in zijn geval allicht iets minder. De Nigeriaanse middenvelder zou eveneens gevolgd worden in de Premier League en enkele topcompetities. In zijn geval zou de belangstelling steeds concreter worden.

Indien Club slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

140
140
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

110
110
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

122
122
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

33
33
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

50
50
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

199
199
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

47
47
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

200
200
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

84
84
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

368
368
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

352
352
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

155
155
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

201
201
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

384
384
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

50
50
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

197
197
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

115
115
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

421
421
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

417
417
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

659
659
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

773
773
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

296
296
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

468
468
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

258
258
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

310
310

Meer sportnieuws