'Club wil grof geld: twee kampioenenmakers in vitrine'

1189 stemmen
'Club wil grof geld: twee kampioenenmakers in vitrine'

Titelverdediger Club Brugge opent aanstaande vrijdag het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met een thuismatch tegen KV Mechelen. Ondertussen is Blauw-Zwart echter ook nog actief op de transfermarkt. Vooral aan de uitgang mag nog heel wat beweging verwacht worden.

Blauw-Zwart is momenteel bezig aan de eerste zomermercato sinds het vertrek van CEO Vincent Mannaert. En zijn opvolger(s) laten er duidelijk geen gras over groeien. Hoewel de transfermarkt nog meer dan anderhalve maand geopend is in ons land, tellen de Bruggelingen inmiddels al vier directe aanwinsten.

Nummer vijf zou zelfs ook onderweg zijn, zo drukken de Bruggelingen door voor de komst van Hugo Siquet. Als zijn komst wordt afgerond, is de selectie van coach Nicky Hayen op zowat alle posities voldoende gewapend in de breedte. Zeker als straks weer iedereen speelklaar is, is er dus wel heel wat weelde.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

Overbodig zestal

In de komende weken is het dan ook de bedoeling om nog een aantal spelers van de hand te doen. Sowieso wil men enkele overbodige jongens lozen. Wat dat betreft zijn de namen inmiddels bekend. Roman Yaremchuk, Dedryck Boyata, Kamal Sowah en Faitout Maouassa mogen/moeten andere oorden opzoeken.

Volgens Het Laatste Nieuws mag ook Philip Zinckernagel inmiddels bij dat groepje gerekend worden. Terwijl men voor de jonge spits Victor Barbera elders een tijdelijke oplossing op huurbasis zoekt. Daarnaast zou de landskampioen ook nog twee uitgaande toptransfers willen afronden.

Skov Olsen en Onyedika

Het genoemde medium beweert namelijk dat het de bedoeling blijft om zowel Andreas Skov Olsen als Raphael Onyedika deze zomer nog te gelde te maken. Die eerste sluit deze week weer aan op training en zou kunnen reken op interesse vanuit Engeland en Zuid-Europa. Club zou zo'n 20 miljoen euro verlangen voor zijn Deense smaakmaker.

Ook Onyedika zou dat bedrag moeten benaderen, al wordt het in zijn geval allicht iets minder. De Nigeriaanse middenvelder zou eveneens gevolgd worden in de Premier League en enkele topcompetities. In zijn geval zou de belangstelling steeds concreter worden.

Indien Club slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

16
16
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

121
121
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

44
44
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

80
80
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

137
137
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

315
315
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

480
480
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

158
158
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

347
347
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

276
276
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

67
67
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

269
269
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

110
110
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

129
129
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

558
558
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

148
148
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

194
194
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

722
722
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

70
70
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

298
298
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

439
439
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1559
1559
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

663
663
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

221
221
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

232
232

Meer sportnieuws