'Club wil grof geld: twee kampioenenmakers in vitrine'

1189 stemmen
'Club wil grof geld: twee kampioenenmakers in vitrine'

Titelverdediger Club Brugge opent aanstaande vrijdag het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met een thuismatch tegen KV Mechelen. Ondertussen is Blauw-Zwart echter ook nog actief op de transfermarkt. Vooral aan de uitgang mag nog heel wat beweging verwacht worden.

Blauw-Zwart is momenteel bezig aan de eerste zomermercato sinds het vertrek van CEO Vincent Mannaert. En zijn opvolger(s) laten er duidelijk geen gras over groeien. Hoewel de transfermarkt nog meer dan anderhalve maand geopend is in ons land, tellen de Bruggelingen inmiddels al vier directe aanwinsten.

Nummer vijf zou zelfs ook onderweg zijn, zo drukken de Bruggelingen door voor de komst van Hugo Siquet. Als zijn komst wordt afgerond, is de selectie van coach Nicky Hayen op zowat alle posities voldoende gewapend in de breedte. Zeker als straks weer iedereen speelklaar is, is er dus wel heel wat weelde.

LEES OOK: 'Kassa rinkelt bij Club Brugge: nieuw record wenkt'

Overbodig zestal

In de komende weken is het dan ook de bedoeling om nog een aantal spelers van de hand te doen. Sowieso wil men enkele overbodige jongens lozen. Wat dat betreft zijn de namen inmiddels bekend. Roman Yaremchuk, Dedryck Boyata, Kamal Sowah en Faitout Maouassa mogen/moeten andere oorden opzoeken.

Volgens Het Laatste Nieuws mag ook Philip Zinckernagel inmiddels bij dat groepje gerekend worden. Terwijl men voor de jonge spits Victor Barbera elders een tijdelijke oplossing op huurbasis zoekt. Daarnaast zou de landskampioen ook nog twee uitgaande toptransfers willen afronden.

Skov Olsen en Onyedika

Het genoemde medium beweert namelijk dat het de bedoeling blijft om zowel Andreas Skov Olsen als Raphael Onyedika deze zomer nog te gelde te maken. Die eerste sluit deze week weer aan op training en zou kunnen reken op interesse vanuit Engeland en Zuid-Europa. Club zou zo'n 20 miljoen euro verlangen voor zijn Deense smaakmaker.

Ook Onyedika zou dat bedrag moeten benaderen, al wordt het in zijn geval allicht iets minder. De Nigeriaanse middenvelder zou eveneens gevolgd worden in de Premier League en enkele topcompetities. In zijn geval zou de belangstelling steeds concreter worden.

Indien Club slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Anderlecht grijpt nu ook naast Amerikaans toptalent'

De zoektocht naar versterking voor de flanken blijkt voor Anderlecht een werk van lange adem. Het ...

33
33
'KV Mechelen ziet nog goudhaantje vertrekken'

KV Mechelen hield zich deze zomer tot dusver vrij rustig op de transfermarkt. Met Corbanie, Praet en ...

38
38
'Spraakmakende transfer Salah is helemaal rond'

Mohamed Salah zorgde enkele maanden geleden voor een schokgolf door aan te kondigen dat hij deze ...

36
36
Union blijft positief: "Dat biedt perspectief"

Union heeft nog werk aan de winkel als het de league phase van de Champions League wil halen. Het ...

32
32
CL: Domper Lyon, draw tussen volgende Union-tegenstanders

Niet alleen Union kwam dinsdagavond in actie in de derde voorronde van de Champions League. Er ...

30
30
Enorme domper: Union laat gouden uitgangspositie nog liggen

Union zal dinsdagavond  een zuur gevoel overhouden aan zijn eerste belangrijke opdracht van het ...

127
127
Beerschot laat floptransfer vertrekken

Beerschot deed het vorig seizoen met een fel vernieuwde kern uitstekend, maar greep uiteindelijk net ...

53
53
'PSG geeft niet af in strijd om Godts'

Ondanks een ijzersterk seizoen bij Ajax, greep Mika Godts naast een plaats in de WK-selectie van de ...

106
106
'Anderlecht schiet nu toch in actie en legt bod neer'

Nu ook de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League bijna van start gaat, wordt het voor ...

519
519
Exit Overmars bij Antwerp? TD plots mysterieus

Bij Royal Antwerp FC is er eindelijk duidelijkheid over de nieuwe bazen. De club kan nu eindelijk ...

506
506
'Ex-speler Bayern naar Beveren, verdediger vertrekt'

Het begint stevig te bewegen bij SK Beveren. De Waaslanders zijn zeer actief op de transfermarkt en ...

164
164
‘Miljoenenbom Club Brugge: angst voor totale flop groeit’

Club Brugge telt een monsterbedrag neer voor Han-beom Lee. De Zuid-Koreaan moet er meteen staan, ...

612
612
STVV heeft er verrassende 'aanwinst' bij

Bij STVV hebben ze al een aantal nieuwe spelers aangetrokken, maar de Kanaries zijn zeker nog niet ...

35
35
'Drie JPL-clubs strijden om nieuwe sensatie'

Maanden geleden meldden we jullie al dat er in Hongarije een speler actief is die op de radar was ...

117
117
De Meyer sluit vertrek sterkhouder STVV niét uit

Bij STVV zagen ze een aantal sterkhouders de club verlaten, maar mogelijk stopt het daar nog niet ...

57
57
Club Brugge strikt Potts: dit mogen de fans verwachten

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe verdedigende middenvelder aangetrokken. Hij komt over ...

393
393
Antwerp heeft volgende toptransfer helemaal beet

Royal Antwerp FC heeft nog een volgende aanwinst weten te strikken. De Great Old maakte zopas bekend ...

204
204
'Anderlecht keert kar: verguisd duo krijgt laatste kans'

Niet alleen op inkomend vlak is er nog heel wat werk aan de winkel bij RSC Anderlecht, zelf moeten ...

622
622
Jaecques licht taken Vandenhaute toe: "Antwerp 2.0"

Er waait een frisse wind bij Antwerp, dat dinsdag zijn kersverse hoofdcoach Marvin Compper ...

234
234
'Anderlecht all-in: Sibierski breekt spaarvarken open'

Nu de competitiestart met rasse schreden nadert, lijkt RSC Anderlecht van plan om een tandje bij te ...

773
773
'Plottwist bij Club Brugge: knaltransfer van de baan'

Club Brugge hoopt nog minstens één winger aan te werven, en dan is het huiswerk ...

944
944
Ruben Van Gucht tart alle TV-wetten: van BV tot miljonair

Ruben Van Gucht is al jaren één van de bekendste en vooral ook meest ...

111
111
Overmars klapt uit de biecht: vuurwerk bij Antwerp

Amper een handvol dagen voor de competitiestart heeft Antwerp met Marvin Compper een nieuwe T1 te ...

558
558
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: nieuw record wenkt'

Na de verloren Supercup schakelt Club Brugge stilaan een versnelling hoger op de transfermarkt, want ...

1977
1977
KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

KVDO en Cercle Brugge staan plots allebei centraal op sociale media. Een opvallende advertentie van ...

489
489

Meer sportnieuws