'Club wil grof geld: twee kampioenenmakers in vitrine'

door
'Club wil grof geld: twee kampioenenmakers in vitrine'

Titelverdediger Club Brugge opent aanstaande vrijdag het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met een thuismatch tegen KV Mechelen. Ondertussen is Blauw-Zwart echter ook nog actief op de transfermarkt. Vooral aan de uitgang mag nog heel wat beweging verwacht worden.

Blauw-Zwart is momenteel bezig aan de eerste zomermercato sinds het vertrek van CEO Vincent Mannaert. En zijn opvolger(s) laten er duidelijk geen gras over groeien. Hoewel de transfermarkt nog meer dan anderhalve maand geopend is in ons land, tellen de Bruggelingen inmiddels al vier directe aanwinsten.

Nummer vijf zou zelfs ook onderweg zijn, zo drukken de Bruggelingen door voor de komst van Hugo Siquet. Als zijn komst wordt afgerond, is de selectie van coach Nicky Hayen op zowat alle posities voldoende gewapend in de breedte. Zeker als straks weer iedereen speelklaar is, is er dus wel heel wat weelde.

LEES OOK: Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Overbodig zestal

In de komende weken is het dan ook de bedoeling om nog een aantal spelers van de hand te doen. Sowieso wil men enkele overbodige jongens lozen. Wat dat betreft zijn de namen inmiddels bekend. Roman Yaremchuk, Dedryck Boyata, Kamal Sowah en Faitout Maouassa mogen/moeten andere oorden opzoeken.

Volgens Het Laatste Nieuws mag ook Philip Zinckernagel inmiddels bij dat groepje gerekend worden. Terwijl men voor de jonge spits Victor Barbera elders een tijdelijke oplossing op huurbasis zoekt. Daarnaast zou de landskampioen ook nog twee uitgaande toptransfers willen afronden.

Skov Olsen en Onyedika

Het genoemde medium beweert namelijk dat het de bedoeling blijft om zowel Andreas Skov Olsen als Raphael Onyedika deze zomer nog te gelde te maken. Die eerste sluit deze week weer aan op training en zou kunnen reken op interesse vanuit Engeland en Zuid-Europa. Club zou zo'n 20 miljoen euro verlangen voor zijn Deense smaakmaker.

Ook Onyedika zou dat bedrag moeten benaderen, al wordt het in zijn geval allicht iets minder. De Nigeriaanse middenvelder zou eveneens gevolgd worden in de Premier League en enkele topcompetities. In zijn geval zou de belangstelling steeds concreter worden.

Indien Club slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

15
15
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

47
47
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

9
9
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

259
259
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

83
83
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

254
254
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

22
22
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

46
46
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

245
245
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

57
57
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

247
247
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

243
243
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

110
110
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

514
514
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

324
324
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

408
408
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

296
296
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

155
155
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

322
322
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

251
251
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1352
1352
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

294
294
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

202
202
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1365
1365

Meer sportnieuws